Sari la conținut

Detinatori de Suzuki GSX-R


crazy_frog
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 13k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Da man,am fost la un magazan de electrice,si am luat o lampa obosita de Dacie.Dupa aia ,am fost la un service,si am gasit un electrician,care vroia sa-mi dea gaura in burta ei,ca sa o prinda.Am gasit o bucatica de fier,cu gaura,si am prinso prin susrub de numar.Am legatat-o la firul de pe stop,si s-a rezolvat.I-am bagat mobra cu japca lu ala inauntru,sa-i verifice seriile.Era inafara programului,dar oricum,daca nu ma mai primea,cedam nervos...Al doilea drum pana in Voluntari nu-l faceam,pe motive de genul asta.El nici nu avea voie sa se lege de lampa cu lumina de numar,ptr ca nu trebuia decat sa verifice seriile,nu era ITP,in fine,bine ca s-a rezolvat.

Cracky merci frumos;)

Editat de classalex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da man,am fost la un magazan de electrice,si am luat o lampa obosita de Dacie.Dupa aia ,am fost la un service,si am gasit un electrician,care vroia sa-mi dea gaura in burta ei,ca sa o prinda.Am gasit o bucatica de fier,cu gaura,si am prinso prin susrub de numar.Am legatat-o la firul de pe stop,si s-a rezolvat.I-am bagat mobra cu japca lu ala inauntru,sa-i verifice seriile.Era inafara programului,dar oricum,daca nu ma mai primea,cedam nervos...Al doilea drum pana in Voluntari nu-l faceam,pe motive de genul asta.El nici nu avea voie sa se lege de lampa cu lumina de numar,ptr ca nu trebuia decat sa verifice seriile,nu era ITP,in fine,bine ca s-a rezolvat.

Cracky merci frumos;)

 

 

Aceeasi faza mi-au facut-o si mie cu lampa...N-au avut ce sa imi zica si s-au luat de lampa... i-au dat cateva ture pana au gasit cusurul asta :wink: :kiss: Am facut 2 drumuri si mi-a luat o zi de la 8 dim la 8 seara sa o inmatriculez... Misto stradutele de la RAR...vii cu motoru ok si pleci cu el pe remorca... :) :lol:

Editat de Cata MCMLXXXVII
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos,nu?Simti ca traiesti,e o relaxare totala.Sa moara Sanda,daca nu aveam niste nervi,de-mi venea sa aprind o sticla incendiara,si sa le arunc la birouri acolo,sa arda ca soaricii,f___i in gura sa-i F_T!Si baiatul de la care am luat-o din Timisoara,spunea ca a luat ITP-ul fara probleme,si vorba aia,nu o identificare banala.Imputit Bucuresti-ul asta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

SALUT GIXERILOR!AM NEVOIE DE CINEVA CARE ARE SRAD 750INTR-O PROBLEMA.MAI EX MI-A EXPIRAT NR PROV SI VREAU SA IAU MOTORUL DIN N GRIGORESCU SI SA-L ADUC IN MILITARI.PT OPERATIUNEA"TRANSPORTUL"AM NEVOIE DE UN NR DE INM,CU ACTELE DE PE UN GIXER INMATRICULAT.CEL CARE MA VA AJUTA MA VA INSOTI,IN MICA EX PT A ELIMINA ORICE DUBIU,SI SE VA INDESTULA CU MMMMMULTA BAUTURA :cheers: AM NUVOIE URGENT PT CA MOTORUL DERANJEAZA UNDE SE AFLA ACUM.MULTUMIRI ANTICIPATE!0723731462 GUSTY.DACA SE POATE PANA MAINE CEL TARZIU

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Frumos,nu?Simti ca traiesti,e o relaxare totala.Sa moara Sanda,daca nu aveam niste nervi,de-mi venea sa aprind o sticla incendiara,si sa le arunc la birouri acolo,sa arda ca soaricii,f___i in gura sa-i F_T!Si baiatul de la care am luat-o din Timisoara,spunea ca a luat ITP-ul fara probleme,si vorba aia,nu o identificare banala.Imputit Bucuresti-ul asta!

 

 

Cel putin imputit! La propriu si la figurat...

 

PS: Si a mea tot din Timisoara e. :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Daca vrei sa te enervezi,si sa nu mearga nimik normal,daca vrei sa nu faci totul intr-o zi,daca vrei sa te umpli de mizerie,amenzi si probleme,daca vrei sa spargi o baie de ulei la masina,sau semeringii de pe furca...recomand cu ,,caldura,,Bucuresti-ul.Este locul ideaL:))

P>S Si la noi sunt de treaba baietii de la itp:))Trebuie sa te duci cu recomandare,si 1milion spaga,ca sa nu puna intrebari.

Editat de classalex
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am facut autentificarea la ploiesti...pe vasile lupu. de fapt s-a dus un prieten cu motoru, eu aveam treaba. a mers totul super bine .... in 10 min a terminat.

doar ca bulangii mi-au micsorat valabilitatea itp-ului. era valabil pana in 2009, parca, si cand mi-au dat talonul nou, mi-au mai scazut un an. adica anu asta tb sa ma duc cu ea la itp

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...