Sari la conținut

Accident Brancoveanu


puya123123
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 71
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ARICIULE

Ce a facut ala se cheama tentativa de omor, da-l in judecata omule. NU EZITA (mai ales ca ai si martori)

 

De acord. TENTATIVA DE OMOR PE FATA !!!! Nu mai are ce cauta la volanul vreunui autovehicul. scoate-ti certificat de la medicul legist cu cat mai multe zile de spitalizare si da-l in judecata.

 

 

Gandeste-te putin. Daca il lasi sa scape astazi. Miine o sa citim pe forum despre alt motociclist OMORAT in trafic de unu beat aflat la volanul une conserve.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

momentan am bacu si trebuie sa stau concentrat sa il iau .....sper sa imi dea duminica rca-ul lui ca avea si dupa mai vedem ca de scapat nu scapa asa ushor de mine

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ar mai fi o problema .....din cate imi aduc eu aminte contractul cu firma de asigurari, RCA-ul nu te acopera

daca ai consumat bauturi alcoolice.

Deci sansele sunt sa nu-ti poti face motorul pe RCA-ul lui.Probabil va trebui sa-l dai in judecata.

Sucks...dar asta-i treaba...regretele mele pentru ce ai patit si numai de bine in achizitionarea altei bestiutze.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pupet, termina cu BAC-ul bine si nu-l lasa sa scape. E tentativa de omor. E cu premeditare. Poate tu ai scapat acum dar altul poate nu mai scapa. Gandeste-te si la ceilalti ca ii mai scapi de un nebun. Ma scapi pe mine. In august imi iau si io, in sfarsit permisu' si vreau sa ma plimb fara sa-mi fie frica de boi ca asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io stiam ca RCA-ul unui care face accident cu tine si e vinovat, nu te despagubeste daca ai baut TU ceva; sau daca ai casco, iarasi - canci $$$ daca ai baut, dar asa... :lol:

 

PS: Ariciu, bafta exagerata cu BACu' ala!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

NU sustin si nu am sa sustin niciodata violenta fizica, sub nici o forma a ei! :laugh:

Dar.... as putea totusi sa primesc niste poze de la ceaiul dansant al masinistului, daca veti merge pe la el? :cheers: :crack:

Cred ca as zambi impacat sa-l vaz fericit, traindu-si viata din plin, alaturi de iubitorii lui prieteni, motociclistii! :lol: :cheers:

 

Si eventual, ma ofer sa public eu pozele cu el pe rotten si pe ogrish! :crack:

 

Bafta si distractie multa + ochi multi, mari & bine deschisi!

 

XX

Editat de hondaxx
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare!

Vezi ca in procesul verbal politaiul e OBLIGAT sa scrie ADRESA celui vinovat... TU AI COPIE NU??? :lol: :cheers: .

Nu faci un scan dupa pv-ul ala?

P.S. - daca lipseste adresa - ii bai, ii viciu de procedura si poate sa castige un proces pe motivul asta!!! Atunci va trebui sa te judeci si cu politaiul care a intocmit PV-ul

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Io stiam ca RCA-ul unui care face accident cu tine si e vinovat, nu te despagubeste daca ai baut TU ceva; sau daca ai casco, iarasi - canci $$$ daca ai baut, dar asa... :lol:

 

PS: Ariciu, bafta exagerata cu BACu' ala!

 

 

normal tre sa imi dea asigurarea ....casco nu se dadea daca eram yo beat ....asa tre sa imi dea ...ms , scap yo si de bac si dupa numai dupa el stau

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din cate mai tin eu minte de cand am facut dreptul - asta se incadreaza la tentativa de omor, iar consumul de bauturi alcoolice este CIRCUMSTANTA AGRAVANTA!!

 

In mod normal ar trebui sa intre in inchisoare + retragerea dreptului de a mai conduce autovehicule, deoarece a folosit masina pentru a savarsi infractiunea

 

plus ca era la volan cu alcoolemie peste limita legala

 

Asta e cumul de infractiuni, daca il baga nimeni la inchisoare e strigator la cer!

 

Ariciule, scoate-ti certificat ML, si scapa strazile de un rahat. Fa-o pentru restu motociclistilor daca nu vrei pentru tine..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N-am io stofa de bautor de ceai (tedi, trompi, "bembem",brifcor mai degraba :lol: ), dar cum e si cu reclama de la "unirea" unde-i multi puterea creste. Daca mai aveti un scaun liber la masa, chemati-ma si pe mine. SERIOS! :cheers:

 

PS: Ry, cred ca stii unde ma gasesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...