Sari la conținut

Fz6 S/N


Urs_meloman
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 5,6k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Este cineva cu un Fazer S1 cu parbriz stock sau touring dispus sa ma lase sa dau o tura sa vad diferenta?

Eu pe am puig double bubble care ar cam trebui sa il schimb pentru ca imi vajaie capatana, daca merg 10-20 minute cu 100km/h imi tiuie urechile.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu de la o vreme am luat-o razna,cum nu cred ca o sa am posibilitati sa schimb motocicleta pe viitor,ca sa ma linistesc am zis sa imi cumpar niste tobe sport si sa mai tin motocicleta inca 2-3 ani,ceva sfaturi?modele?preturi ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am michelin pilot power. Modelul care a aparut acum multi ani dar se produce si astazi ca anvelopa de buget:)

Eu merg foarte mult in oras iar la un stil normal de mers sunt multumit. Nu stiu cum sunt pe ploaie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a mea e incaltata cu pirelli diablo vechi de 5 ani

fostul proprietar le-a achizitionat la o promotie in 2013

pt stilul meu de mers sunt mai mult decat ok.

am in jur de 6k km cu ele

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sportsmart 2 here, nicio problema cu ele so far. (in afara de faptul ca atunci cand am cumparat-o avea supercorsa sc2 pe spate, si-mi e dor de cat de repede se apleca stanga/dreapta cu cauciucul ala :P )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am avut si eu sc pe fz din 2007. minunate. dar pe ploaie esti mancat si cu sc si cu sportsmart. mai putin cu astea din urma dar cam tot pe acolo. in rest dementiale. cu angel am mers 160 pe torentiala fara nici o emotie. iar la frinari se comporta f bine

Editat de Florynn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E adevarat.nu sunt moi .

Una peste alta este o guma decenta.

Eu ma simt bine pe mobra , asa cum m-am simtit bine si cu gumele originale niste bridgestone. Imi scapa acum ce model erau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mie diablo mi se par destul de ok,nu stiu cat de moi vreti voi sa fie.....daca sunt prea moi se duc imediat si la temperaturi mai mari nu ar mai fi bune,gen sa faci touring cu ele cateva sute de km fara oprire.eu recomand diablo rosso 2

Editat de sonyy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dupa ce te dai cu sc sau sportsmart nu mai zici ca is bune rosso. crede-ma. chiar daca se duc relativ repede. oricum asta cu gumele e poveste lunga.

Editat de Florynn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Prefer gume care sa imi ofere manevrabilitate si incredere in toatte conditiile,mai putin pe zapada si gheata,nu imi pun slickuri ca nu ma dau pe pista,si in plus mergi tu cu pasager un drum mai lung cu slickuri si o sa vezi ce forma ia cauciucul iar la unele slickuri in care pui o presiune mai mica nu ai voie sa mergi la drum intins pe temperaturi mari ,de ce,te las sa afli singur,gumele sport-touring sunt de parere ca sunt cele mai bune,acu daca esti lup singuratic si o arzi numa in oras merge sa pui semi slickuri pt siguranta ta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exagerezi, sportsmart 2 sunt DEPARTE de a fi slickuri. Fac jumate din km in oras jumate in afara cred, le am de 6k km, sunt inca rotunde. Fara pasager, ce e drept.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...