Sari la conținut

Anunturi comerciale - orice legat de enduro/cross


Soso
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,1k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

vand cizme enduro si motocross oxstar tcx pro-2 marimi 42-49 din stoc,livrare in toata tara prin fun curier cu plata ramburs...0745798927..stef valcea

pret 170 europost-15042-1197130501_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vand mobra....

 

ktm exc 520 din 2001 stare buna de functionare, plastice sifonate de la enduro...

3800euro usor discutabil

0723494817-catalin

 

pa na mea, nu pot sa pun poze....

Editat de stulewa
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare ! Aveti din intamplare prin ograda o janta de fata de 21'' ? ... cu 36 spite !!!

Ma intereseaza sa cumpar asa ceva !

Sunt interesat doar de janta, dar daca are si butucul ... asta e' ! Nu o sa va pun sa o desfaceti pe vremea asta ! :crack:

 

Merci ! :kick:

 

P.S. Imi trebuie urgent !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vand un KTM EXC 400 din 2003 aproape nou ! a fost adus din germania de 2 ani si a fost rulat doar in vacanta!!! are sub 2000 km parcursi, e ca nou!!! pretul este de 4000 euro discutabil!!! motocicleta poate fi vazuta oricand in cugir (jud. alba) nr. tel : 0726992428 , ID mess: " zoobmx " :crack: :cheers: :P :kick:

 

pun si poze ...

 

 

Am scazut pretul la 3600 euro(pretul de iarna) ... are 1920 km, e in stare perfecta, nu a fost trantit..... se vinde din lipsa de timp :crack:

post-20725-1197973775_thumb.jpg

post-20725-1197973817_thumb.jpg

post-20725-1197973865_thumb.jpg

post-20725-1197973904_thumb.jpg

post-20725-1197973932_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cumpar motocicleta sport/turing/naked ptr modificat, capacitate intre 600 cc si 1000 cc, an '90-'95, cu acte nu conteaza aspectul exterior(carene, sea, far, oricum le dau jos) sa fie functionala si buna din punct de vedere mecanic

astept oferte id mes: ariman11 sau PM

merci :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Echipamente de la Nitro si UFO, consumabile, motociclete/ATV-uri in rate, preturi belea-belea! Check this out: /index.php?showtopic=161877 :crack:

 

La Multi Ani tuturor! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de o toba finala de enduroaica,cilindrica,gen KTM...nu am multi bani asa ca nu prea ma intereseaza sa fie in stare perfecta...sau pot oferi la schimb un MP4 player de 2GB sau o casca M de cross...astept oferte aici sau pe PM...multumesc

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tobe Higashi pentru aproape toate tipurile de enduro

este special conceputa pentru motorul dumneavoastra trebuie doar montata sus si va mareste puterea cu cel putzin 50 cp , are un sunet beton si greutate foarte mica fiind facuta dintr un aluminiu special

http://www.dirtbike.at/auspuff/higashi/higashi.html

pretul este de 249e cine doreste poate comanda la www.motorcity.com reprezentant oficial Auner pretul este acelasi ca si cel din catalog!!! nr de tel 0264-266015

post-25491-1199958776_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tobe Higashi pentru aproape toate tipurile de enduro

este special conceputa pentru motorul dumneavoastra trebuie doar montata sus si va mareste puterea cu cel putzin 50 cp , are un sunet beton si greutate foarte mica fiind facuta dintr un aluminiu special

http://www.dirtbike.at/auspuff/higashi/higashi.html

pretul este de 249e cine doreste poate comanda la www.motorcity.com reprezentant oficial Auner pretul este acelasi ca si cel din catalog!!! nr de tel 0264-266015

 

Mareste puterea cu cel putin 50cp... :makeout: ??

Daca-mi pun 2 voi avea 100cp mai mult ?

PPFFFOOOOAAAAA cea mai tare toba... :makeout: :makeout: :makeout: :wink: :P :makeout:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...