Sari la conținut

Honda Hornet


metaxa

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 15k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In urma colectarii lista arata in felul urmator:

 

1. Bohagon + prietena 50 ron (vineri,sambata)

2. Adi + prietena 50 ron (sambata)

3. Sorin + sotie 50 ron (sambata)

4. Thea + George 50 ron (vineri, sambata)

5. Catalin CBR 50 ron (vineri, sambata)

6. Danny_NT + prietena 50 ron (vineri, sambata)

7. CristiGH + prietena (vineri, sambata)

8. Dan Mold + prietena (vineri, sambata)

9. Andrei + prietena (incert)

10. Razvinte (incert)

 

 

Total 18 persoane / 9 camere (mai e o camera disponibila)

 

Rezervari - 6 camere vineri

- 9 camere sambata

 

http://www.calarie-agrement.ro/sejur/ Asta e situl de la Complexul Brandusa - poze, filme, impresii

 

BOO_YA !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cand e plecarea si de unde?

Mesaj completat

 

 

si vad ca sunt care pleaca si sambata si as opta si eu la fel.

 

 

pai inca nu s-o stabilit ce si cum cu plecarea, probabil vom stabili in saptamana cu plecarea. mai vorbim si joi la intalnire iar, etc, e timp:P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi dati si mie niste sfaturi legate de unde pot cumpara gume noi pentru bondar (si ieftin si bun -exista asa ceva in Bucuresti??? :wink: )??? Azi (pe autostrada) si-a cam dat duhul (2 gauri la 1 cm una de alta) cel de pe spate si s-ar putea sa trebuiasca sa il schimb (nu prea am incredere in reparatii..:makeout:...)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi dati si mie niste sfaturi legate de unde pot cumpara gume noi pentru bondar (si ieftin si bun -exista asa ceva in Bucuresti??? :wink: )??? Azi (pe autostrada) si-a cam dat duhul (2 gauri la 1 cm una de alta) cel de pe spate si s-ar putea sa trebuiasca sa il schimb (nu prea am incredere in reparatii..:makeout:...)

 

 

decat sa pui second hand mai bine iti iei ceva vrajeli de SHINKO noi! un set este in jur de 700 lei (fata+spate 120/70/17 si 180/55/17) rezista sa dai tare in ele dar sunt foarte rigide! parerea mea este ca la cat costa nu se pune problema ca nu sunt bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi dati si mie niste sfaturi legate de unde pot cumpara gume noi pentru bondar (si ieftin si bun -exista asa ceva in Bucuresti??? :wink: )??? Azi (pe autostrada) si-a cam dat duhul (2 gauri la 1 cm una de alta) cel de pe spate si s-ar putea sa trebuiasca sa il schimb (nu prea am incredere in reparatii.. :makeout: ...)

 

 

La "noi" pe forumul clubului de unde sunt eu, a aparut un tip cu niste oferte, zic eu, foarte bune.

Baga un ochi si daca iti convine ceva contacteaza-l pe om (are date de contact acolo) si zi-i sa ti le trimita cu fan courier-ul cu posibilitate de a le deschide ca sa vezi pe ce dai banii. Bafta!

 

http://www.kamikazeriders.ro/Forum/index.p...msg2651#msg2651

 

Numai bine!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi, o sa-mi pun xenon, sunt nerabdator sa vad diferenta. sunt cam in jur de 350 ron, bi-xenon, nu cred ca e montajul inclus. stiti de alte oferte ?

 

Poi sincer, dupa ce am vazut preturile pe forumuri la xenon, nu ar trebui sa depaseaca 200 ron.

Nu ma intreba unde am vazut, ca nu mai stiu sa-ti spun.

Exista si un hornetist, un baiat inalt si simpatic cu o horneatza galbena care se ocupa cu asa ceva, e bine sa mai astepti pana joi la intrunire si sa mai intrebi atunci.

 

Bafta!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bine v-am regasit dupa w-e dragi viespari infratiti, sper ca ati avut parte de ceva plimbarici si soare cel putin cat am avut eu :wink:

M-am gandit sa impart cu voi ceva poze frumoase asa ca mai jos aveti un link de la mini excursia de la Baia Mare, inclusiv un scurt wheelie photo session cu George si viespea lui :makeout:

 

http://picasaweb.google.com/borogovia/HornetLove#

 

 

Enjoy si ne vedem joi:D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poi sincer, dupa ce am vazut preturile pe forumuri la xenon, nu ar trebui sa depaseaca 200 ron.

Nu ma intreba unde am vazut, ca nu mai stiu sa-ti spun.

Exista si un hornetist, un baiat inalt si simpatic cu o horneatza galbena care se ocupa cu asa ceva, e bine sa mai astepti pana joi la intrunire si sa mai intrebi atunci.

 

Bafta!!!

 

 

:makeout:)) eu sunt cel inalt simpatic si cu o horneatza galbena cu bi-xenon

daca vrei sa vb suna-ma la 0721 935 210

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poi sincer, dupa ce am vazut preturile pe forumuri la xenon, nu ar trebui sa depaseaca 200 ron.

Nu ma intreba unde am vazut, ca nu mai stiu sa-ti spun.

Exista si un hornetist, un baiat inalt si simpatic cu o horneatza galbena care se ocupa cu asa ceva, e bine sa mai astepti pana joi la intrunire si sa mai intrebi atunci.

 

Bafta!!!

 

 

:))) eu sunt cel inalt simpatic si cu o horneatza galbena cu bi-xenon

daca vrei sa vb suna-ma la 0721 935 210

 

inca nu l-am sunat pe mecanic. o sa ma hotaras maine daca mai astept . ms guys oricum

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Legat de postul meu de mai sus cu excursia, ceva poze mai speciale gasiti direct aici;)

 

Superbe poze.

Inteleg ca Zorro e motoru', iar George calaretu', ori Hornet motoru si Zoro calaretu'.... nu mai conteaza - impreuna fac o echipa tare!

Sanatate.

:)

Editat de stel_ice
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Legat de postul meu de mai sus cu excursia, ceva poze mai speciale gasiti direct aici;)

George in action ! ! :) Eu l-am vazut live la predeal pe cheia, parca eram eu cu bicicleta pe o roata asa era Geo pe Zorro :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

George in action ! ! :) Eu l-am vazut live la predeal pe cheia, parca eram eu cu bicicleta pe o roata asa era Geo pe Zorro :))

 

multumesc multumesc .....fac si eu ce pot cu timpul liber....... :) .......oameni,incet incet trece timpul si ne vedem la avrig.......8 days to go! :)

Editat de george05
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

.......oameni,incet incet trece timpul si ne vedem la avrig.......8 days to go! :)

 

 

Si la Avrig ne inveti si pe noi astia mici :) cum sa le ridicam?....:D....Si inca ceva apropos de Ardeal vs. Moldova....Am vb aseara cu Dan si afla Marti sau Miercuri de la avocat daca poate veni sau nu la Avrig....a cam ramas fara permis :).....

Mesaj completat

La "noi" pe forumul clubului de unde sunt eu, a aparut un tip cu niste oferte, zic eu, foarte bune.

Baga un ochi si daca iti convine ceva contacteaza-l pe om (are date de contact acolo) si zi-i sa ti le trimita cu fan courier-ul cu posibilitate de a le deschide ca sa vezi pe ce dai banii. Bafta!

 

http://www.kamikazeriders.ro/Forum/index.p...msg2651#msg2651

 

Numai bine!!!

 

Multzam fain de sfaturi....aseara am plecat cu un Metzler Sportek M3 nou pe spate ....vine si fatza in cateva zile.... :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...