Sari la conținut

Enduro Panorama Ghelari - 30 aprilie - 2 mai


ionut73
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 172
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Incredibil de frumos,greu dar super tare,un mare bravo...si as mai zice multe cuvinte de lauda,dar cu toate astea nu pot insuma sentimentul si mixtul de ganduri ce le-am avut duminica la plecarea din tabara....

Incepand de la organizare,traseu,atmosfera,totul a fost la superlativ. S-a vazut,s-a simtit munca si pasiunea cu care s-a construit acest concurs. Ce pentru noi a fost un week-end de relax,3 zile de deconectare,pt ei au fost luni intregi de munca.

Domnilor organizatori,MotoClub Haita,ma aplec respectuos in fata dumneavoastra,va multumesc pentru fiecare kilometru parcurs,pentru fiecare minut ce l-ati petrecut muncind pentru noi. Sunteti un exemplu de urmat!

 

Cu respect,Andrea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incredibil de frumos,greu dar super tare,un mare bravo...si as mai zice multe cuvinte de lauda,dar cu toate astea nu pot insuma sentimentul si mixtul de ganduri ce le-am avut duminica la plecarea din tabara....

Incepand de la organizare,traseu,atmosfera,totul a fost la superlativ. S-a vazut,s-a simtit munca si pasiunea cu care s-a construit acest concurs. Ce pentru noi a fost un week-end de relax,3 zile de deconectare,pt ei au fost luni intregi de munca.

Domnilor organizatori,MotoClub Haita,ma aplec respectuos in fata dumneavoastra,va multumesc pentru fiecare kilometru parcurs,pentru fiecare minut ce l-ati petrecut muncind pentru noi. Sunteti un exemplu de urmat!

 

Cu respect,Andrea

este o placere sa mergi cu motorul in spatele lui andreea..mai ales cand se apleaca pe coborari..mie nu imi mai venea sa depasesc..(nu ca as fi putut..) :) :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Filmulet PROLOG :

 

Bai Geza ce tare mergi!!!

La un moment dat veneau rideri din toate directiile. Eu am ratat coborarea aia printre pomi, m-am dus vreo 20 m si m-am intors. Dar e pare ca unii s-au distrat mai tare acolo ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Filmulet PROLOG :

 

:P

 

 

Frumos filmulet.Interesant la min 4:11,credeam ca ai intrat in sens unic... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos filmulet.Interesant la min 4:11,credeam ca ai intrat in sens unic... :P

 

acolo a fost ceva neclar cu marcajul...si eu m-am intilnit cu rideri care veneau din toate directiile si pina la urma am luat-o in jos din intimplare....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acolo ne-am invartit mai multi, dar am scos din film, ca nu era prea interesant.

 

De fapt, era bine marcat (era banda, se vede destul de bine), dar s-a rupt marcajul dupa primii piloti (probabil au rupt din cauza vitezei).

 

:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asa este... a fost marcat, dar s-a rupt. La un moment dat a aparut pe acolo unul din "arbitrii" de pe traseu ca sa ii directioneze, insa nu prea intelegea lumea pe unde ca vedeau marcajul pe jos, probabil agatat de motoare si dus mai incolo. 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acolo ne-am invartit mai multi, dar am scos din film, ca nu era prea interesant.

 

De fapt, era bine marcat (era banda, se vede destul de bine), dar s-a rupt marcajul dupa primii piloti (probabil au rupt din cauza vitezei).

 

:P

 

 

Vechea poveste, daca in asemenea locuri (curbe, schimbari bruste de directie) s-ar folosi si SAGETI n-ar mai fi nici o problema. Chiar daca banda se rupe marcajul cu sageata ramine, mai mult, este indicata si directia, se evita astfel si intoarcerile pe contrasens.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...