Sari la conținut

Bumblebee


Budd
 Share

Postări Recomandate

Pacat ca la 1200 aveau 2 seturi combo (alb-albastru si negru-galben). La 1300 au doar alb-albastru. Ca sa nu mai zic ca la 1200 erau mai multe scheme. In fine,poate la anul vor fi si alte combo,cine stie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 188
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Exact cum te-a uimit pe tine calitatea si materialele folosite (pozitiv banuiesc) la fel ma uimeste si pe mine (negativ, din pacate) calitatea cand ma urc pe o japoneza, senzatia de "ieftin" mai precis, pe care nu reusesc s-o depaseasca dupa parerea mea nici la modelele care se vor mai rasarite, mai scumpe; mi s-a intamplat asta de exemplu la noile Super Tenere si Kawa Z1000S... :blink:

Hai sa ne kakam pe noi!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Exact cum te-a uimit pe tine calitatea si materialele folosite (pozitiv banuiesc) la fel ma uimeste si pe mine (negativ, din pacate) calitatea cand ma urc pe o japoneza, senzatia de "ieftin" mai precis, pe care nu reusesc s-o depaseasca dupa parerea mea nici la modelele care se vor mai rasarite, mai scumpe; mi s-a intamplat asta de exemplu la noile Super Tenere si Kawa Z1000S... :blink:

 

Exact asa simt si eu cand vad un BMW, cu (exceptia lui Bmblebee)... ca sunt facute cu barda si toporu', butucanoase, retro, ghiolbanesti..

Stiu ca faci ceva pe parerea mea, dar asta e, sincer...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Serios, bmblebee chiar imi place, chiar e faina... si SR aia de mi-ai aratat-o.. si aia e faina.

In rest, toate alea de touring si enduro-touring, o apa si-un pamant, urate in draci! ;)

 

(Vlad, stiu, vulpea, etc.. nu e nevoie sa mentionezi :blink: )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

adevarul ca sunt niste modele care n-au niciun talent pe partea de aspect...cum mi se pare acest f800s semicarenat...

BMW-F-800-S-2.jpg

speechless!!1

 

pe partea de materiale folosite nu am ce sa le reporsez, comparativ cu ceilalti producatori fie ei italieni, englezi, japonezi sau americani.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrei sa-ti arat niste "materiale"?? ;)

De-ale de care nu mai prididesc strungarii prin africa sa le reproduca? :blink:

 

(bmw mai bine ar deschide un service in africa, cat mai remote posibil, pe unde crapa rulmenti si cardane si cadre, si furci si .... )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vrei sa-ti arat niste "materiale"?? ;)

De-ale de care nu mai prididesc strungarii prin africa sa le reproduca? :blink:

 

(bmw mai bine ar deschide un service in africa, cat mai remote posibil, pe unde crapa rulmenti si cardane si cadre, si furci si .... )

 

 

invidia asta bre.... :)

 

daca-l vezi live pe bbee iti cam schimbi impresia despre bmw-uri :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Hai sa ne kakam pe noi!!!

 

Chiar e nevoie sa ne exprimam asa? :blink:

Eu mi-am exprimat parerea civilizat; e un forum public, nu?

 

Unii nu ratati niciodata ocazia sa strigati lozinca BMW e scump... (culmea, cateodata nici macar scump nu e, comparat corect)

Dar "scumpetea" asta nu-i normal sa se vada undeva, macar la calitatea materialelor si a finisarilor? Ca in rest stim, e varza, si tehnic, de fiabilitate nu mai vorbim...

Aaaa... stiu, e doar marketing si unii sunt prosti si pun botu si cumpara. ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unii nu ratati niciodata ocazia sa strigati lozinca BMW e scump...

Eu am zis mereu ca-s urate in draci... si din ce citesc se mai si strica. Des. Ceea ce nu justifica faptul ca sunt scumpe. La cat de urate sunt ar trebui sa fie mai ieftine decat media.. comparabile cu Yongsung.. Kimko, d-astea ;)

Mesaj completat

Dar nah, BMW folosesc designeri de look din scoala modernista, nu oricine intelege arta... :blink:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

Salut,

 

am urmarit topicul dar nu am gasit unde ai scris (daca ai scris) despre modificarile de la ghidon. Imi poti da mai multe informatii ? Sunt niste innaltatoare? In afara de faptul ca probabil reduc presiunea pe maini, cum se merge cu ele ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...