Sari la conținut

Fz6 S/N


Urs_meloman
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

ms mult de raspunsuri...pe 14 dau de carnet sper sa ma hotarasc pana atunci ce motor sa mi iau ...cam oscilez..cert e ca nu as vrea sa mi iau ceva prea mik...ca nu vreau sa pierd bani prea repede...adik in conditia in care nu ma dau banii afara din casa...dar nici ceva SS sa mor in primele 2 luni...+ ca stau in buc deci treb ceva bun de alergat prin oras cu unghi de bracaj mare...care sa ma ajute si in calitatea mea de incepator...offf .. thx a lot again...e ok pt oras banuiesc nu?

 

Poate te intereseaza asta:

 

/index.php?showtopic=227207

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:( :) :rock:

 

 

l Dupa a doua intalnire organizata unde am reusit sa ne strangem in jur de 10 persoane, am hotarat toti ca ziua de JOI sau mai bine zis in fiecare zi de joi la ora 19,00 la Academia Militara (Eroilor) sa aibe loc intalnirea Fz-ristilor ( asta nu inseamna ca alte motoare nu isi au locul ).

Aici vom discuta de toate facem o plimbare mica si alegem o locatie pentru ""o bere degeaba" :cheers: ..... :P dupa care se pun la cale plimbarile mai lungi.

Mai jos avem si ceva poze de la intalnire. Pentru cei care din diferite motive nu doresc sa apara in poze imi pot spune si stergem sau gasim o solutie.

Oricine doreste sa ma contacteze o poate face la urmatorul numar de telefon 0749 058 068 sau ID mess vf_daniel

 

INTALNIREFZ-risti014.jpg

INTALNIREFZ-risti015.jpg

INTALNIREFZ-risti016.jpg

INTALNIREFZ-risti017.jpg

INTALNIREFZ-risti018.jpg

INTALNIREFZ-risti019.jpg

INTALNIREFZ-risti020.jpg

INTALNIREFZ-risti021.jpg

INTALNIREFZ-risti022.jpg

INTALNIREFZ-risti023.jpg

INTALNIREFZ-risti024.jpg

INTALNIREFZ-risti025.jpg

INTALNIREFZ-risti026.jpg

INTALNIREFZ-risti027.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cojo si Nadia, data viitoare nu mai aveti nici o scuza sa-l lasati pe Cerb singur; trebuie sa aratam ca nu suntem o specie pe cale de disparitie, si chiar daca fiarele noastre au ceva ani in spate, inca sunt in putere!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dispune cineva de vreun contact la motodynamics care si fuctioneaza spre deosebire de numarul de otopeni "nealocat"

ptr un dealer cu o cifra de afaceri de € 14 mil n-au prea investit in PR

 

eventual dak cunoasteti personal pe cineva de la vanzari, ma intereseaza dak aduc FZ6 N S2 2008 competition white, si la ce pret (fara TVA)

 

cu respect

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca ti-am dat niste telefoane pe PM. Pretul de lista la modelul respectiv acum o luna era 7100 euro (fara TVA, fara ABS). Exista posibilitatea sa fie pretul ptr modelul 2007 totusi, nu S2, nu bag mana in foc.

Editat de LinX
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca ti-am dat niste telefoane pe PM. Pretul de lista la modelul respectiv acum o luna era 7100 euro (fara TVA, fara ABS). Exista posibilitatea sa fie pretul ptr modelul 2007 totusi, nu S2, nu bag mana in foc.

 

7100!!! :kali: si asta CIP, mi se pare enorm cand in Franta modelul 2008 (ABS) este oferit de reprezentata la 6599 € (Toutes taxes comprises)

la noi inca se merge pe mentalitatea "mulge vaca doar odata"..

deja la banii astia primesti un SS de 600, dpdv technic mult mai dotat.

 

thanks anyway

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oricine doreste sa ma contacteze o poate face la urmatorul numar de telefon 0749 058 068 sau ID mess vf_daniel

 

am ajuns aseara pe la 8:15 si nu mai era nimeni..vezi ca la tf de mai sus raspunde o domnisoara :kali:

s-a vorbit ceva de vreo tura weekend asta?

