Sari la conținut

A Murit Ghost Rider?


Buggy12000
 Share

Postări Recomandate

pfiuu....stiam ca ma iubesti nu trebuia sa imi spui asa de fata cu toti...amice ...vezi ca nu am jignesti in postu tau numai pe mine.....mai jignesti si altii si ...nu e frumos ..asa te-a invatat mamica acasa ? urat domne' , urat rau....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 200
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

.sunt altii care au inceput pe 'busa direct...si merg incontinuaree fara probleme.

 

Altii cati??

Iti permiti sa iti risti viata pt ca au existat unii care au avut norocul sa nu dea peste vreun nebun de conservar si apoi sa bruscheze frana?(ai vazut vreodata cum franeaza R1 si cat de sensibila e frana?)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator stress_L&P

pfiuu....stiam ca ma iubesti nu trebuia sa imi spui asa de fata cu toti...amice ...vezi ca nu am jignesti in postu tau numai pe mine.....mai jignesti si altii si ...nu e frumos ..asa te-a invatat mamica acasa ? urat domne' , urat rau....

 

 

chiar nu ma intereseaza! are cineva probleme cu mine... nu sunt asa de greu de gasit :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Băieți, aveți o răbdare rară dacă pierdeți atâta timp cu biker boy ăsta. La început a fost amuzant, dar a început să devină plictisitor.

 

baicăre, ia-ți R1 Âşi dă-i 250 în oraÂş! Să pice toate gagicile în trenul de aterizare după tine! Să te alerge fanii pe stradă după autografe!

Doar o mică rugăminte: fă-o în alt oraÂş.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@biker_boy_jr eu spun ca r1 e cea mai buna alegere pentru tine. mai tarziu daca mai apuci ia-ti busa

pe bune!!!

nu-i mai asculta pe astia ca sunt invidiosi toti.

 

R.I.P

 

 

 

 

poate merge psihologia inversa

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-e cam lene si sila sa m-apuc sa scriu in urma tipului in cauza.

De multe ori in urma a multor posturi, in care unu de 16 ani se ia cu unu de20-30ani,mi-am dorit sa vad si eu sub profilul fiecaruia varsta.Asa sa stim si noi cu cine/ce vorbim.

 

Spor la toata lumea.

 

 

P.S

"Remember rule no.6"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

biker_boy_jr

bowule!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

EDIT:

hai ma in regie sa te sui pe cbr de 900! :lol:

sa te vad daca mai piui dupa...

Editat de ranga
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cam 50% dinre proprietarii de busa le-au bushit urat... nush cati din ei mai sunt in viatza! dintre astia sa fie vreo 10 (nu %, ci oameni) care sa se fi descurcat cu ele?

Care 50?asa zici tu la 60 si ceva la suta?si parca 47-48 % din piloti au murit.Si as fi curios cati cu motoare de 1000 au experienta necesara pentru ele,si din ce am vazut zic ca putini

 

@biker_boy_jr eu spun ca r1 e cea mai buna alegere pentru tine. mai tarziu daca mai apuci ia-ti busa

pe bune!!!

nu-i mai asculta pe astia ca sunt invidiosi toti.

 

R.I.P

poate merge psihologia inversa

La asta nu merge nimic,e pur si simplu batut in cap :cheers:

 

 

ON-TOPIC nu mai stie nimeni nimic de Ghost Rider?am ramas uimit cand am vazut ca nu au site-ul,scrie doar Reconecting soon :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care 50?asa zici tu la 60 si ceva la suta?si parca 47-48 % din piloti au murit.Si as fi curios cati cu motoare de 1000 au experienta necesara pentru ele,si din ce am vazut zic ca putini

La asta nu merge nimic,e pur si simplu batut in cap :crack:

ON-TOPIC nu mai stie nimeni nimic de Ghost Rider?am ramas uimit cand am vazut ca nu au site-ul,scrie doar Reconecting soon :lol:

 

Din cate stiu eu ... a lansat in Martie 2006 - Ghost Rider - Goes undercover (spun asta pentru ca l-am cumparat). Deci, cu tot cu montaj nu se poate sa fi trecut mai mult de 2 luni de la terminarea filmarilor pana la lansarea in magazine (umila mea parere). :cheers: Dar, nu pot sa bag mana in foc ca "nu sunt mai multi" asa cum spune domnul "ranga" :crack: . Cat despre site ... e in reconstructie de prin decembrie anul trecut. In prima faza au spus ca-l deshid in martie, apoi in mai si acum e "soon". Who the hell knows :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care 50?asa zici tu la 60 si ceva la suta?si parca 47-48 % din piloti au murit.Si as fi curios cati cu motoare de 1000 au experienta necesara pentru ele,si din ce am vazut zic ca putini

