Sari la conținut

La Ce Visatzi?


Postări Recomandate

Vizitator <-BlacK_Killer->

De visat eu visez la un zx6r , r6 , cbr600 ... insa cred ca ma va multumi si un gs500.Cel mai mult ma intereseaza motorul sa fie in 4 timpi cu sound frumos :lol: ca m-am saturat deja de sunetul de polizor :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 203
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

asta e problema cu desteptii astia. nu isi pot tine gura.

 

moto guzzi nevada. am un poster cu ea si arata atat de bine!

 

 

am si eu unul (poster) tot cu asa ceva (moto guzzi nevada) ...e pe peretele de langa pat :D (e primul lucru pe care il vad cand ma trezesc :D ) ... apropo eu visez la un pocket-bike deoarece am 1,65 si 43 kg si nici moto de la scoala de soferi (yamaha xt 125) nu pot sa o stapanesc ... :lol: ...si pana la 18 ani (adik pana pe 4 martie) invat hamsteru sa mearga (pe o roata) pe busa (macheta) :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la 18 ani (si un pic) ce mi-am dorit f mult il aveam... ninjalaul de etz :crack:

la 22 ani probabil ca o sa am un vfr 750 (sau orice alt motor cu aptitudini sportive si de touring)

 

iar visul meu indepartat e un Ducati 999 r sau MV Augusta , sau ZX 12, sau K6 sau R1 SP..... in orice caz, nu BUSA, e urata de tot, dupa parerea mea

multa bafta la motoarele care visati

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

aprilia pegasso 650 :lol: ...sa fii in acelasi timp in varf de munte sau pe plaja cu ea...dar la fel de buna si pe asfalt..4 timpi..si consum rezonabil :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

Ma daca tot e vorba de vise eu visez un pic maretz : Un Y2k mi-ar ajunge :P :D

sau nu m-as supara nici cu un Suzuki Hayamusa (specific Hayamusa nu busa ) astea is cele mai tari.... pacat ca pt una dinasta tre sa iti vinzi un rinichi si poate nici atunci nu iti ajung banii :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numai vistati ma oamenilor la buse si R1 la 18 ani...baiatu ala din gr avea permis de 3 sapt si si-a luat busa 2006...si stiti toti ce a patit...Dumnezeu sa-L ierte! io imi doresc un zzr 600 sau 400...nu vreau nmk mai mare de 600 ca nu-mi trebe viteza...pot sa merg linistit si cu 50-60...

Editat de Yo_InKognito
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

numai vistati ma oamenilor la buse si R1 la 18 ani...baiatu ala din gr avea permis de 3 sapt si si-a luat busa 2006...si stiti toti ce a patit...Dumnezeu sa-L ierte! io imi doresc un zzr 600 sau 400...nu vreau nmk mai mare de 600 ca nu-mi trebe viteza...pot sa merg linistit si cu 50-60...

noi nu putem..minim 200 :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...