Sari la conținut

Honda Hornet


metaxa

Postări Recomandate

O sa ajung si eu diseara la intrunire, ca ratatii astia la facultate mi-au dat peste cap programul si mi-au reprogramat un examen pt maine, asa ca nu mai plec in dup-amiaza asta. :ph34r:

 

Daca e cineva care pleaca pe la amiaza maine dati-mi si mie de stire, ca nu mi-ar surade totusi sa vin singura tot drumul. :lol:

 

Daca nu...asta e, ne vedem pe acolo:P

 

Hai noroc si ne vedem la Constitutiei diseara :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 15k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

O sa ajung si eu diseara la intrunire, ca ratatii astia la facultate mi-au dat peste cap programul si mi-au reprogramat un examen pt maine, asa ca nu mai plec in dup-amiaza asta. :lol:

 

Daca e cineva care pleaca pe la amiaza maine dati-mi si mie de stire, ca nu mi-ar surade totusi sa vin singura tot drumul. :P

 

Daca nu...asta e, ne vedem pe acolo:P

 

Hai noroc si ne vedem la Constitutiei diseara :P

 

Imi pare rau pentru tine si nu te supara......dar ce veste buna mi-ai dat.... :ph34r: , ca am cu cine sa vin pe drum...

 

Vorbim diseara in Constitutiei sau "La Ursu'"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi pare rau pentru tine si nu te supara......dar ce veste buna mi-ai dat.... :ph34r: , ca am cu cine sa vin pe drum...

 

Vorbim diseara in Constitutiei sau "La Ursu'"

 

 

 

oaaa ce bine zi-mi ca pleci pe la amiaza asa:D

ca nu am chef sa stau pana seara sa plec totusi, ca sa ajung pe lumina:D vbim diseara oricum, asa cum zici!

 

:lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pentru cei care sunt interesati de cosmetica moto pun harta cum sa ajunga la nenea florin si cateva poze cu viespea mea la cosmetizare

id lui de mess : vf_daniel

il recomand ! tipul este foarte serios , tipicar , si foarte atent cu toate motoarele . se poarta cu ele de parca ar fi ale lui :ph34r:

si un link cu ce mai ofera tipul

post-46724-1252007392_thumb.jpgpost-46724-1252007504_thumb.jpgpost-46724-1252007566_thumb.jpgpost-46724-1252007635_thumb.jpg

Editat de arycy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e dragi mei a fost o intalnirea f reusita zic eu.....mai ales la ursu

as mai fi stat dar deja se supara lumea pe mine...:P

 

 

Pai da, evident! Hehehe fi-ti-ar skillurile de fotbalist de masa sa-ti fie:D mai lasa si pe altii huooo :lol: :ph34r:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e dragi mei a fost o intalnirea f reusita zic eu.....mai ales la ursu

as mai fi stat dar deja se supara lumea pe mine

 

 

Pai da, evident! Hehehe fi-ti-ar skillurile de fotbalist de masa sa-ti fie:D mai lasa si pe altii huooo :lol:

 

 

Pe unii dintre noi aproape ca ne-a prins 00.00 pe acolo, m-a dat disparut nevasta-mea acasa

:ph34r: ce nebuni...

Poate intr-o joi mergem pe undeva asa for fun, un film, un biliard, un tenis de masa... :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:lol: ce nebuni...

Poate intr-o joi mergem pe undeva asa for fun, un film, un biliard, un tenis de masa... :P

Cred ca un biliard se potriveste cel mai bine unor motociclisti/motocicliste :P . Apoi vedem si un film, horror sa fie :ph34r:

La tenis nu ma pricep :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca mai degraba gasim locuri in IDM, in texas e crima si pedeapsa, niciodata n-am prins loc sa joc.

Intrunirea noastra nu era la 7? Nu stiu de ce am venit ieri la 7. Off batranetile astea.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La 20.00 este intalnirea.

 

Eu o tai spre Rasnov. Sa aveti grija de voi weekendul asta si ne auzim duminica seara.

Petrecere frumoasa celor care merg la Sibiu.

Numai bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cine stie o horneatza din 2006 sau una din 2007 de vanzare....

0741 042 669

id mess : buleteion

 

5690 euro la reprezentanta honda - hornet 2007 nou nout... ca si comparatie daca gasesti sh sau poate cineva nu stie de reducerile de la ei, mi se pare super pret. (reducere de la 8000 de euro)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...