Sari la conținut

Discutii Intre Noi


OVK
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 7,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Nu frate ca ma oftic...imi place Bucurestiul si probabil o sa stau acolo peste 2 ani in timpul facultatii...Ok nu te intreb de locatie (no offense dar dai dovada ca esti crescut in Oarja City), cati ani ai? Nici o suparare dar pm-ul tau a fost PENIBIL, ca al unui copil de 10 ani. M-a deranjat, dar acum consider ca suntem chit, deci putem fi prieteni in continuare :crack: (daca mai vrei)

 

Si in legatura cu ala, nu ma pasa de el, dau comanda direct dupa easyparts. Am inteles ca au venit cam "sifonate", e de la el sau de la firma?

 

Si ca tot este acest topic, unde o dati de revelion? :hug:

:crack:

no problem :)

 

@revelion: la un prieten ne-am strans vreo 25 am facut cheta vreo 10 mil ... si au cumparat ceva bajetii ieri :)

 

 

 

acu n-o sa mai iti dau pm-uri =)) ca acu am ce face :D) joc san andreas pe internet :crack: :crack: :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

DAAAAAAA San Andreas Rullz :crack::lol::crack::lol::crack: cine vrea sa se bage sa vorbeasca cu mine sau cu redeye :crack:

lol cica san andreas rullz ..... jucati voi alien vs predator 2 pe net sa vedeti acolo actiune ...o sa va intre morcovu`n poponeata la ce emotii o sa aveti ..cand va sare cate un alien in fata :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va doresc pe anul 2008, 12 luni de sanatate, 52 saptamani de fericire, 366 de zile de bucurii, 8784 ore de succes, 527040 minute de noroc, 31622400 secunde de dragoste. LA MULTI ANI!!!.... si sa aveti parte de un an -2008- cat se poate de bun alaturi de familie si cei dragi si cati mai multi kilometrii fara probleme!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La multi ani!

*********************************************

╔╗╔╗╔══╗╔══╗╔══╗╔╗╔╗

║╚╝║║══║║══║║══║║╚╝║

║╔╗║║╔╗║║╔═╝║╔═╝╚═╗║

╚╝╚╝╚╝╚╝╚╝ • N E W Y E A R 2 0 0 8

***********************************************

Sa va aduca noul an tot ce va doriti!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pe ce server jucati :crack: ?

am jucat si eu cu ceva timp in urma ... cu cativa colegi ... e super ! :crack:

:crack:

Pai,mai multe,luam la alegere,in general unde se mai gasesc romani,dar avem vreo 2-3 la favorite,si ca sa nu deviez de la subiectu cu "La multi ani" Va doresc si eu tot ce va doriti in anul ce vine si sa aveti tot ce ati visat in 2007,si multa sanatate

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai,mai multe,luam la alegere,in general unde se mai gasesc romani,dar avem vreo 2-3 la favorite,si ca sa nu deviez de la subiectu cu "La multi ani" Va doresc si eu tot ce va doriti in anul ce vine si sa aveti tot ce ati visat in 2007,si multa sanatate

Ms la fel

*********************************************

╔╗╔╗╔══╗╔══╗╔══╗╔╗╔╗

║╚╝║║══║║══║║══║║╚╝║

║╔╗║║╔╗║║╔═╝║╔═╝╚═╗║

╚╝╚╝╚╝╚╝╚╝ • N E W Y E A R 2 0 0 8

***********************************************

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Viena ? :crack: prin mongolia nu gaseai ? Eu sincer nu stiu,dar o sa caut acuma pe la sefu gugal,poate te ajut cu ceva :crack:

 

 

 

Ia ca mi se pare ca am gasit ceva...incearca si tu

http://www.xtreme-scooter.at/shop/index.php

http://www.1scootershop.at/shop/

Editat de brick23
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

De azi oficial nu mai ai cum sa mai circuli cu absolut nici un vehicul cu 2 roti (inafara de bicicleta) in Bucuresti. A nins azinoapte de e zapada de jumate de metru :crack:

La noi e mai mare de o juma de metru si inca mai ninge :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...