Sari la conținut

B-62 Bip


euinsumi
 Share

Postări Recomandate

azi,mi-a intors in fata un mos prost,cu o dacie nova b-62-bip,in fata la sectia 15 politie, norocul meu a fost aca aveam doar vreo 60km/h,ca ma faceam varza.Desi mi-am promis ca il calc in picioare pe primul care-mi face probleme,nu ma-m tinut de cuvant ,knd i-am vazut mecla.As fi recunoscator cui mi-ar indik locul de parcare al mosului,cred zona Emil Racovita,sa-i fuck un cadou....... :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 62
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Asa mi se intampla si mie.... Cand zic ca la urmatorul ii dau, tot atunci ii la volan un om mai invarsta sau o femeie. Ce sa faci....asta e, nu putem schimba noi nimic din mentalitatea soferului prost. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

va rog dak aveti vreo problema juridik-LITIGII CU CONSERVELE -apelati la mine,sunt avockt in Baroul bucuresti.Va ofer asistenta juridik gratuita,doar doar ii punem la punct pe criminali.tel.0722629227.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stiu, o faceam pe prostu".Stau pe aleea terasei.

 

reformulare(pt.VRAJITORUL DIN G-OZ).in dupa amiaza zilei de ieri,circuland in Bucuresti, din directia Nitu Vasile spre tURNU mAGURELE,pe str.Emil RACOVITA, UN CONDUCATOR AUTO NEATENT , A INTORS AUTOTURISMUL IN FATA MOTOCICLETEI CU CARE CIRCULAM, dar am evitat accidentul.Conducatorul era un barbat iaintat in varsta.Eraposibil sa decedez,avand in vedere ca detin permis de conducere catagoria A, de 2 saptamani.Sper sa fie mai prudent in viitor.Va multumesc.

PS Sunt curios ce -o sa scrie vrajitorul din g-oz (a scris ca sunt avoKKT).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am scris ce ai scris tu, baiete (cu aproximatie). Ia uita-te mai sus. Tot am doua probleme:

1. Un avocat nu ar trebui sa fie din Berceni :lol: ... pardon, nu, vreau sa spun ca daca pe bikeru mare, tatuat si rebel il apuca sa-i faca masina guler unuia il inteleg, dar un avocat ar trebui sa aiba un minim respect pentru lege si sa actioneze in consecinta. Nu mai spun ca numai mesajele astea ar trebui sa fie sufiicient motiv sa ti se dea flit din Barou.

 

2. tu trebuie sa fii un geniu, ceva ca la 13 ani citi pari a avea, ai facut si facultate si stagiatura aia de un an sau cit mai e.

 

3. Asta e sectiunea de accidente, nu vad accidentul tau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu ai doua probleme:1,2,3-deci mai ai una care se trateaza chiar si in Berceni,la spitalul 8+1.

AM SI EU 2 CARE-S 6.

1.Incearca sa traiesti cu ideea ca si in Berceni pot locui avocati,ca doar nu suntem prim-ministrii-suntem 7.000 in Bucuresti, si spre doesebire de tine ,probabil, locuim o buna parte ,nu in centru", chiar in Berceni.Nu doare, din contra este super.La nervi ,tu nu ai de unde sa stii, nu ai avut ocazia, exprimarea lasa de dorit.

2.Este un compliment pt mine daca extraprofesioanl ma comport ca la 13 ani.Tu nu prea pari a fi in apele tale ,probabil stai cu parintii,care-ti cenzureaza si mesajele si nu ai loc de munca,mergi cu moto-inpinsa,caci nu ai nici,,evenimente".Nu este vine mea dak vreodata vreun avocat ,,te-a ars",eu nu sunt acest gen.

3.Daca ai stii sa citesti ai observa ca nu sunt singurul care posteaza si eventuale accidente.Probabil in afara de xxx nu stii sa descifrezi alte siteuri.

4.Am precizat ca sunt avocat nu sa ma laud ci ,pentru ca, gratuit, m-am oferit ,in limita posibilitatilor mele si a timpului sa ajut pe cine are nevoie.

5.Mi-ar face mare placere sa te cunosc personal, sa vad dak mai esti asa tare'n gura.

6.Poti trimite mesajul meu la Baroul Bucuresti,gasesti adresa pe net. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu-i frumos ce se intampla aici! prea mult testosteron! eu zic ca in loc sa :crack: si sa :D mai bine :lol: impreuna un brifcor si iesiti la o :D ! Parerea mea!

