Sari la conținut

accident pe fizicienilor


augustyn
 Share

Postări Recomandate

cam cate accidente ai citit tu pe forum cu fete pilotand motorul ?

 

Mai multe. Nu e prima fata motociclista care are accident. Iti pot spune din minte 2 fete care au avut accident, ambele cu ceva vechime pe forumul asta. Si cum zicea si Weeman, nu toate accidentele apar pe forum.

 

LE: stai asa, numarul a crescut la 3, dar nu e bai, imi mai aduc aminte, dar nu o sa postez link-uri sau nume, ca nu e cazul, suntem off-topic.

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 130
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

...detaliile despre accident le-ati aflat, d-soara se simte bine si are cine sa o ingrijeasca sau sa ii ofere suportul de care are nevoie, cine o cunoaste poate sa ii trimita un mesaj de incurajare sau sa ii faca o vizita, atunci de ce atatea comentarii si mai ales de ce nu s-a inchis topicul asta inca!??!? :scratch:

Editat de jinx22
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

...detaliile despre accident le-ati aflat, d-soara se simte bine si are cine sa o ingrijeasca sau sa ii ofere suportul de care are nevoie, cine o cunoaste poate sa ii trimita un mesaj de incurajare sau sa ii faca o vizita, atunci de ce atatea comentarii si mai ales de ce nu s-a inchis topicul asta inca!??!? :scratch:

Pentru ca au trecut abia cateva ore (vreo 5) de cand cineva a dat amanunte concrete. Probabil ca moderatoru' nu sta chiar ge(o)ana pe forum... Si oricum, ce atata graba? :moron:

Editat de speedy.k
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interesant topicul asta ... dreptul la imagine ... dreptul la nush-ce-chestie ... dar vampirilor cand e vorba de ORICARE ALT ACCIDENT (sa luam la ochi toate celelalte topic-uri) urlati care mai de care "nr. moto!!", "ce culoare!!", "cum il cheama!" ... puah.... avantajul de a fi motociclista :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Gata, s-a lamurit.

 

Raportul politiei spune ca a fost neacordare de prioritate din partea celui cu duba, pe viraj la stanga, deci probabil veneau unul spre celalalt. Deci o sa fie bine si din punc de vedere legal.

Mesaj completat

Interesant topicul asta ... dreptul la imagine ... dreptul la nush-ce-chestie ... dar vampirilor cand e vorba de ORICARE ALT ACCIDENT (sa luam la ochi toate celelalte topic-uri) urlati care mai de care "nr. moto!!", "ce culoare!!", "cum il cheama!" ... puah.... avantajul de a fi motociclista :moron:

 

:moron: pai 90% stiu cine e, dar unul nu confirma :scratch:

 

Lasa... ea sa fie sanatoasa, si repede.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Interesant topicul asta ... dreptul la imagine ... dreptul la nush-ce-chestie ... dar vampirilor cand e vorba de ORICARE ALT ACCIDENT (sa luam la ochi toate celelalte topic-uri) urlati care mai de care "nr. moto!!", "ce culoare!!", "cum il cheama!" ... puah.... avantajul de a fi motociclista :scratch:

 

Ia uita-te si o sa vezi ca cei care au protejat identitatea (sau majoritatea lor) nu sunt din cei care in alte topicuri vroiau sa stie detaliile astea. Sincer, sectiunea de accidente mi se pare ca semana mai mult cu o piata sambata dimineata, cand e aglomeratie si balamuc. Mie unul mi-e scarba de sectiunea asta, nu din cauza accidentelor, ci a celor ce posteaza mult si aiurea, se dau experti desi nu ai nici in clin, nici in maneca cu asa ceva. Cred ca tu esti cam singurul care poate avea o opinie pertinenta prin prisma faptului ca stii "cu ce se mananca", cunosti dinamica accidentelor and stuff.

Editat de legionaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ba ce (cuvant urat) mea va mananca pe voi in poponeata ma atata sa stiti ce si cum ? puneti in (cuvant urat) mea mana pe telefon si sunati daca vreti sa aflati ce si cum pt ca pun pariu ca din vorba in vorba ajungeti unde trebuie si aflati ce e de aflat...

 

weeman cand ai avut tu accidentu pizdii nici macar nu ai avut bunu simtz sa raspunzi la telefon cand te cauta lumea sa vada daca esti bine asa ca te voi ruga frumos sa itzi vezi in continuare de treburile tale ca nu tzi-a cerut nimeni ajutorul

 

nightwolf ... ?? and your point is ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Multa sanatate pt domnisoara si cat mai multe plimbari fara evenimente de acum incolo

.....ma intreb oare se poate fara cearta si prea multe pareri personale?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

weeman cand ai avut tu accidentu pizdii nici macar nu ai avut bunu simtz sa raspunzi la telefon cand te cauta lumea sa vada daca esti bine asa ca te voi ruga frumos sa itzi vezi in continuare de treburile tale ca nu tzi-a cerut nimeni ajutorul

 

nightwolf ... ?? and your point is ?