 

ps: stiu ca ai facut un link cu intalnirea, la sectiunea "Intalniri" da zau daca il gasesc. ma ajuti? 10x

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am ajuns aseara pe la 8:15 si nu mai era nimeni..vezi ca la tf de mai sus raspunde o domnisoara :kali:

s-a vorbit ceva de vreo tura weekend asta?

 

ps: stiu ca ai facut un link cu intalnirea, la sectiunea "Intalniri" da zau daca il gasesc. ma ajuti? 10x

 

 

uite

/index.php?showtopic=225194

 

Florin-v e plecat in excursie, peste mari si tari. se intoarce saptamana viitoare.

 

 

7100!!! :kali: si asta CIP, mi se pare enorm cand in Franta modelul 2008 (ABS) este oferit de reprezentata la 6599 ? (Toutes taxes comprises)

la noi inca se merge pe mentalitatea "mulge vaca doar odata"..

deja la banii astia primesti un SS de 600, dpdv technic mult mai dotat.

 

thanks anyway

 

 

incearca si la Dual Tours, vezi poate gasesti ceva interesant

http://www.motociclete.com.ro/

Editat de Metal Heart
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci e de bine, da?

:jump:

 

io zic ca-i bine, adik fara TVA ajunge la sub 6000, ceea ce mi se apre rezonabil ptr un motor nou cu performantele pe care le afiseaza

tu ce parere ai?? crezi ca fz6 n s2 still got it?? :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

io zic ca-i bine, adik fara TVA ajunge la sub 6000, ceea ce mi se apre rezonabil ptr un motor nou cu performantele pe care le afiseaza

tu ce parere ai?? crezi ca fz6 n s2 still got it?? :P

 

nu stiu ce sa zic, depinde ce vrei tu de la o motocicleta. mie unu' imi place FZ6, e ok si ca putere, si ca pret, ca fiabilitate si intretinere, iar in oras e o bijuterie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu stiu ce sa zic, depinde ce vrei tu de la o motocicleta. mie unu' imi place FZ6, e ok si ca putere, si ca pret, ca fiabilitate si intretinere, iar in oras e o bijuterie.

 

dak intr-un oras normal e o bijuterie inseamna ca in bucuresti o sa fie un obiect inestimabil... :P

 

faza e ca o sa "rulez", in mare parte, cu oameni care au SS si nu vreau sa fie un mare handicap..

de la bun inceput stiu ca o sa-mi fie greu sa ma tin dupa SS in afara, dar ceea ce-mi este necunoscut, este amploarea "greului"..avand in vedere ca nici nu vreau s-o uratesc cu un parbriz.

 

ca intrebuintare mizez > 60% pe oras!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinand cont ca majoritatea posesorilor de SS-uri le folosesc pe Magheru sau pentru a face touring ... FZ6 e ok. Daca discutam de circuit, da, o sa ajungi la limitele FZ6-ului.

 

Daca amicii tai ruleaza constant cu 240+ km/h pe afara atunci e posibil sa nu te poti tine dupa ei :P

 

Btw, stie cineva de unde as putea sa fac rost de un stand roata spate care sa mearga la FZ6 ? As vrea sa renunt la cricul central din motive de Amckart.

Editat de Zircon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Tinand cont ca majoritatea posesorilor de SS-uri le folosesc pe Magheru sau pentru a face touring ... FZ6 e ok. Daca discutam de circuit, da, o sa ajungi la limitele FZ6-ului.

 

Daca amicii tai ruleaza constant cu 240+ km/h pe afara atunci e posibil sa nu te poti tine dupa ei :P

 

Btw, stie cineva de unde as putea sa fac rost de un stand roata spate care sa mearga la FZ6 ? As vrea sa renunt la cricul central din motive de Amckart.

Daca vrei sa-l vinzi sunt interesat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...