Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

Fac comenzi pe scooter-center.com pentru cei din Galati!

http://shop.scooter-center.com

Termenul de livrare este de 7-9 zile lucratoare.

Nr de telefon: 0747033878

Id messenger: xtaz_alex4u

In principal comenzile sunt pentru cei din Galati.Vb pe messenger pt comenzi in alte orase:) Am Gasit o metoda favorabila...

TAXE:

 

 

Pt. piese cu pretul intre: -1e si 49e taxa este de 15 euro

-50e si 99e taxa este 20 euro

-100e si 149e taxe este 25 euro

-150e si 199e taxa este 30 euro

-peste 200e taxa este 40 euro

Editat de 46Rossi
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

salulare ;) am si eu o itrebare daca puteti sa va dati cu parerea.

 

Cam cat ar merita un scooter SUZUKI LET'S 2,de 1 an ,care are motor in 2 timpi de 6 cp ,pe racire cu aer? pe caroserie (parea fata sus) are o zgarietura da nu ccred ca a avut vreun accident.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce'a patit?setu?

 

filetul ala care , strangi variatorul :D + curea varza , si la ,steluta de la variator sau rupt varfurile alea , si a intrat cu totu in variator .. ;)

 

 

Momentan e prea frig , prea urat , prea umed , si nu cred ca o sa-l mai fac anu asta...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare tuturor.

Bine v-am gasit.....caci mult v-am cautat!!!

 

Sper ca voi avea si eu loc pe langa voi , chiar daca nu ma cunoaste inca nimeni.

 

Nu am capacitate material'o-financiara ca altii.....dar am si eu un BAOTIAN EAGLE....de care sunt multumit.....

 

Am citit vreo 20 de pagini dar ..... tre sa recunosc ca pana la urma am sarit la final .....motivul....ma dor ochii ca am mici probleme cu monitorul (contrastul) ..... asa ca va rog daca se poata sa ma lamuriti si pe mine pana la urma cum au ramas toate....logo....""IMN....stiker....etc.

 

Despre ce stiker este vb pana la urma? Si cam cat costa?

 

Este nevoie de ceva "anume" pentru a intra in "CLUB" ?

 

Si in special.....cand....unde.....putem face o plimbare amicala.....

 

 

Va salut cu stima si respect pe toti....indiferent de varsa sau capacitatea cilindrica ;) :D

Editat de TheDonDragon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

salutare mai nou sunt si eu un fericit proprietar al unui gilera runner salbatic rau dar din motive de finante e k dreaq acum asha k abia pe la ianuarie februarie o sa vin shi eu cu voi dk ma primiti. pana una alta distractie placuta pe scuterici ;)

Editat de andreutz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stop joc!!! :D :eek: :lol:

 

daca va e lene ca cititi si sa respectati o regula simpla: acest topic era doar pt poze cu scuterele voastre!!!

 

pentru orice alte comentarii v-am rugat sa folositi topicul : DISCUTII INTRE NOI!

 

topic closed!

 

Ce sa zic pacat ca s-a inchis topicu pt ca era destul de fregventat :blbl: .Si nush da mi se pare monoton o poza fara putin comment.Si dak ai sti ce bine te unge pe la inimioara cand vine unu si zice : "Mane imi place f mult scuteru' tau!" ;)

Cius.. :D .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

topicul ala era doar cu poze pentru ca cine vrea sa vada scutere sa intre acolo si sa vada poze, nu comentarii de multe ori aiurea.......!!!