Editat de matematik
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sincer sa fiu ai dreptate , da tot vreau sa mi-l cunosc pe vrajitor sa vad dak-i din Oz (sper nu inchisoarea,ca mi-e tare frica)sa-mi spuna o poveste frumoasa ,cu Ileana Cosanzeana.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Domle, eu zic ca printre mistouri un om inteligent intelege problema. Punctul 4 de la declaratia ta de 6 puncte e foarte nobil si frumos. Restul insa (limbaj de mirc si comportament de berceni) aduc o atingere imaginii tale, ori avocateala se bazeaza in masura foarte mare pe imagine. Cind iei un avocat (gratis sau nu) e preferabil sa fie si folositor, nu sa te afunde mai tare in rahat. Pacat ca trebuie sa-ti explic asa pe litere unui avocat, chestii deloc subtile pe care le-am zis.

 

In rest n-ai nimerit-o si nici personal nu pot sa-ti explic... evident din invitatia ta am inteles ca vrei sa-mi faci cinste cu o bere pentru sfaturile profesionale. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

tu ai doua probleme:1,2,3-deci mai ai una care se trateaza chiar si in Berceni,la spitalul 8+1.

AM SI EU 2 CARE-S 6.

1.Incearca sa traiesti cu ideea ca si in Berceni pot locui avocati,ca doar nu suntem prim-ministrii-suntem 7.000 in Bucuresti, si spre doesebire de tine ,probabil, locuim o buna parte ,nu in centru", chiar in Berceni.Nu doare, din contra este super.La nervi ,tu nu ai de unde sa stii, nu ai avut ocazia, exprimarea lasa de dorit.

2.Este un compliment pt mine daca extraprofesioanl ma comport ca la 13 ani.Tu nu prea pari a fi in apele tale ,probabil stai cu parintii,care-ti cenzureaza si mesajele si nu ai loc de munca,mergi cu moto-inpinsa,caci nu ai nici,,evenimente".Nu este vine mea dak vreodata vreun avocat ,,te-a ars",eu nu sunt acest gen.

3.Daca ai stii sa citesti ai observa ca nu sunt singurul care posteaza si eventuale accidente.Probabil in afara de xxx nu stii sa descifrezi alte siteuri.

4.Am precizat ca sunt avocat nu sa ma laud ci ,pentru ca, gratuit, m-am oferit ,in limita posibilitatilor mele si a timpului sa ajut pe cine are nevoie.

5.Mi-ar face mare placere sa te cunosc personal, sa vad dak mai esti asa tare'n gura.

6.Poti trimite mesajul meu la Baroul Bucuresti,gasesti adresa pe net. :crack:

 

Avocat sau nu, tot tzi-ar prinde bine o lectzie de spelling :lol:

 

pauza se pune intotdeauna intre virgula shi cuvantul urmator (de exemplu)... pentru a pune o pauza foloseshte tasta aia lunga, pe care nu scrie nimic (situata intre Left Alt si Right Alt :D ).

 

Succese nebanuite!

 

P.S. Daca nu ai realizat pana acum de ce este important sa respectzi aceste reguli, de altfel elementare, mai bine nu mai incerca...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vrajitorule, daca ai bunavointa sa citesti forumul baroului, ai sa constati (cu stupoare?) ca avocatelul nostru nu e chiar la pamant ... sunt o seama de colegi de-ai lui de iti sta mintea in loc de ce bazaconii le trec prin capsorul ala mic si prost ...

mostra: vreau clienti putini si cu bani multi.astept provincia...... semnat avocatul stresat

http://www.baroul-bucuresti.ro/Forum/Forum.asp

sunt de coma ...

:crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai frate, de ce aveti voi tendita sa despicati firul in patru si sa discutasti doar de dragul contradictiei?

Eu unul salut disponibilitastea omului de a ne oferi cosultanta juridica....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

azi,mi-a intors in fata un mos prost,cu o dacie nova b-62-bip,in fata la sectia 15 politie, norocul meu a fost aca aveam doar vreo 60km/h,ca ma faceam varza.Desi mi-am promis ca il calc in picioare pe primul care-mi face probleme,nu ma-m tinut de cuvant ,knd i-am vazut mecla.As fi recunoscator cui mi-ar indik locul de parcare al mosului,cred zona Emil Racovita,sa-i fuck un cadou....... :crack:

 

"limita maxima de viteza in localitati este 50 km/h" (sper ca nu s-a schimbat intre timp, am citat din legislatia rutiera 2003)-> cum iti suna asta? a noutate?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"limita maxima de viteza in localitati este 50 km/h" (sper ca nu s-a schimbat intre timp, am citat din legislatia rutiera 2003)-> cum iti suna asta? a noutate?

 

 

mda, si vrei sa zici ca tu nu depasesti limita de 50 km/h in oras ? hahahahahahhahaha

:crack: :crack:

aveti totusi grija...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...