Sari la conținut

Feriti-va De Prostul Asta


spydy
 Share

Postări Recomandate

Circa o luna in urma, la o masa cu mai multi motociclisti, unul dintre ei povestea un acident ciudat: stand la un semafor, unul cu un jeep verzui a venit usor din spate si l-a impins special, netinand cont de claxoanele si tipetele lui, pana l-a daramat cu tot cu motor, iar apoi a fugit. Amicul asta al meu zicea ca nu a apucat sa ii retina nr de inmatriculare si pana a ridicat moto ala deja disparuse. Totul s-a petrecut in Bucuresti langa casa scanteii. Astazi eu personal eram la intersectia jiului cu bucurestii noi. La semafor, m-am strecurat lejer printre masini. Chiar linga semafor era un MITSUBISHI L 200. Avand loc suficient printre el si bordura, bineinteles ca m-am bagat in fata asteptant sa se faca verde. Idiotul asta cu masina, a avansat incet pina am simtit roata lui pe piciorul meu. Au urmat apoi injuraturi, ma impins pina am cazut cu motocicleta, am lasat-o jos, am fugit la masina lui, am apucat sa ii bag un picior in portiera si a fugit pe rosu. Cand ma chinuiam sa ridic repede moto sa fug dupa el, un cetatean amabil a venit de pe refugiul de tramvai sa ma ajute ( spre nesimtirea mea, grabit sa fug dupa boul ala, nici nu i-am multumit), si auzi ce imi zice : " fugi nene repede si i-ai numarul ca ala e nebun; saptamana trecuta a facut praf pe unul cu un scuter tot aici in intersectie, ca a ocolit refugiul airea". ATENTIE : masina e un MITSUBISHI L 200 (jeep papuc) de culoare verzui cu nr. de inmatriculare: B 45986. Oare sunt coincidente; sau e vb de acelasi nebun, cel putin e cam in acceasi zona?

Am sa merg azi la acidente auto desi cred ca degeaba ma duc, dar totusi daca dati de dementul asta in trafic feriti-va frate. eu nu am patit nimic, si sper ca nici altcineva!

Am atasat si o poza luata de pe net cu masina pentru necunoscatori!

post-5633-1158150318_thumb.jpg

Editat de spydy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 100
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Care se baga la o echipa "educationala"?

 

Ca altceva mai inteligent NU STIU efectiv ce sa zic - recunosc.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care se baga la o echipa "educationala"?

 

Ca altceva mai inteligent NU STIU efectiv ce sa zic - recunosc.

 

subscriu! :angryfire: punem mana de la mana si ii lasam in loc de jeep un lastun sau un trabant....cred ca mai mult de 5 milioane nu are cum sa fie....impartit la minim 5....cred ca iese! :angryfire: inca o data!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Reclama-l la politie. Era bine daca luai datele celui care te-a ajutat de martor.

 

 

masina e un MITSUBISHI L 200 (jeep papuc)

chestia aia se numeste "camioneta", "furgoneta" sau "pick-up". In nici un caz papuc, cu atat mai mult jeep.
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Reclama-l la politie. Era bine daca luai datele celui care te-a ajutat de martor.

chestia aia se numeste "camioneta" sau "furgoneta"

Crede-ma ca si nervos si grabit nici nu i-am zis multumesc. Inca nici acum nu imi vine sa cred ca poate exista un sofer cu atata ura si nepasare in el

 

Crede-ma ca si nervos si grabit nici nu i-am zis multumesc. Inca nici acum nu imi vine sa cred ca poate exista un sofer cu atata ura si nepasare in el

 

Modelul cred ca e Pick-up

Editat de spydy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au fost mai multe "tentative" dastea si de multe ori vorbele au ramas vorbe!

Multa _|_ pt dobitoc!

 

 

in general dupa razboi multi viteji se arata...

am tot vazut posturi de genu asta, dar niciodata "Lam Turnal pe ala care o facut aia...."

asteptam....till then: :angryfire:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in general dupa razboi multi viteji se arata...

am tot vazut posturi de genu asta, dar niciodata "Lam Turnal pe ala care o facut aia...."

asteptam....till then: :angryfire:

a fost... afost ... cu poze chiar!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au fost mai multe "tentative" dastea si de multe ori vorbele au ramas vorbe!

Multa _|_ pt dobitoc!

 

 

in general dupa razboi multi viteji se arata...

am tot vazut posturi de genu asta, dar niciodata "Lam Turnal pe ala care o facut aia...."

asteptam....till then: :angryfire:

 

 

Voi v-ati baga asa aiurea?Eu de exemplu nici nu-l cunosc pe spydy@,n-are nimic completat la profil.In cazul asta de unde stiu ca cele relatate de el sunt adevarate?Poate sa fie foarte bine o gluma proasta sau un act de razbunare pe cineva care l-a deranjat cu altceva decat ce a prezentat el.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. da-ti una in genunchi sa ai o super vanataie

2. du-te la politie si reclama

3. dovada IML

4. incepe distractia

 

Corect.

 

@ spydy :Daca nu faci nimic esti fraier, putea sa te lase infirm pe viata din idiotenia asta .Incalificabil.

Editat de TARKA 2
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Unde?

Un link, ceva...

nu mai stiu... o chestie veche de prin aprilie-mai-iunie

era unul care faramase un taxiu... apoi postase poze aici pe site... si in cele din urma le-a scos... promit sa caut dar nu sunt f sigur ca voi gasi deoarece nu mai tzin minte unde postase respectivul

 

uiote aici:

/index.php?...=40513&st=0

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu mai stiu... o chestie veche de prin aprilie-mai-iunie

era unul care faramase un taxiu... apoi postasepoze aici pe site... si in cele din urma lea scos... promit sa caut dar nu sunt f sigur ca voi gasi deoarece nu mai tzin minte unde postase respectivul

 

uiote aici:

/index.php?...=40513&st=0

 

da mersi frumos, nu stiam de el.

dar oricum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:angryfire: Sunt multi nenorociti care fac faze din astea. Doar asa de fun. Si astia chiar merita ;) . Pt. ca in prostia si inconstienta lor, nu realizeaza ca pot omori un om. Sunt f. multi, care chiar daca nu te imping sau nu te ating, fac orice sa te sperie sau sa te incomodeze cumva. Specia asta trebuie starpita din fasa. :angryfire: :angryfire: Editat de koana
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...