Sari la conținut

Honda Cbr600rr 2007


nec+ultra
 Share

Postări Recomandate

Honda CBR600RR s-a multumit pana acum cu aprecieri de genul cea mai prietenoasa, cea mai confortabila, cel mai potrivit 600 supersport pentru un incepator etc..... Acum se pare ca doreste si calificativul de cea mai rapida. Desi anutata cu "doar" 120 cp, are o greutate la gol ce spulbera concurenta de departe: 155 de kg (-6 kg fata de R6), ceea ce se traduce in cel mai bun raport putere/greutate al clasei <600cmc.

 

Cateva poze...

 

post-7671-1157736513_thumb.jpg

post-7671-1157736489_thumb.jpg

post-7671-1157736458_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 97
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

In jurul a 1000-1500 per motocicleta.Mie unul nu mi se pare asa mult ca sa beneficiezi de garantie

 

 

Ps:coxanele ,faza cu garantia este chiar valabila ,poate la altii o fi cum zici tu ,dar mie imi capatase oglinda stanga un joc ,am fost la Suzuki si mi-a schimbat-o FARA NICI UN COMENTARIU :angryfire: ....deci ,se poate :angryfire: Dar ,repet ,prin alte parti s-or trage tepe cu garantia ,eu unul nu am avut "bafta" de astfel de oameni si sper nici sa nu am de a face

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

dimi.....si eu ti-as da de la mine o oglinda care la achizitie sigur nu costa mai mult de 50 de euro doar ca sa te fac sa scrii tu asa ceva pe un forum drept reclama.....sint curios daca te-ai fi dus cu un motor bubuitdin vreun defect de fabricatie, desi sansa sa se intample asa ceva este aproape nula...... prin cate tribunale trebuia sa treci.....hai ca vorbesti iar de pe wc....cu alte cuvinte.....te bucuri ca ai primit o oglina la schimb si ai platit vreo 1500 :angryfire:)) de euro extra la achizitie....bravo, esti clientul perfect

 

ps: nu uita ca am adus motorete.....situ ce preturi de achizitie sint.....1500 zici tu?! crede-ma ca sint mai multi :angryfire:....ai ramane uimit ce pret are un k5-k6 " la poarta" :angryfire:, dar inca odataw....toti trebuie sa traiasca si nu e prost cine cere !!!!

Editat de Coxanel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

total off topic, bravo coxanel....

 

 

post-7671-1158086397_thumb.jpg

 

 

 

Dpdv al designului Honda are identitatea ei. Intradevar ramair-ul o apropie un pic ca forma de R6, dar este un caz de forma data de functie. Interesant este canalul ce desparte partea superioara si cea inferioara a carenei. Asta nu am vazut la alte motoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stopul de pe spate aflat sub toba de sub codita arata penal rau. :angryfire: Dupa mine, regres fata de modelul precendent la capitolul design.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

toti trebuie sa traiasca si nu e prost cine cere !!!!

Si daca vrei motor nou care ar fi alternativa desteapta? Cumparat de la o reprezentanta din afara? Nu vine cam la fel cu vama, taxe & shit si in plus n-ai garantie?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

silenti.....normal ca platesti taxe si vama, dar asta o faci si la dealer....+ ca pentru "garantia" aia ( de ex silviu s-a bucurat la o oglinda) dai pana la 2 mii si uneori chiar mai mult eur in functie de model....merita? eu zic NU

nema+ultra....se cerea o esplicatiune....fa plangere la conducere :angryfire:

Editat de Coxanel
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...