Ti se pare ca am vorbit ceva aiurea pe aici ? plm, e amica mea si inainte sa fac o afirmatie am verificat. nu ma acuza ca nu am avut bunul simt sa raspund la telefon daca nu cunosti datele problemei.

 

Cat despre treburile mele, una din ele este sa ma fac tot posibilul ca persoanelor care m-au ajutat sa le fie bine, pot ajuta cu ceva bine, nu iar bine. Imi spui ca nu e nevoie de ajutorul meu. Ok , te-am sunat sa mi-l ofer ? am sunat, am vb am inteles ca este oarecum bine si nu am mai deranjat... explica-mi unde am gresit.

Te inteleg ca esti nervos/suparat , dar nu mai arunca cu flegme in stanga si in dreapta, cel putin nu in aia care nu au facut nimic.

 

Insanatosire grabnica domnisoarei.

Editat de Weeman
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care aveti poze eu zic sa deschideti licitatie

si ii mai iese si fetei de o spaga la doctori cand merge la consult

 

 

poate sunt eu mai prost si nu inteleg gluma ta, am sa te rog sa mi-o explici si mie

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna seara voua! Scuzati-ma ca va intrerup, dar ati luat-o pe aratura... Ce atitea poze, supozitii, banuieli, intrigi, discutii contradictorii, certuri si alte alea??? Am ajuns printre primii la locul incidentului si credeti-ma ca a fost sfisietoare imaginea! Nu mi-a fost gandul la poze, nici la cum o cheama, nici de unde vine si incotro se duce, am simtit ca mor cand am realizat ca se ascunde o fata sub casca aceea! Am privit-o in ochi si nu pot sa va descriu imaginea... dar ma intreb despre ce tot vorbiti unii dintre voi aici!? :scratch:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ok

sa ma explicitez

 

la cati oameni curiosi sa afle cine e protagonista toppicului

cine are informatia detine controlul

so

deci poate face un ban

frate

da la ce C.A.P. lucrati voi

ca nu va prindeti de nimic

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pana la urma cine e megastarul? :scratch:

Nu contează, probabil nu o cunoști dacă nu ai aflat deja cine e și atunci chiar nu mai contează. Dacă vrei să mergi cu portocale la spital dă un PM și mergi cu cineva care o cunoaște. Din ce am aflat e în stare destul de bună, se pune pe picioare și asta e tot ce contează.

 

Nightwolf, eu am zis că are dreptul la viață privată și nu m-ai văzut vreodată întrebând detalii personale despre cineva care a avut accident, deci nu mă simt cu musca pe căciulă. Au fost multe accidente care nu au fost anunțate aici chiar dacă au fost ale unor membri ai forumului, cine vrea să scrie aici poate să o facă, cine nu dorește nu e obligat.

Mesaj completat

stege, ca idee era și pe urban, deci ca username o știi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De ajutat tare ma-ndoiesc c-as mai avea cu ce in situatia actuala, eitherway cred ca stiu despre cine e vorba - deci (si iarasi "eitherway") Multa sanatate fetei! :scratch:

Recuparare completa (mai important chiar decat rapida), si cam atat!

Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am simtit ca mor cand am realizat ca se ascunde o fata sub casca aceea! Am privit-o in ochi si nu pot sa va descriu imaginea... dar ma intreb despre ce tot vorbiti unii dintre voi aici!? :scratch:

 

sa inteleg ca e ceva nefiresc ca o fata a facut accident , dar e normal sa posede o motocicleta.

 

are drepturi egale cand vine vorba de permis si de pilotat , dar drepturile nu mai sunt egale in cazul unui accident.

 

eu cunosc o singura fata cu zx4 , doar atat . nu am mare prietenie. abea daca ne-am vazut de 5 ori. si inca nu am aflat nimic . munca somn si munca , nu prea am timp. poate aflam aici dar e secret . o avea si paza la usa camerei unde e internata?

insanatosire grabnica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu e vorba de secretosi, dar cunosc destui oameni care atunci cand au avut accident au zis ca nu vor sa aiba topic cu accidentul pe forum. Prin urmare, daca ea doreste isi va face singura aparitia, atunci cand se va simtit mai bine...Cum spunea si cineva mai sus, prietenii stiu cine e, au vb cu ea la tel, au vizitat-o etc. Ce rost isi au discutiile cine e? La ce va foloseste informatia? :scratch:

 

La sectiunea asta credeam ca se discuta despre accidente ca sa invete si altii din pataniile altora, deci cine identitatea motociclistului nu conteaza. :moron:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...