Sari la conținut

EAST EUROPEAN MOTOR SHOW


Postări Recomandate

Defilarea la 11:00 prin Predeal si demonstratia de stunt intre orele 12:00-14:00 in piata garii.Orele sunt valabile ptr data de 24.07.2010

 

Nu ar fi stricat ca aceste evenimente sa fie organizate mai tarziu; cei care vin sambata de prin alte locatii, nu cred ca le prind ...

 

O sa venim si noi (un grup de minim 4-5 motorete ) sambata din Buc.

Speram sa fie vremea buna, nu ca anul trecut.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 81
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

intrebare de baraj .. am vazut ca in fiecare seara dupa ora 24 se continua petrecerea in Pistons Club ? unde e clubul asta ? banuiesc ca undeva aproape .. altfel nu vad cum va ajunge lumea acolo dupa ce a baut o zi intreaga

merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare de baraj .. am vazut ca in fiecare seara dupa ora 24 se continua petrecerea in Pistons Club ? unde e clubul asta ? banuiesc ca undeva aproape .. altfel nu vad cum va ajunge lumea acolo dupa ce a baut o zi intreaga

merci

este un cort imens in incinta intrunirii transformat in disco, cu dj, bar si mese.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Blonde pe motor primiti? Glumeam. In fiecare an ma bate gandu sa particip la concursul de miss din pacate am o varsta inaintata si faptul ca pasagerele (tinere si frumoase) sunt confundate cu motociclistele ( posesoare de permis si motor) ma dezarmeaza complet si nu imi mai da nici o sansa. :D Poate totusi o sa o invit pe miss de anu asta la o bataie intre fete :(

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Defilarea la 11:00 prin Predeal si demonstratia de stunt intre orele 12:00-14:00 in piata garii.Orele sunt valabile ptr data de 24.07.2010

 

pe site nu scrie nimic de defilare

de unde se pleaca, traseul?

 

mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

la scenel(2) in aer liber va fi muzica rock,iar in cortul Pistons Club va fi house,trance etc,pt cei care gusta aceste genuri,si va mai fii un cort cu streaptease,erotic show,etc....

 

parada incepe de la platoul trei brazi in centru Predealului si retur,apoi show-ul de stunt!.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

disco ? dj ? adica dupa 24 ascultam coco jambo ?

stai linistit ca anul trecut dj-ul a bagat mai mult rockoteli, cu mici exceptii cand mai baga muzica de club pt. pizdetele care dansau pe niste butoaie, deh trebuiau si alea sa-si faca programul.

post-8690-1279797848_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Propunere pt Sambata 24 Iulie 2010 :

 

plecare BUC dimineata 07.30 ( cel tarziu ora 8.00 la Petrom Militari ) pe A1 pana la Curtea de Arges traversare Transfagarasan - Sibiu ( la Sibiu ne mai intalnim cu cineva care pleaca spre Predeal ) - Brasov - Predeal ( stationare , potol si putina odihna ) pe seara plecare spre Buc DN1

 

cine doreste stie ce are de facut , stima tuturor

Editat de Vittore
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

plec maine dupamasa pe la 4-6 din Bucuresti spre intrunire cu masina

cine n-are cu ce sa mearga sa bage un pm

preferabil cineva sa aiba permis B, pt ca trebuie sa-mi iau mobra din BV

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu plec sambata dimineata pe la 7-8 din bucuresti. daca mai vrea cineva sa vina sa posteze pe forum si poate plecam mai multi. preferabil tot asa cat mai de dimineata. asfalt uscat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut... eu plec maine la 12 jumate de la victoriei din rond , cu inca un prieten si mergem usor 130-150 maxim , la intrunire in predeal cei care vor sa vina sa dea un sms , la nr 0762806443

Mesaj completat

eu sunt la predeal am gasit o vila cam a 2 =km de predeal inspre 3 brazi cu conditi bune si preturi rezonabile la 70 ron pe noapte camera dubla si la 1 mil camera pt 4 pers pe noapte ptr detali sunati la nr si rezervativa camere 0741.420.022 :) :) :D :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am fost eu azi cu masina pana acolo.

M-a pacalit vremea rau, dar maine de dimineata la ora 9 voi fi la Petromul de la iesirea din Ploiesti spre Brasov calare pe vaca mea.

Intrarea pentru o zi este 15 Ron, pentru tot weekendul este 30 de Ron.

Cam atat.

Sper sa avem noroc maine de o zi frumoasa.

Am inteles totodata ca parada moto va fi undeva in jur de ora 11 dimineata cu plecarea de la Trei Brazi.

Eu am sa astept de la 8.30 la 9.00 dimineata in benzinarie eventualii tovarasi de drum.

Toate cele bune si sper ca informatiile au fost utile.

Salutari si asfalt uscat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...