Sari la conținut

Intrunirea De La Constanta


univet
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 51
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Frate, daca puteti aranja sa fie vremea frumoasa , baietii de la Focsani promit sa va inece nu in mare ci in vin ! Ce ziceti , trageti niste sfori ? :banana:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locatia va fi aceeasi ca cea de anul trecut. Incercam sa obtinem niste preturi cat mai bune pentru invitati, dar intrunirea fiind puternic intrata in sezon preturile nu vor fi prea mici totusi.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Popas Pescaresc, Al doilea camping cum a zis Pacasac

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt incepator alea alea,nu am mai fost la nici o intalnire de bikeri.Acum urmeaza intrebare stupida:Ce se face la o intrunire din asta avand in vedere ca eu inca nu am prieteni motociclisti.Adica e cam aiurea sa apar asa pe acolo fara ca cunosc pe nimeni.

P.S. Care mergeti in grup la aceasta intalnire? cu viteza legala binenteles.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am vorbit cu Sefu si vremea o sa fie buna.Foarte buna!Asa ca voi aduceti vinul.Cat despre galagie propun ceva ce am mai vazut la alte adunari.La o anumite ora nu prea tarzie sa se dea 1 min in care toti care au chef de rupt motoarele sa tureze la comanda-GALAGIE! Si cu asta sa se lase linistea apoi.Ce ziceti?Apoi bodyguarzii sa isi faca treaba !Am inteles ca parada si liniutele vor fi duminica si apoi se sparge gasca!

Editat de emylyo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sunt incepator alea alea,nu am mai fost la nici o intalnire de bikeri.Acum urmeaza intrebare stupida:Ce se face la o intrunire din asta avand in vedere ca eu inca nu am prieteni motociclisti.Adica e cam aiurea sa apar asa pe acolo fara ca cunosc pe nimeni.

P.S. Care mergeti in grup la aceasta intalnire? cu viteza legala binenteles.

pai :crack: :D :laugh: :lol: :cheers: :cheers: :D :) :) :D :crack:

 

 

apropo, cred ca eu o sa plec la viteza legala vineri seara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai :crack: :D :laugh: :lol: :cheers: :cheers: :D :) :) :D :crack:

apropo, cred ca eu o sa plec la viteza legala vineri seara.

 

Iei cu tine un incepator cu GS-ul care vrea sa ajunga intreg la mare si nu prea le are cu viteza?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai :crack: :D :laugh: :lol: :cheers: :cheers: :D :) :) :D :crack:

apropo, cred ca eu o sa plec la viteza legala vineri seara.

 

Salutare!

Am si eu o intrebare: daca pleci vineri... cat crezi ca te costa cazarea,intrarea, conrt, etc... pana duminica?!?! sa stim si noi cum ne facem "timpul"... :moto:

 

Aprop.. si eu sunt incepator.. poate vin si eu.. legal... :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Am si eu o intrebare: daca pleci vineri... cat crezi ca te costa cazarea,intrarea, conrt, etc... pana duminica?!?! sa stim si noi cum ne facem "timpul"... :cheers:

 

Aprop.. si eu sunt incepator.. poate vin si eu.. legal... :cheers:

pai benzina + ulei cam 1 milion si ceva, intrare si alte rahaturi cam 300, bere si mici cat cuprinde si pot sa duc :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni spuneti si voi cat vor totaliza taxele pentru un motor+pilot+pasager+cort, ca aud tot soiul de barfe si variante.

Taxa de intrare ?

Taxa de cort ?

Taxa de motor ?

Taxa de (...completati voi aici ) ?

----------------------------------------------

total de vineri pana duminica=?

 

 

 

In plus, campingul e rezervat numai pt motociclisti sau vor fi si alti bagatori de seama pe acolo ?

 

 

Multumesc :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai oameni spuneti si voi cat vor totaliza taxele pentru un motor+pilot+pasager+cort, ca aud tot soiul de barfe si variante.

Taxa de intrare ?

Taxa de cort ?

Taxa de motor ?

Taxa de (...completati voi aici ) ?

----------------------------------------------

total de vineri pana duminica=?

In plus, campingul e rezervat numai pt motociclisti sau vor fi si alti bagatori de seama pe acolo ?

Multumesc :rolleyes:

 

 

Un raspuns ceva la postul asta?

:bounce:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Taxa de intrare + punerea cortului este 200.000 ROL . . . atata timp cat vii cu motoru asta e tot ce te intereseaza.

Daca vii cu masina taxa este putin mai mare.

Daca ai platit taxa aia de 200.000 ROL poti sa stai de vineri pana duminica cand se termina toata treaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Catre toti BIKERII care vin in Constanta...fratilor aveti grija ca pe tronsonul MAMAIA sunt milioane de militieni.Bagati forja pana aici si pe bucata Constanta -Mamaia mergeti in limita legala...sunt astia mai ceva ca scoicile pe nisip.Sunt adunati din toata tara,de cand cu Loganurile astea la kilogram, nu mai ai loc de ei sa-i depasesti.Pastrati-va banii ptr distractii si nu pentru amenzi.

 

One mor thing...sunt montati BULBI pe sosea ptr a incetini ( si a bloca traficul %$&$%^) ,aveti grija sa nu zburati de pe carosabil.

Promitem ca o sa fie TAre de Tot camping...so..ASFLAT Uscat SI OKII cat CEPELE la RADARE !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...