Sari la conținut

Accident pe Mihai Bravu


NVS
 Share

Postări Recomandate

Nu inteleg cateva chestii . Ce legatura are discutia dintre D.P . si Ozzy cu topicul, ce legatura are D.P. sau Ozzy cu actiunea asta ?

 

Sunt confuz :)

 

 

Pai eu nu am nici o legatura nici cu topicul nici cu actiunea si imi pare rau ca nu am..

 

Eu doar am atras atentia ca DP ori a luat parte la actiunea cu pictura ori incearca sa se foloseasca de aceasta actiune pentru imaginea proprie. Profita de faptul ca baietii aia nu pot sa se apere din motive evidente. Mie asa mi se pare dar e posibil sa ma insel.

Cum DP a zis ca nu are nici o legatura atunci aluziile lui la garda motociclistilor nu au legatura clara cu topicul.

 

Intrebarea care urmeaza este: Are Grada Motociclistilor legatura cu pictura ori nu are?

Daca are legatura retrag tot ce am spus si ii felicit pentru aceasta actiune. Daca nu are legatura nu vad rostul amintirii acestei grupari paramilitare in context. Este doar reclama? Ori poate a facut astfel de actiuni in trecut si noi nu stim. daca a facut asemenea actiuni imi cer scuze pentru tot ce am spus. Dar ne trebuie dovezi.

 

Si eu sunt confuz dar acum cred ca am fost destul de explicit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 111
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Lupule ... da' tu crezi ca femeia aia careia i s-a dat permisul pe 100 de euro, i s-a dat legal ? ... i s-a dat si prioritate in banii aia? ... i s-a dat doar jumate de Cod rutier de invatat in banii aia? ... i s-a dat doar cateva intrebari din 26 ? LEGE sau LEGAL inseamna ceva? Se pare ca nu ... in cazul unora. Femeia respectiva are legauturi cu un clan mafiot din Bucuresti ... O fi LEGAL clanul ?

 

Nervule, traim in aceeasi tara si inteleg perfect ce vrei sa zici. Dar de fiecare data cand s-a trecut la justitia paralela si personala nu a fost bine. Si in principal pentru ca pot sa aiba de suferit persoane nevinovate. Si pana la urma cineva totusi trebuie sa si respecte legea si aia suntem noi care n-avem rude interlope sau prin guvern, partid etc (adica tot interlope). Altfel iese anarhie...

 

Oricum, haiducii cunosc riscul la care se supun si probabil merita. Macar fac ceva spre deosebire de marea majoritate de oameni care nu fac nimic pentru nimeni.

 

PS: se pot muta discutiile astea in alt topic? deja nu mai sunt legate de accident, cred io

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In secret toti ne-am dori sa facem o calatorie pana in Mongolia,nimeni nu-si doreste (de acum incolo) sa mearga la Magadan.

Aici Marele Expeditionar intervine intr-un topic despre un accident.

Inca odata se confirma ca DP murdareste tot ce atinge.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si, Lupu are dreptate. Plm, unde ajungem daca nu exista cativa fraieri care s-o respecte pe Dna. Legea? Ea ne respecta pe noi si trebuie tratata ca atare. Si, il cunosc pe Lupu si pot spune ca o respecta pe vecina lui, Dna. Legea, 100%.

 

:)

Mesaj completat

Hai ca am facut un topic nou, ca sa fie exact pe subiect:

/index.php?showtopic=607697

Editat de grumpy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai sictir grumpy :)

 

stii cum e vorba aia: fa ce zice popa nu ce face popa! Toti tre sa respectam legea, dar ce face fiecare e raspunderea lui, sau lucru manual...

 

LE: gata, nu mai postez aici, ca-s offtopic

Editat de Lupul Gri
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

evident iar a deviat dicurita , dar asta nu mai e de mult o problema :)

 

problema e ca nu e corect ce s a facut , adica vopsitul masini, abia ne linistisem (eu si familia mea)acum trebuie sa stam iar cu stres pt ca ma pot astepta la o plangere la ploitie sau cu piciorul celalalt rupt (pt ca omu crede ca eu am pus sa se vopseasca masina !)

