Sari la conținut

Ulei motor gsxr 1100


riderboy
 Share

Postări Recomandate

Necitind topicul cap-coada, as vrea sa primesc un raspuns la urmatoarea intrebare: De unde stii ca un ulei e mai bun ca altu? Afirmatii de genu: "Io am bagat ulei X cu vascozitate y/z si mi-a placut, nu am avut probleme" vad mai pe orice topic de uleiuri :( Ce poa' sa iti placa la un ulei de motor? Mirosu? Rezistenta la intindere si forfecare? Ca e ductil si maleabil? Fluiditatea? :D

Eu n-am simtit in viata mea vreo diferenta, dar daca unii zic ca asa e, asa o fi.

Io cred ca poti sa pui si ulei de floarea soarelui si mergi cu motoru vreo 10 min si schimbi si viteze si nu se inatmpla nimic.

 

Dar nah, unii au picioru sensibilos, stiu ei.. au cititor de index de vascozitate in laba stanga :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu n-am simtit in viata mea vreo diferenta, dar daca unii zic ca asa e, asa o fi.

Io cred ca poti sa pui si ulei de floarea soarelui si mergi cu motoru vreo 10 min si schimbi si viteze si nu se inatmpla nimic.

 

Dar nah, unii au picioru sensibilos, stiu ei.. au cititor de index de vascozitate in laba stanga :(

De acord cu tine ... dar pe motor nu se merge doar 10 minute ...

A fost un reportaj pe dicovery cu top 10 motorete ever-ever ...

A iesit pe primul loc honda cub ... un scuter bashinos din tabla, la care dementii au scurs uleiul si au pus ulei ars de bucatarie de la un fast food ... si mergea boala de rupea randurile ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...