 

 

pentru chestii de genul: cat de mult imi place scuteru tau etc ;) exista PM :D

 

iar ideea cu topicul nou e respinsa :blbl:

 

exista topicuri separate pentru fiecare marca importanta de scutere, asa ca parerile vi le expuneti acolo, in topicurile dedicate, nu mai deschideti alte topicuri fara motiv.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci... Vrem un topic unde sa ne aratam scuterele si sa vedem ce cred altii despre ele... Chestia cu "topicuri separate" e chiar "comunista". Adica in topicul de "yamaha fan-club" (in cazul meu) imi discut problemele cu alti detinatori de aceeasi marca,de unde mai aflam cate ceva despre ele. Nu stau sa umblu prin 10 topicuri sa vad si scuterele altora. Si la "fan-club"-urile astea ,normal, ca sa fii on-topic ar trebui sa spun cat de mult imi place marca respectiva. Si inca ceva... Avem dreptul la topic-uri noi , daca ai de gand sa le inchizi sigur vor aparea altele...si ce o sa faci? banezi toti userii? sa fim seriosi....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci... Vrem un topic unde sa ne aratam scuterele si sa vedem ce cred altii despre ele... Chestia cu "topicuri separate" e chiar "comunista". Adica in topicul de "yamaha fan-club" (in cazul meu) imi discut problemele cu alti detinatori de aceeasi marca,de unde mai aflam cate ceva despre ele. Nu stau sa umblu prin 10 topicuri sa vad si scuterele altora. Si la "fan-club"-urile astea ,normal, ca sa fii on-topic ar trebui sa spun cat de mult imi place marca respectiva. Si inca ceva... Avem dreptul la topic-uri noi , daca ai de gand sa le inchizi sigur vor aparea altele...si ce o sa faci? banezi toti userii? sa fim seriosi....

DMW a facut bine ceea ce a facut deoarece ati avut un topic si v-ait batut joc de el.

PS. eu ptr un singur post acolo am luat un warn, asa ca voi nu mai face-ti atata gargara ca v-ar umple de warn`uri.

PS1. Incearca sa faci cat mai multe topicuri sa vedem cat rezisti pe forum. Ai drepturi la topicuri noi dar nu cu acelasi subiect si in care sa apara mult offtopic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu faci forum cu 1 user. Era cel mai frecventat topic acela , si pe cine ca a deranjat sau ce a stricat ca si-a cineva dat cu parerea. Defapt asta e esenta forumurilor. Cand vorbeste de Mozart sau sarmale atunci e cu adevarat off-topic, pana la urma e vorba despre scutere. Din moment ce dmw e moderator putea sa faca niste reguli stricte si cateva topicuri "universale". Si vorba lui don'juan : "Si dak ai sti ce bine te unge pe la inimioara cand vine unu si zice : "Mane imi place f mult scuteru' tau!" , sau poate nu ai "experimentat" sentimentul asta . Faceti ceva interesant din forumul asta , nu discutii interminabile despre "topicuri inutile". Bafta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu faci forum cu 1 user. Era cel mai frecventat topic acela , si pe cine ca a deranjat sau ce a stricat ca si-a cineva dat cu parerea. Defapt asta e esenta forumurilor. Cand vorbeste de Mozart sau sarmale atunci e cu adevarat off-topic, pana la urma e vorba despre scutere. Din moment ce dmw e moderator putea sa faca niste reguli stricte si cateva topicuri "universale". Si vorba lui don'juan : "Si dak ai sti ce bine te unge pe la inimioara cand vine unu si zice : "Mane imi place f mult scuteru' tau!" , sau poate nu ai "experimentat" sentimentul asta . Faceti ceva interesant din forumul asta , nu discutii interminabile despre "topicuri inutile". Bafta

Regulile stricte sunt, dar nu le respectati.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Il rugam pe domnul DMW sa dea drumul iar la topic :ok: (daca se poate) si sa dea warn-urile de rigoare la cei care au facut offtopic(chiar daca duce la ban)...ca si costy, si eu am luat warn ptr un singur post. Dai frate un comentariu, dar nu deschizi subiect separat pe acelasi topic, cum ati facut voi. Va sucariti, fugiti repede aici si discutati, nu pe POZE unde intru prima data cand accesez site-ul sa mai vad si eu cu ce se mai lauda colegii

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi place foarte mult clublu , imi plac regulile , eu sunt cam nou su scuteru si as vrea sa fac si eu parte din CSR , Am Un Aprilia Scarabeo 49CMC , Ce trebuie sa fac ca sa intru? :ok: ;) :pow:

Editat de IonutNFS
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...