Sari la conținut

Honda Hornet


metaxa

Postări Recomandate

Mai ai nevoie de bilete?

dap. ai tu? la cat?

 

iar a fost joi , iar cica ne-am strans doar 3 horneturi...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

dap. ai tu? la cat?

 

iar a fost joi , iar cica ne-am strans doar 3 horneturi...

Am la 120lei/bucata. Mai am unul singur ramas de la un amic care s-a tras pe poponeata si nu mai vine.

Eu ajung in BUC maine pe la 4.

Daca vrei il iau la mine si ti-l dau.

Nr meu e 0728 20 48 48. Suna-ma si ne intalnim undeva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu trebuie sa ajung pe 10 la bran, pe 11 vin la predeal si dup-aia nush....

Ideea este ca pe 10, dupa-amiaza, in jur de 3-4 plec spre bran, deci daca se stabileste plecarea vineri dupa-amiaza, ma inscriu si eu.... daca nu... ne vedem sambata la predeal!!!

 

 

Noi suntem deja 4 moto...o sa vb si cu grig...si sper din suflet sa vina...deci o sa fim 5. Sigur o sa se stranga mai multa lume... De plecat, plecam vineri dupa pranz...in jur de ora 3...4 PM. Ideea e ca nu inteleg de ce nu se stie inca prea bine de evenimentul asta. Eu care sunt "motociclist" de o saptamana am informat deja 4 motociclisti adevarati...cu ani buni in spate. Ori si-au pierdut ei interesul pt asa ceva...ori nu a fost prea bine mediatizat evenimentul. Ideea e ca am avea o sansa sa ne organizam Joia viitoare daca ne adunam la casa poporului. So...ploaia s-a cam dus...incep concediile...deci hai la plimbare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu plec vineri spre Trei Brazi, dar undeva pe la 12.00 de la Balotesti, daca mai sunt alti doritori pentru ora asta, mergem impreuna.

Restul, ne vedem pe acolo. :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mobra ce are? baga un ID pe PM, ca pe tine nu te am in lista de messenger :D

mobra nu are nimic , doar ca vreau sa bag si eu cateva beri (ca am sofer :) ) plus ca tre sa plec la 4 dimineata sa iau 2 persoane de la constanta :) asta e , face parte din jobul meu

 

mobra o duc acum si o bag in garaj la munca si scot masina , sa nu mai pierd timpul maine dim

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adevar graiesti. eu am stat la geam ca babalacul uitandu-ma daca ploua sau nu, sa ies din casa sau nu. si ploua, pass iesitului cu motorul. in schimb ma duc sa beau o bere cu alcool :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

Vroia cineva semeringuri si ulei de furca.

Am semeringurile din furca, garniturile de praf de deasupra si ulei pro-biker 10w de 1L - toate la 150 lei.

Urgent, id mess: buleteion

tel. 0741 042 669

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati ajuns pana la urma la Red bull X-fighters ??? sunt curios ce atmosfera a fost pe ploicica...

 

am fost si a fost SUPER MARFA ! :D iar de plouat a plouat foarte putin . eu am ajuns acolo pe la 19:15 si cred ca a mai picat cam 15-20 de min. ; dar la ce admosfera a fost ce mai conteaza cateva picaturi acolo . despre riders pot spune ca sunt super profi si un pic dusi cu pluta la ce stunt-uri au facut pe ploaie :)

P.S. show-ul a tinut cam o ora si nu am apucat sa mai fac si poze sau sa mai filmez pt ca am ramas pur si simplu cu gura cascata si ochii bulbucati la nebunii aia care efectiv zburau de colo-colo :)

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, a schimbat cineva ghidonul de curand si il vinde la un pret mai modest pe cel stock? Eu am un ghidon aiurea rau, de enduro, si nu am loc printre masini de nici un fel. :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ati ajuns pana la urma la Red bull X-fighters ??? sunt curios ce atmosfera a fost pe ploicica...

criminal a fost ! poze in curand ca mi-e lene s-o scot.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, a schimbat cineva ghidonul de curand si il vinde la un pret mai modest pe cel stock? Eu am un ghidon aiurea rau, de enduro, si nu am loc printre masini de nici un fel. :D

eu il am inca pe cel stock, pune o poza, doua sa vad cum arata al tau si poate ne intelegem noi :laugh: :D

numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu il am inca pe cel stock, pune o poza, doua sa vad cum arata al tau si poate ne intelegem noi :laugh: :D

numai bine!

