Sari la conținut

Motociclisti Obsedati De Jocuri Pe Calculator


Moria
 Share

Postări Recomandate

Eu am început să mă joc mult Midnight Club Los Angeles, câteva motoare, maÂşini frumoase. Le poți modifica miÂşto. Când sunt pe acasă Âşi am timp liber mă joc vreo 2-3 ore. :crack:

Îl recomand Âşi motocicliÂştilor, are Âşi 2 motoare (Ducati 999R, Kawasaki Ninja XZ-14).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 1,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

uneori, se merita sa sustii niste jocuri bune. cum ar fi dragon age. un joc pe care chiar vrei sa il ai in "colectie"(chit ca a durat multisor pana a venit precomanda:P). desi nu are multiplayer, ideea cu achievemnts care iti dau puncte pt DLC-uri e destul de draguta. totusi, simt lipsa multiplayer-ului din nwn 1. cine stie, poate, odata, candva... oricum, pentru pasionatii de rpg, e un must. pentru ceilalti, cel putin sa-l incerce, recomand si eu.

 

dar ca si plata pt jucat online? asta nici eu nu fac. sa cumpar jocul original, hai, daca e suficient de bun. dar sa stiu ca platesc o suma pe luna, m-ar forta sa joc (ca sa nu fi dat banul degeaba). asa, joc cand am chef, daca am chef. singura varianta sunt serverele private, free, dar astea nu se ridica la experienta serverelor oficiale.

 

oricum, sfarsitul asta de an are niste "bucati" super: dragon age, mass effect 2, assassin's creed 2, ego draconis... cel putin primele 3 sunt obligatorii din punctul meu de vedere :alcy:

Editat de Cosmo
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Obsedat de jocuri sunt, recunosc. De cand am pus mana pe calculator am fost gamer pasionat, si in anumite jocuri multiplayer chiar priceput.

 

In liceu jucam C&C, Redalert, Warcraft 2.

In facultate am inceput cu CS1.6 timp de vreo 4 ani, timp in care am fost in diverse clanuri de amatori, cu participari sporadice la competitii din tara.

Cam prin anul 4 de facultate am inceput sa substitui CS-ul cu DotA. Era o intoarcere la RPG-uri, dar care nu a tinut mai mult de 1 an si un pic.

 

Diploma din 2007 si angajarea a facut sa ma las treptat de jocurile astea, dar din pacate am dat raul pe mai rau. Acuma sunt (citez pe oamenii din TEG, echipa cea mai buna de CS din Romania din ultimii cativa ani) retras pe "the plains of World of Warcraft". Dupa vreo cateva luni in care am jucat non-stop, cu weekenduri ce incepeau pe la ora 6 vinerea si se terminau duminica la ora 12, sunt bucuros ca acuma m-am mai potolit si intru mai rar. Mai rar insemnand cate un raid pe saptamana, una doua instante de relaxare ici colo, nimic mai mult.

 

Este o boala grea WoW-ul. De fapt este boala grea orice mmorpg de succes, gen Wow, Guild wars, Lineage etc. Eu personal ma consider norocos, pt ca am cu cine impartasi pasiunea fata de jocuri, si nu se isca certuri ca in alte households.

 

Am niste prieteni, sot sotie, care isi fac cadouri inele si bracere in wow de ziua lor. Pe ei ii consider si mai norocosi, s-au gasit chiar pe aceeasi lungime de unda.

 

Ah, si sa nu uit. Cele mai crunte batai la fundul gol ce mi-au fost administrate la un multiplayer de Heroes III, le-am primit de la niste gamerite mult mai pasionate ca mine :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un joc frumos cu motociclete nu siti? Scuze daca s'a mai scris despre asta, insa nu ma incanta faptul ca trebuie sa citesc 30 de pagini :)

 

Dap! WOW!!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am Paris - Dakar rally , arhiva 844 M . Cum sa vi-l dau ?

Salut! Mi-ar placea sa joc jocul .Poti sa il pui aici . Apoi pui link-ul aici pe forum. :angry:

 

P.S Cine joaca Triburile? :D

Mesaj completat

Multumim Remu1 :(

Linku-ul de unde puteti downloada jocul este: Jocul

Cine are client de torrent(bitcomet,utorrent) poate copia adresa acolo,cine nu.....downloadeaza cu Browserul de internet.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Pentru zilele de iarna ce urmeaza va recomand seria de jocuri CSI. Pe torente pe CZone se gaseste un pachet ce contine 6 jocuri ale seriei si mai trebuie sa il cautati separat pe CSI Deadly intent, al saptelea joc. Garantat va pune mintea la contributie si nici nu va plictisiti.

Try it!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
Un joc frumos cu motociclete nu siti? Scuze daca s'a mai scris despre asta, insa nu ma incanta faptul ca trebuie sa citesc 30 de pagini :crack:

 

Test Drive Unlimited

SBK 09

MotoGP 08

MotoGP URT 3

MX vs ATV Unleashed

Seriile GTA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut! Nu sunt chiar un obsedat al jocurilor pe calculator dar cand este timp urat afara imi permit sa mai intru in lumea jocurilor PC.Recent am terminat Tomb Raider Underworld.Este genul de joc care-mi place foarte mult si de aceea postez aici in speranta ca poate-mi recomandati ceva oarecum asemanator.Multumesc anticipat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Este cineva pe aici care joaca World of Warcraft ?;) Si nu ma refer la srv particulare. Asta mi se pare cel mai ingenios si complex joc care exista, pacat ca trebuie sa platesti lunar :)

 

daca WOW ti se pare complex&ingenios te poftesc sa incerci Anarchy Online, sa vezi cum e sa-ti faci acolo un build competent.

Prima parte e mocca (ai destul de jucat), expansionurile sunt pe bani (si de-acolo pica multe "chestii tari")

 

Mi se pare cel mai bun & complex MMORPG. din pacate la nivelele mari iti ia o groaza sa faci XP + n-ai nici o sansa fara itemuri din expansionuri.

dar tot e fain, ce am invatat in jocu' ala bate la popou orice alt MMORPG pe care l-am jucat.

 

succesuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • adidas unpinned this topic

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...