Sari la conținut

Motociclisti Obsedati De Jocuri Pe Calculator


Moria
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

burnout paradise :) si world of warcraft :) jocuri bestiale sincer dar WoW ocupa prea mult timp

 

ocupa cat timp aloci :cheers: . am putut sa ma joc fara probleme si doar juma de ora, dar si ore peste ore :). prietenul meu se joaca de vreo 3 ani, dar inca nu s-a saturat de joc :). .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

E bine ca unii mai au timp si de asa ceva.

Ma bucur pentru voi! :cheers:

 

 

totul tine de time management :). desigur, cu conditita sa ai la serviciu un program de lucru decent (gen 9-10 ore pe zi).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Corect, 9 ore pe zi in fata calculatorului timp de cativa ani lucrand in domeniul IT...cand aud cuvantul "calculator" Imi vine sa imi zmulg parul din cap

Nu zic ca la viata mea nu m-am jucat, slava domnului am terminat majoritatea NFS-urilor, Half Life2, Brothers in Arms, Starcraft...Heroes 3 si multe altele.

Eu am gasit alte activitati in afara de jocuri pe PC

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ocupa cat timp aloci :burnout: . am putut sa ma joc fara probleme si doar juma de ora, dar si ore peste ore :huh:. prietenul meu se joaca de vreo 3 ani, dar inca nu s-a saturat de joc ;). .

jocul e prea complex ca sa te saturi de el :agree: nu apuci sa explorezi toate variantele pana apare urmatorul expansion. oricum eu m-am lasat:D sper..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

jocul e prea complex ca sa te saturi de el :agree: nu apuci sa explorezi toate variantele pana apare urmatorul expansion. oricum eu m-am lasat:D sper..

 

 

pacat ;). mai ales ca....exact cum spui, este foarte complex. am descoperit, mai nou, festivalurile care se tin in joc si questurile pe care trebe sa le faci ca sa primesti una-alta. este deosebit. de cat sa te lasi, insa, mai bine iarna platesti jocul si vara benzina :burnout: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pacat :crack:. mai ales ca....exact cum spui, este foarte complex. am descoperit, mai nou, festivalurile care se tin in joc si questurile pe care trebe sa le faci ca sa primesti una-alta. este deosebit. de cat sa te lasi, insa, mai bine iarna platesti jocul si vara benzina :crack: .

gata vine uludar :x :x :x

sper ca 3 luni sa nu mai fie plictiseala

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Iti trebuie calculator sa joci GTA4. Eu am un X2 5600+ cu 2 Gb ram si un X1950 si abia ma joc la 1024x768.

E belea jocul.

CPU: dual core 2,5

DDR: 2Gb

VGA: 9800GT 1Gb ddr3 si 256 biti

restu prea putin conteaza...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi trebuie alta placa video. A mea are doar 256 ram. Jocul se misca bine dar nu are memorie destula sa incarce rezolutii sii detalii. Procesorul e tot dual la 2,8 Ghz iar memoriile au latente de 4.

Cred ca vind calc. si iau un Phenom X4 cu 4 Gb si o placa video de top ....... un 4870 ceva ca e tare rau jocul.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce recomanzi? motogp 07? sau 08?

mi-au placut la fel. fiind facute de 2 firme diferite, sunt practic 2 jocuri complet diferite cu aceleasi motociclete. parca in 2008 scot timpi un pic mai buni ca are mai mult traction control :friends:.

in 2007 o tzii mai bine pe strada fara traction control, in 2008 parca fuge prea usor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normality, Dungeon Keeper (1) - cu patch de direct 3d alftel e prea pixeloasa grafica, F-22 ADF sau TAW , Fallout 1, Fallout 2, Emergency (3 si 4 - 4 e MAI misto din punct de vedere al interfatei si controlul unitatilor).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salutare, acum joc SBK 08 pe sony PSP si este bunicel jocul.

e penibil comparativ cu motogp.

eu cand l-am testat nu am putut sta cu moto pe strada pentru ca se misca haotic. nu avea pic de fizica.

Editat de Fulguletz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Normality, Dungeon Keeper (1) - cu patch de direct 3d alftel e prea pixeloasa grafica, F-22 ADF sau TAW , Fallout 1, Fallout 2, Emergency (3 si 4 - 4 e MAI misto din punct de vedere al interfatei si controlul unitatilor).

 

Salut, vreau si eu Dungeon Keeper (1) - cu patch de direct 3d .

Ma poti ajuta

PM pls

Merci

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

a... care motogp? 2008? ca sbk bate la poponeata la capitolul fizica desenele animate din motogp. :rolleyes: nu pot sa-ti zic decat de superbike riding challenge vs motogp urt 3. din pacate motogp-urile noi cer prea mult. aveam un harb de computer

motogp 2007 si 2008.

si eu am testat ultimu superbike, 2007 sau 2008, nu mai stiu exact.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • adidas unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...