Sari la conținut

Petrecerea OriceMoto


OriceMoto
 Share

Postări Recomandate

Petrecere OriceMoto

 

 

Avem placerea de a va invita la petrecerea OriceMoto, in data de 13 mai 2010, la Biker’s Bar (la Ursu) din Str. Matei Voiveod Nr. 67. Intrarea este gratuita, primii 100 de invitati primesc mici si carnati din partea casei! Petrecerea incepe de la ora 19:00, iar tragerea la sorti va avea loc la ora 20:30. Premiile sunt urmatoarele:

 

 

Premiul 1: Un weekend pentru 2 persoane la munte

Premiul 2: O noapte pentru 2 persoane la munte

Premiul 3: 2 Bilete la concert

Premiul 4: O Revizie gratuita la motocicleta incluzand ulei; filtru de ulei, filtru de aer, bujii

Premiul 5: Manopera gratuita pentru 1 revizie

Premiul 6 si 7: Voucher de benzina in valoare de 80 Ron

Premiile 8, 9 si 10: Cate 1 Tankbag

Premiile 11-20: Cate 5 beri reci

 

 

 

Detalii pe parcurs!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci tre' sa ajung pe la 14-15 acolo ... "mici si carnati" = 2 mici si 2 carnati ( sa fie plural :) ) ?

nu de alta dar sa stiu peste ce mese sar exact...

Eu zic sa vii mai de dimineata si cu cateva sandwich-uri la tine in caz de forta majora .

 

Ceva entertrainment ? niste dansatoare ceva erau mai atractive decat premiile :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Lui kelye o sa-i dam doar apa plata, ca ii place sa traiasca sanatos :)

 

 

Nu stiu cine a mutat topicul la vanzari, este un pic haios sa vad cum o petrecere organizata de un service, care nu incaseaza bani la intrare, nu obtine profit din vanzarea de la acest eveniment, nu are sponsori ajunge aici. Si mai dam si premii... in fine, unde - i lege nu-i tocmeala. :P

 

Cat despre animatoare, le gasiti la orice alta petrecere cu specific moto. Noi dam premii. :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Biletele sunt la Eric Clapton & Steve Winwood

 

Stadionul Tineretului - Iolanda Balas Soter

Bucuresti

Romania

Vineri, 11. Iun 2010, 20:30

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar că premiul 4 rulz. In opinia mea, este de fapt premul I ! :agree:

Eu chiar am neovie de schimb ulei, so... I'm in too !

 

 

Biletele sunt la Eric Clapton & Steve Winwood

 

 

Imi retrag cuvintele ;) premiul 3 rulz :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu stiu cine a mutat topicul la vanzari, este un pic haios sa vad cum o petrecere organizata de un service, care nu incaseaza bani la intrare, nu obtine profit din vanzarea de la acest eveniment, nu are sponsori ajunge aici. Si mai dam si premii... in fine, unde - i lege nu-i tocmeala. :agree:
Zi merci ca nu-i LEGISLATIE ACTE VAMA ;) (desi nu-i timpul pierdut, mai sunt doua zile pline).
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

frumos:)

o sa trec pe la Ursu doar si ptr atmosfera si tot merita.

 

ce as vrea eu sa propun si fara sa aduc ofense nimanui ; as dori sa-mi donez echipamanetul meu moto folosit deja de 4 ani (masura 48 fara burta :agree:) unui motociclist care si'l doreste si inca nu a strans destui bani sa-si innoiasca gardeeroba . Dacca propunerea mea este admisa de organizatori eu il donez celui care si-l va dori prin asamblul evenimentului...etc

repet nu doresc sa jignesc pe nimeni si-mi cer scuze inca inainte de a se gandi cineva la asta, dar nici sa cer bani pe el nu-mi vine ...poate doar o bere ;)..si daca tot vor veni foarte multi rideri in zona ..poate va fi cineva sa si-l doreasca..ca tot vorbim de "orice moto"

 

echipamentul consta in :

Geaca Vanuci ventus III (pe galben cu negru) masura 48 cu toto felul de sisteme simpatex,cordura,air-vent, vreo 2 mesade etc

Pantaloni Cycle Spirit tot asa cu tot felul de sisteme simpatex,cordura,ventilatie si o mesada

Ghete Cizma enduro cross SetUP uno masura 42

Manusi piele Alpine Octane scurte astea au o gaurica mica de juma de cm exact in varful degetului mare...(lol ma port cu unghiile taiate scurt)

 

Nu va asteptati sa fie altfel decat cu o uzura de purtare printre toate tipurile de intemperii cale de 40mii km si 4ani adica galbenul e muult mai sters.

Cu speranta ca pot face pe vre-un rider fericit ,

post-6154-1273605882_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tu adu-le ca sigur se va gasi un doritor cu picioarele in gips sa le vrea (unii stiu cine) :P

 

Si oricum, la cat de faina e atmosfera in Biker's nu va vedea nimeni cum se triseaza la extragerea premiilor :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Azi ne petrecem, cu ploaie sau fara :P

 

 

DDU -le te-ai lasat de motociclit? Adu tu echipamentu' ca sigur se gaseste cineva sa aiba nevoie de el. Te mai vad si eu la fata cu ocazia asta :) Frumos gest!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...