Sari la conținut

De Ce Nu?


Sepuku
 Share

Postări Recomandate

CE FACI MA-I SEPUKU CE VREI SA FACEM O INTRECERE INTRE MZ-URI DUPA CE LE TERMINAM????

 

ALTA TREABA NU MAI AI SI TU POTI SA DORMI NOAPTEA SAU VISEZI NUMAI CURSE

 

MOTORUL UNDE IL REPARII LA NEA COSTICLA,CAT ITI IA SA FACI MOTORUL SAU IL REZOLVII CU O STICLA DE VIN. :D :P :lol: :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Este ilogic sa faci concursuri de viteza intre comuniste :lol: Se fac tot timpul concursuri de FIABILITATE..defapt fiecare drum spre o intrunire e un concurs de rezistenta...la destinatie se face numaratoarea si vedem care dintre noi a ajuns calare si care cu motorul in punga :lol: :D ...dupa aia ne cinstim cu berica asa ca fratii...unii de bucurie ,unii de necaz :P .Pana la urma tot impreuna le reparam...

 

 

Acuma serios....se fac la intalniri curse de ce-vrei-tu cu comunistele...de la viteza la mers pe o roata, trial ,soft enduro,hard enduro,imposible enduro ;) ,plus proba de foc a tavalelii :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Apropo de rezistenta la comuniste. Cand am fost la intrunirea de la Piatra Nemt de anul trecut ne-am intalnit(ca eram mai multi) cu doi baieti de la Pitesti parca ,cu un Ij Planeta negru.Aveau probleme cu instalatia electrica si au trebuit sa improvizeze una.Dar pana la urma au ajuns.Oare daca era o japoneza in situatia de fata se mai puteau face astfel de improvizari ? :D .Apropo daca este vreo unul dintre ei pe forum ,noi eram cu o Honda 250 enduro rosie si cu o Nepra albastra.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

eu ma bag la liniutze!! cum? cu ce? cu nepra mea -"lacusta aurie" cum ii zicea unu aici pe site! ne vedem la vara pe la intalniri!!

cosmin aka kerosen

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Ma bag si eu cu MZ-ul la o liniuta cu conditia sa fie pista la vale si la finish dsa fie o plasa in caz ca nu ma mai ajuta franele. :D

Glumesc desigur dar am facut odata "una mica" cu MZ -ul meu din '61 cu un Suzuki de 125 de prin '95 si pe vreo suta de metrii am ramas la egalitate.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca vrei "concursuri cu comuniste" uite-te la "motociclisti in fiecare zi" la topicul harcore enduro cu comuniste! "I think I tsaw a pussycat! I did! I did!!" :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am si yo curiozitate si poate vreunul din voi poate  sa mi-o satisfaca :D

exista la noi in romania curse de viteza intre comuniste??  exista asa ceva la vreo inrunire?? daca nu exista, de ce nu se fac??

pai daca stati putin si va ginditi acum nu se fac dar cu ani in urma se faceau erau multi care participau

in timisoara era pascota care a cistigat de o gramada de ori

acum fiusu cistiga la cursele de viteza nu mai stiu bione la ce clasa

salut

a si mai ceva ar costa prea multi bani preparea motorului unui comunist sa atinga ceva vioteze mai mari si sa reziste si nu cerd ca merita cind in ziua de azi sunt o gramada de motoare japoneze

salut :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...