Sari la conținut

HONDA SHADOW ZONE


dead_man_walking
 Share

Postări Recomandate

Eu chiar ma uit dupa acest model si mi s-au parut cunoscute pozele. Ai luat pozele de mobile.de sau e chiar acelasi motor de aici?

 

Dap...pozele nu sunt reale ci dupa diferite siteuri cu model identic honda shadow VT 750C AERO...insa motorul meu este cat se poate de real,impecabil,plus coburi-genti piele(separat sunt cca 200e)...fiind incepator nu am fost echipat corespunzator,am gonit 3 dimineti la rand cu ea,am intepenit de spate si am ajuns pe la spital(sa fac proceduri si recuperare)...Asa ca m-am speriat...in cazul in care este doar problema reumatica nu cred ca o voi mai da ci doar ma voi imbraca mai bine

Editat de fenderaru
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 3,3k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Dap...pozele nu sunt reale ci dupa diferite siteuri cu model identic honda shadow VT 750C AERO...insa motorul meu este cat se poate de real,impecabil,plus coburi-genti piele(separat sunt cca 200e)...fiind incepator nu am fost echipat corespunzator,am gonit 3 dimineti la rand cu ea,am intepenit de spate si am ajuns pe la spital(sa fac proceduri si recuperare)...Asa ca m-am speriat...in cazul in care este doar problema reumatica nu cred ca o voi mai da ci doar ma voi imbraca mai bine

Daca ai patit ce ai patit dupa numai 3 zile de mers, nu cred ca e de la coloana, poate doar o raceala. Afectiunile la coloana apar dupa ani si daca nu ai pozitie corecta (spatele drept).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hey lume,sunt proaspatul posesor al unei honda shadow 125(A1-16 ani),achizitionata sh.Are cineva idee pe unde asi gasi o carte tehnica?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

se pare ca incet incet vine iarna si bagam "umbrele" la conservat...cum sunt cu motor numai de anul asta va rog dati niste sfaturi pt iarna...ce tre sa fac???as vrea sa ii fac schimbul de ulei si schimbat de consumabile....ce ulei...???ce filtre??cam tot ce tre sa fac si sa schimb la ea ca Honditza mea sa stea bine si confortabil la iarna...TKS.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut!

De aproximativ o luna sunt posesorul unei Honda Shadow 400 (NC34) <prima mea motocicleta>

Asfalt uscat!..si poate ne vedem pe la intruniri,sau de ce nu,la bar "la Apasu" --> probably the best bar in the world! :rolleyes:

post-42420-1221765908_thumb.jpg

post-42420-1221765915_thumb.jpg

post-42420-1221765919_thumb.jpg

post-42420-1221765923_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ma intereseaza pe mine drag barul pt un shadow 600 din 95 cred ca nu are imp anul cred ca se potriveste.

Iti las un Nr de telefon sa ma contactezi daca vrei sa il dai pe mine mai interesea unul.

0744877155 Adi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o intrebare si eu pt. ca baietii de la Paula stiu sa vanda produsul si punct , nu si daca se potriveste la motorul pentru care il iei, poate stiti voi.

Vreau sa-mi pun o toba finala, pe care am gasito la Louis la indemnul unui prieten motociclist. Nu am cum sa va dau link-ul pentru ca nu va duce direct la produs ci la pagina principala, asa ca o sa va dau codul de produs 10027007

Eu am o Honda Shadow VT750C2 American Clasic Edition, sincer nu cred ca difera toba finala cu nimic de editia normala C2.

Ideea este ca vreau sa stiu daca se potriveste aceasta toba la motorul meu, ele fiind, conform celor de la Louis, "universale"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o intrebare si eu pt. ca baietii de la Paula stiu sa vanda produsul si punct , nu si daca se potriveste la motorul pentru care il iei, poate stiti voi.

Vreau sa-mi pun o toba finala, pe care am gasito la Louis la indemnul unui prieten motociclist. Nu am cum sa va dau link-ul pentru ca nu va duce direct la produs ci la pagina principala, asa ca o sa va dau codul de produs 10027007

Eu am o Honda Shadow VT750C2 American Clasic Edition, sincer nu cred ca difera toba finala cu nimic de editia normala C2.

