Sari la conținut

Floreasca Cedeaza...


The Duck
 Share

Postări Recomandate

Cica a dat la televizor stirea cu accidentul si s-a spus ca a decedat :baldy:( mi-a spus mama, detalii n-am aflat pentru ca ea e impotriva sa-mi iau motor ca cica vreau s-o omor cu nervii...

Din pacate se pare ca e adevarat desi imi pare sincer rau si nu doresc nici la dusmani asa ceva...

sper sa ma insel si sa fi mintit... dar se pare ca e adevarat,,,

CONDOLEANTE...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 116
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:baldy: Nu stie nimeni cine e?? Mi-e tare cunoscut motorul, si numarul sters si indoit pe margini asa. L-am vazut cred si la Etrusco... dar nu pot sa asociez chipul cu motorul acum... Editat de Lt. Navarro
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

(cuvant urat).

Cum dreaq?La inceputul topicului se spunea ca s-a ridicat in picioare si vorbea.

M-au luat nervii de tot, pentru ca stiu prea bine numarul asta de inmatriculare si "ktemeu" respectiv, da' sa fiu al dreaq daca imi aduc aminte al cui e.

Io am facut ceva investigatii si am aflat ca ar fi fratele unui alt motorist, pe nume Vali, care locuieste in Pipera, langa o balta care se numeste Rosia, cica.

Mai mult de atata n-am aflat.

 

:baldy: Nu stie nimeni cine e?? Mi-e tare cunoscut motorul, si numrul sters si indoit pe margini asa. L-am vazut cred si la Etrusco... dar nu pot sa asocitez chipul cu motorul acum...

 

 

Si io sunt in aceeasi dilema ca si tine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

deci pe baiat il chema ANDRONE DAN si se pare ca intradevar a murit la spital :crack: :baldy: i-a cedat inima mi-a spus un prieten georgica de la KTM care era prieten cu DAN si vorbise cu el chiar cu o zi inainte de accident.

mai multe nu stiu imi pare extrem de rau ca dau o astfel de veste.....

:cheers: :cheers: dumnezeu sa il aiba in grija.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:baldy: :cheers: :cheers: aiurea rau... sa nu mori de cazatura... sa mori de inima slaba...

si mai ales ca unde lucrez eu la ipa sunt vreo 5-6 motociclisti in cladire... plus 3 care incepem scoala... si care ne vom lua motor... :crack: :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E singura posibilitate sa te bagi in intersectia aia!La fel si in cea de mai incolo putin,spre spital,la Prestige.Acolo,daca nu te bagi cu tupeu stai pana pe la 10 noaptea cand se mai reduce traficul.

I N C R E D I B I L

 

Dumnezeu sa-l odihneasca pe baiat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

datorita impactului

(opririi bruste) organele interne se deplaseaza din inertie in corp...si se intampla chestii pe care un medic poate sa le explice mai bine..din cate stiu eu incepe hemoragia interna(de multe ori splina e cea care cedeaza), inima pompeaza cu putere pt ca datorita pierderii de sange creierul nu este irigat corespunzator..rezulta pierdere de cunostinta creierul opreste functiile organismului incercand sa le mentina pe cele vitale....apoi daca nu se gaseste sursa hemoragiei interne inima cedeaza! macabru dar de multe ori imaginile astea de mai domolesc si nu te razbuni pe gaz!este de preferat sa de duci taras in cazul unui accident...

Tragic! Dumnezeu sa il ierte! Condoleante familiei! :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Saracu de el.

 

Pastele masii de soferi criminali.

 

Si nevasta-mea ma cearta cand pocnesc in muian cate un sofer idiot...Cica sunt coleric auzi...

 

CER RAZBUNARE PENTRU FIECARE MOTOCICLIST ASASINAT

 

Dumnezeu sa-i ierte pe toti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

R.I.P. :angryfire: :angryfire:

 

WTF? Numai accidente nasoale in ultimul timp..... :angryfire:

Si din ce vazusem din pozele de aici chiar am crezut ca nu este ceva grav....Saracul, cum e sa mori cu dreptatea de partea ta, ;)

Cum au venit idiotii de conservari din concediu cum am inceput problemele!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Pana acum 2 sapt topicul asta era extrem de linistit, acum, odata cu inghesuiala din oras au inceput si problemele....Mama lor de imputiti!!!!!!!!!!

Editat de Thot
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: Am urmarit inca de la inceput topicul, si nu imi vine sa cred cum sa putut intampla asa ceva, cand este sa se intample se intampla indiferent de persoana, sper sa isi gaseasca linistea sufleteasca pe lumea cealalta, condoleante.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA IN PACE,SA-I FIE SUFLETUL PUR CA UN INGER,MA INTREB DE CE MEREU TREBUIEA FIE ASA DE DURA VIATA VOASTRA?

:angryfire: ADUCETII UN OMAGIU ORIUNDE VA-TI AFLA PT CA UN FRATE DE-AL VOSTRU SA DUS UNDEVA UNDE NU SE VA MAI INTOARCE VREODATA

:angryfire: PE CATA DE FRUMOASA ESTE VIATA DE motociclist PE ATA DE TRISTA

 

DACA V-AM DERANJAT CU CEVA SCUZATI-MA

DUMNEZEU SA-L ODIHNEASCA IN PACE SI SA-L IERTE

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.
 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...