La asta nu merge nimic,e pur si simplu batut in cap :cheers:

ON-TOPIC nu mai stie nimeni nimic de Ghost Rider?am ramas uimit cand am vazut ca nu au site-ul,scrie doar Reconecting soon :lol:

 

 

fix 43% dintre proprietarii de buse au murit pe ele! :cheers:

daca vreit.. s-a discutat la accidente cu baietii aia doi de au murit pe busa la 270 si au omorat si un om pe camp! (la cteva sute de metrii :crack: )

 

 

Dar, nu pot sa bag mana in foc ca "nu sunt mai multi" asa cum spune domnul "ranga" smile.gif

<serios>

uita-te la mai multe secvente... din filme diferite... sa vezi ca sunt cel putin 3...

</serios>

si cred ca angajeaza mereu...bbj... depune si tu un cv l!

Editat de ranga
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DA, A MURIT. Stiu eu tot despre ce si cum s-a intamplat, dar nu vreau sa spun.

 

Ce tare e Mishu asta...cica stiu dar nu vreau sa spun..parca e secret de stat or smth..si parca e la gradinitia, grupa mare.:rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da corect...sa-mi iau o noob's moto de 125 :crack: :crack: ....cred ca glumesti omule... :bounce: :rolleyes:

"ps:" de ce va amuza-ti ??? credeti ca sunteti mai destepti decat cei ce mai gresesc....sau v-a mintit careva ca sunteti destepti..?

Bai baiatule tu esti prost rau de tot. Te iei de lume degeaba, in locul lor te incingeam bine de tot pana acum, ca sa nu mai ai tupeul sa folosesti limbajul si exprimarile astea. Eu nu stiu cum iti permiti sa vorbesti tu asa cu pers care dublul varstei tale si mult mai multa experienta in orice vrei tu. Tu esti decat un pushti din ala bashit si cu mult tupeu. Vezi-ti de treaba ta si mai bine ia-ti un pegas cu 24 de viteze ca ala ti-ar fi mai bun. :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai baiatule tu esti prost rau de tot. Te iei de lume degeaba, in locul lor te incingeam bine de tot pana acum, ca sa nu mai ai tupeul sa folosesti limbajul si exprimarile astea. Eu nu stiu cum iti permiti sa vorbesti tu asa cu pers care dublul varstei tale si mult mai multa experienta in orice vrei tu. Tu esti decat un pushti din ala bashit si cu mult tupeu. Vezi-ti de treaba ta si mai bine ia-ti un pegas cu 24 de viteze ca ala ti-ar fi mai bun. :crack:

Poate pe viitor cand vrei sa te inregistrezi sa-ti dea un test de vreo 50 de intrebari si daca in treci poti sa postezi pe forum si daca nu,nu.Poate asa am scapa de cei ca si BBJ :rolleyes: :bounce: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

normal...daca iei "er1"(ca sa fie shtresu multumit), si dai blana e clar ca nu rezisti mult....dar daca prima luna mergi calumea ca omu eu zic ca nu e chiar asa de rea cum se zice...sunt altii care au inceput pe 'busa direct...si merg incontinuaree fara probleme..totu e sa te controlezi cat de cat si sa fi un pic atent prin trafic...de restu se ocupa motoru...parerea mea...

mori ba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce tare e Mishu asta...cica stiu dar nu vreau sa spun..parca e secret de stat or smth..si parca e la gradinitia, grupa mare.:rolleyes:

Am spus-o si eu in spiritul topicului, pentru ca, dupa cum vezi si tu probabil, forumul asta e plin de copii de la o vreme. Acum nu ma judeca si tu asa aspru, mai ales ca tocmai am luat capacitatea. La gradinita am fost mai demult.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@BBJ-> Bah terminatule acu chiar m-ai convins ca esti foarte prost:

 

This post has been edited by biker_boy_jr: Jun 23 2006, 01:44 AM

This post has been edited by biker_boy_jr: Jun 24 2006, 12:07 AM

This post has been edited by biker_boy_jr: Jun 26 2006, 02:51 PM

This post has been edited by biker_boy_jr: Jun 26 2006, 04:26 PM

This post has been edited by biker_boy_jr: Jun 26 2006, 04:57 PM

This post has been edited by biker_boy_jr: Jun 26 2006, 05:05 PM

This post has been edited by biker_boy_jr: Jun 26 2006, 05:57 PM

This post has been edited by biker_boy_jr: Jun 26 2006, 06:01 PM

 

Chiar nu esti in stare sa scrii un post fara sa-l editezi? DISTRUSULE.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...