Ideea este ca vreau sa stiu daca se potriveste aceasta toba la motorul meu, ele fiind, conform celor de la Louis, "universale"

nici eu nu cred ca exista vre-o diferenta dar sa montezi finala asta (poza mai jos) cred ca vei avea ceva de lucru .... oricum asteptam ceva poze la final ....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am o intrebare si eu pt. ca baietii de la Paula stiu sa vanda produsul si punct , nu si daca se potriveste la motorul pentru care il iei, poate stiti voi.

Vreau sa-mi pun o toba finala, pe care am gasito la Louis la indemnul unui prieten motociclist. Nu am cum sa va dau link-ul pentru ca nu va duce direct la produs ci la pagina principala, asa ca o sa va dau codul de produs 10027007

Eu am o Honda Shadow VT750C2 American Clasic Edition, sincer nu cred ca difera toba finala cu nimic de editia normala C2.

Ideea este ca vreau sa stiu daca se potriveste aceasta toba la motorul meu, ele fiind, conform celor de la Louis, "universale"

 

fa si tu un e-mail la un service moto Honda sau mai rapid un telefon pentru un "sfat" avizat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut un sissy bar pt Honda mea.

 

Care stie ceva legat de subiectul asta?

 

hey lume,sunt proaspatul posesor al unei honda shadow 125(A1-16 ani),achizitionata sh.Are cineva idee pe unde asi gasi o carte tehnica?

 

www.vt600.net ar trebui sa iti foloseasca..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut un sissy bar pt Honda mea.

 

Care stie ceva legat de subiectul asta?

 

salut! vezi daca te intereseaza asta...../index.php?showtopic=128447&view=findpost&p=1502190 :rock:

Editat de LFR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nush daca se potriveste pe shadow...

 

Oricum, pretul e mai mult decat atractiv..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

iti pot trm poze cu masuri ...daca te intereseaza

 

De interesat ma intereseaza. Mai ales ca am si suportul, is interesat.

 

Cand am luat-o, neamtul a fost neserios si nu a mai inclus si sissy barul. Sau l-au luat astia care mi-au adus motorul.

 

Important e ca nu am, si l-as vrea neaparat.

 

Alta chestie, daca tot se apropie iarna, i-as pune crash baruri. Tot informativ, cine stie ceva de genul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut sa cumpar sha ptr. ,,pilot" + pasager, originale, eventual si sisi-n bar, ma doare k.u.r.u. de la asta care o am acum iar muierea nu se mai urca nici s-o bati. Modelul e o Honda Vt 750 C Shadow 2001. Help me fratilor . :rock:

post-152-1223275550_thumb.jpg

Editat de DUKE
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fa-ti de inox, iasa superb si la un pret absolut rezonabil..;

Do or do not, there is no try...

Editat de Darth Wraith
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor, de o saptamana sunt si eu fericitul posesor a unei umbre de 600 din '95. ;) Sa auzim de bine ;)

 

Bine ai venit!Sa aveti grija unul de altul !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Caut sa cumpar sha ptr. ,,pilot" + pasager, originale, eventual si sisi-n bar, ma doare k.u.r.u. de la asta care o am acum iar muierea nu se mai urca nici s-o bati. Modelul e o Honda Vt 750 C Shadow 2001. Help me fratilor . :unsure:

decoperteazao pe asta si mai pune un rind de izolir(care se pune sub tine cind dormi in cort).insa doamna tot va avea de suferit ca e curbata..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutari fratii mei umbraci!

Ieri, dupa un drum Pitesti - Buzau ce a durat 13 ore din cauza unor probleme la camioneta, am devenit un foarte fericit si foarte mandru proprietar al unui VT750C din '97.

Si acum, pozeee:

post-20315-1223735040_thumb.jpgpost-20315-1223735005_thumb.jpgpost-20315-1223735084_thumb.jpg

post-20315-1223735123_thumb.jpgpost-20315-1223735180_thumb.jpg

 

Va salut pe toti si toate cele bune!

Radu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...