 

Poza mai mare nu am. :D

Numai bine.

Editat de punkz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu noi informatii legate de INTRUNIREA HORNETISTILOR 2009

Va avea loc dupa cum bine stiti la CAMPING DISRSTE in weekendul 8-9 august

-am fost weekendul trecut pe acolo, am incercat sa intru in camping si am fost oprit de o doamna nu f amabila: "nu aveti voie sa intrati in camping decat insotit!" - buun, atunci hai cu mine :laugh: (m-am gandit ca e bine, nu poa sa intre orice tiganozaur sa ne fure papucii sau busonul de ulei)

-am vb cu administratorul campingului, putem veni cu motocicleta pana la cort/casutza.

-campingul este vechi de 40 ani si este recunoscut international. este chiar inainte sa intri in brasov pe dreapta, langa sosea (cum vii dinspre bucuresti).

-legat de gratarel, nu putem face decat intr-un loc amenajat de ei, un fel de terasa cu muulte gratare. (not fun, dar merge)

-din pacate nu am putut sa fac poze (la fel, au reguli stricte), insa am luat un pliant pe care il atasez mai jos.

-cine vrea sa rezerve casutza sa o faca cu 1-2 sapt inainte. cele de 55 lei sunt destul de cautate.

buuun, deci asta este lista pana la ora actuala.

1. MetalWarrior + prietena - iulie\august

2. rookie22

3. serbi

4. george05 - iulie\august

5. arlequin

6. danny_nt + prietena - iulie, posibil august

7. cristigh - doar august

8. stel_ice + sotia

9. catamenia + prietena pot si in iulie si in august

10. candea_cipri + sotia

11. Stephon

12. cappac44 + prietena

13.grigu & pitica ??

14. hornet_basic + prietena - august, nu cred ca mai putem ajunge in iulie sad.gif

15. thea + prieten - august

16. Orcul - august

post-21717-1246961266_thumb.jpg

post-21717-1246961284_thumb.jpg

Editat de cristigh
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Revin cu noi informatii legate de INTRUNIREA HORNETISTILOR 2009

Va avea loc dupa cum bine stiti la CAMPING DISRSTE in weekendul 8-9 august

-am fost weekendul trecut pe acolo, am incercat sa intru in camping si am fost oprit de o doamna nu f amabila: "nu aveti voie sa intrati in camping decat insotit!" - buun, atunci hai cu mine :D (m-am gandit ca e bine, nu poa sa intre orice tiganozaur sa ne fure papucii sau busonul de ulei)

-am vb cu administratorul campingului, putem veni cu motocicleta pana la cort/casutza.

-campingul este vechi de 40 ani si este recunoscut international. este chiar inainte sa intri in brasov pe dreapta, langa sosea (cum vii dinspre bucuresti).

-legat de gratarel, nu putem face decat intr-un loc amenajat de ei, un fel de terasa cu muulte gratare. (not fun, dar merge)

-din pacate nu am putut sa fac poze (la fel, au reguli stricte), insa am luat un pliant pe care il atasez mai jos.

-cine vrea sa rezerve casutza sa o faca cu 1-2 sapt inainte. cele de 55 lei sunt destul de cautate.

 

plm...suna cam nazzi. te pomenesti ca la orele 22 ne baga sub plapuma ? gratar in loc amenajat hai, mai merge dar daca au locuri amenajate in care ai voie sa te f*ti ? :laugh:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu e nazzi, am vb un pic cu tipa aia si imi zicea ca e ok sa ambalam motoarele dar in limita bunului simt... :laugh:)

plm...suna cam nazzi. te pomenesti ca la orele 22 ne baga sub plapuma ? gratar in loc amenajat hai, mai merge dar daca au locuri amenajate in care ai voie sa te f*ti ? :D
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...