 

 

DACA vreti sa faceti ceva , faceti ceva inainte sa ne rupem oasele , sa ramanem schiloditi sau sa murim ! ca ati vopsit masina aia mai mult ati inrautatit situatia !!!

 

cred ca o solutie e sa va uitati la filmuletele din semnatura userului Thomas si sa aveti `bilute` sa faceti stanga impresjur indiferit de marca masini , asa poate `scapati` !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

evident iar a deviat dicurita , dar asta nu mai e de mult o problema :)

 

problema e ca nu e corect ce s a facut , adica vopsitul masini, abia ne linistisem (eu si familia mea)acum trebuie sa stam iar cu stres pt ca ma pot astepta la o plangere la ploitie sau cu piciorul celalalt rupt (pt ca omu crede ca eu am pus sa se vopseasca masina !)

 

 

DACA vreti sa faceti ceva , faceti ceva inainte sa ne rupem oasele , sa ramanem schiloditi sau sa murim ! ca ati vopsit masina aia mai mult ati inrautatit situatia !!!

 

cred ca o solutie e sa va uitati la filmuletele din semnatura userului Thomas si sa aveti `bilute` sa faceti stanga impresjur indiferit de marca masini , asa poate `scapati` !!!

 

 

Sa inteleg ca ai fost amenintat in spital de interlopul p***i ?

Nu ar trebui sa te lasi intimidat de niste maimute, a/au gresit sa suporte consecintele.

Sunt total de acord cu aceasta actiune. Ori suntem motociclisti ori nu mai suntem? Avem sange in oua in fata infractorilor? Sunt sigur si bag mana in foc ca pictorii nu au intentionat sa-ti faca tie rau sau familiei. Probabil unii dintre noi s-au saturat sa mai plece capul in fata tuturor cretinilor.

Felicitarile mele autorilor si rusine magaoaiei pentru ca vrea sa culeaga laurii (tipic comunist) !

 

Sanatate si grabnica insanatosire !

Editat de PepsiMan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta ar fi culmea... culmilor ca sa nu spun altfel. Dupa ce ca te-au invalidizat pentru atata timp, iti mai fac si plangere la politie! Daca n-ar fi tragic, mi-ar veni sa rad! Ia ameninta-i tu cu datul in judecata cu daune morale and shit. Sa vedem, care are mai multe de pierdut? Interlopi? Aia nu merg singur mereu :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nasol :) Are dreptate Gabi, cu tembelii astia cu muschi pe creier nu e bine sa te pui. Daca ar incepe " vanatoarea " de motociclisti si nu numai , in povestea asta avem toate sansele sa iesim sifonati. Sa speram ca de data asta sunt niste interlopi de treaba ( pana mea, nici eu nu cred ce spun :) ) si lasa totul asa ... Cat despre legea care ar trebui sa-l apere pe gabi, sa fim seriosi , cate cazuri in care au fost implicati interlopi sau mahari au fost rezolvate? Si astea sunt doar cele de care se mai aude pe la tv sau radio. Nu ma intelegeti gresit, personal ia-s pune la zid pe toti KKtii de interlopi si de gangsteri si de pdl-isti si de ce-o mai fi nevoie. Din pacate cel mai simplu si mai probabil scenariu care s-ar putea produce ar fi ca tziganosii astia sa se razbune; si NU pe Gabi, pt ca nu el le-a vopsit masina.

 

Sanatate multa si recuperare usoara iti doresc !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Voi chiar vorbiti serios ?! :) Ati vopsit masina ? In ce culoare ? :)

 

Ca parere personala, cred ca totusi trebuia asteptat putin, poate il despagubeau pe Gabi pentru daunele produse. (ma refer la motor desigur, suferinta nu poate fi evaluata)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...