Sari la conținut

Ro vazuta pe advrider


Postări Recomandate

Stateam si citeam una alta si am dat peste acest post : http://www.advrider.com/forums/showthread.php?t=548694

 

Poate un pic trist la unele comment-uri dar trebuie sa fim cu "fruntea sus" :rolleyes: . Propun sa facem si noi un report despre Croatia, sa vedem ce iese.

 

Numai bine,

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi vine sa plang de ciuda cand vad astfel de reports iar eu stau in gaura asta rece si uda cu frica de inundatii. Iar cireasa de pe tort este faptul ca niciodata nu voi putea sa-mi iau mai mult de 10 zile concediu. Cel putin atata timp cat lucrez unde lucrez. Sunt trist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Transalpina, Transfagarasan, nordul moldovei si bucovina, maramures... Foarte frumoasa tura, mai ales ca o parte din ea s-a desfasurat si pe forestiere. Frumoasa tara, frumos ride report, frumoase poze mai ales. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte tare topicul si pozele!sa fim seriosi am iesit bine la impresii...Am avut azi o sedinta la lucru si cand era tacerea mai mare m a bufnit rasul din cauza fazei cu oaia sau mielul sau ce naibi o fi pe crucea lu ala...:crack: Asfalt uscat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Topicul incepe prost si se termina cum nu se poate de bine!

E super reclama pentru tara noastra, deja vreo 3-4 au scris ca s-au abonat la vizitat, dar ganditi-va cati citesc si nu scriu nimic!

Strainii sunt extrem de curiosi sa vada alte locuri, si atata timp cat nu se lasa cu impuscaturi si rupere de oase, vin in cautare de frumos! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe mine m-a convins omul . amuzant ca un strain face reclama Romaniei in mod inconstient si cu foarte mult succes .

 

ps. , bravo nea' Strainu stii sa traiesti viata !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e o reclama mult prea buna facuta Romaniei.

 

Omu' clar s-a documentat inainte unde sa mearga si unde nu.. sau cineva i-a spus. Sigur, mai sunt multe alte locuri frumoase de vazut , dar si multe altele in care ti-e scarba sa ajungi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand vad poze de genul asta ma gandesc si visez cu ochii deschisi la drumuri lungi si....mi-e dor. oricat mi-ar placea orice fel de motocicleta pana la urma cele enduro te poarta catre cele mai faine locuri din lume...neumblate,neasfaltate....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

foarte tare topicul si pozele!sa fim seriosi am iesit bine la impresii...Am avut azi o sedinta la lucru si cand era tacerea mai mare m a bufnit rasul din cauza fazei cu oaia sau mielul sau ce naibi o fi pe crucea lu ala...:bounce: Asfalt uscat!

... mortu' ala a muls multe oi la viata lui... tu te gandesti la altceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

×
×
  • Creează nouă...