Sari la conținut

Excursie Sambata La Galati


ninja_skija
 Share

Postări Recomandate

M-am gandit de ceva vreme si chiar daca e ceva efort, consider ca fata aceea merita respectul nostru.

Parintii la fel.

 

 

Sambata dimineata la ora 8, voi fii la MOL, inceputul autostrazii Bucuresti - Constanta

Dau o fuga pana la Galati.

 

 

Maine seara o sa fiu la Etrusco, cine poate da un banut ca ajutor pentru familie, si are incredere in mine ca ajunge pe mana lor, va rog sa faceti gestul.

 

Irina

0723 149 648

 

 

Pentru Claudia :)

Editat de ninja_skija
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Irina, felicitari pentru initiativa. Este un gest frumos.

Povestea fetitei este trista si cred ca familia va aprecia nu atat banii, cat gestul si faptul ca fetita lor nu a fost uitata.

 

Eu nu am mai fost in Etrusco si nu va cunosc decat de pe forum. Poate este un prilej bun.

Sper sa gasesc si Etrusco si pe tine Irina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La ce ora ar trebui sa ajungem? De regula, slujbele au loc inainte de ora 10... Pe la 8.30-9.00, de regula, sunt gata... Poate ar trebui sa plecam mai devreme... Ne infofolim, daca e mai racoare, si...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu propun sa plecam de vineri noaptea. O sa fie frig, dar ajungem de dimineata.

 

offtopic: dabix, mergi, eventual, cu skija si faceti cu schimbul la ghidon, daca nu ai rezolvat problema de la Snagov. N-are rost sa fortezi Banditul, man... Ceva e in neregula... :) Doamne-fereste, se blocheaza lantul si... Arati foarte bine, nu e nevoie sa-ti "redefinesti" geometria corporala...

 

Io va anunt din timp, ca sa nu ma injurati - viteza medie 80 km/h. Sunt foarte obosita, abia ma tarai, dar vreau sa ajung acolo...

 

Daca scap in timp utile de la ziar, vin si io in Etrusco. Daca nu, astept tel sau sms cu ora si locul de intalnire...

 

 

 

(Baga-mi-as... Viata mea a ajuns un imens "daca", de cand cu serviciul asta... :D )

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

1. Poate cineva din Galați să contacteze familia Âşi să afle locul Âşi ora? Nu prea văd o gaÂşcă de motocicliÂşti umblând prin oraÂş din biserică în biserică întrebând "Aici e ... ?". Eventual să afle că "a fost".

 

2. La 80 km/h e un drum de minim 3 ore. Plecat la 8, ajuns pe la 12:00 la biserică - nu sună a plan de succes.

 

3. Atenție, chiar la 80 km/h pe autostradă e foarte frig la 8 dimineața. Cine îngheață pe drum pleacă degeaba :)

 

Un plan bun înseamnă e jumătate reuÂşit din start :D

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da mai stiu e frig, e drum lung, e nasol.

 

Nu merg cu motorul ca mi-e rusine cu masina.

 

N-am chef sa ma cert cu nimeni, merge cine se simte in stare si vrea, nu ma rog de nimeni,

nu ma intereseaza la ce ora ajung. Si daca ajung la ora 22 seara, bat la usa la familie, si le spun condoleante. Unde ce si cum, avem ceva prieteni in Galati o sa aflam azi.

 

 

 

Repet: Sa vina numai cine se simte in stare de asa drum, are actele in regula si starea motoretei ok.

 

 

ps Nu accept incepatori, nu iau pasager, nu stau sa dadacesc pe nimeni. Cine se incadreaza in cei de mai sus, e bine venit si ii multumesc ca alege sa imi fie coleg de drum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da mai stiu e frig, e drum lung, e nasol.

 

Nu merg cu motorul ca mi-e rusine cu masina.

 

N-am chef sa ma cert cu nimeni, merge cine se simte in stare si vrea, nu ma rog de nimeni,

nu ma intereseaza la ce ora ajung. Si daca ajung la ora 22 seara, bat la usa la familie, si le spun condoleante. Unde ce si cum, avem ceva prieteni in Galati o sa aflam azi.

Repet: Sa vina numai cine se simte in stare de asa drum, are actele in regula si starea motoretei ok.

ps Nu accept incepatori, nu iau pasager, nu stau sa dadacesc pe nimeni. Cine se incadreaza in cei de mai sus, e bine venit si ii multumesc ca alege sa imi fie coleg de drum.

 

 

I'm in ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ps Nu accept incepatori, nu iau pasager, nu stau sa dadacesc pe nimeni. Cine se incadreaza in cei de mai sus, e bine venit si ii multumesc ca alege sa imi fie coleg de drum.

 

Oh well, atucilea cad de pe lista.

 

Sper sa termin munca pana dupa orele 21 si sa pot ajunge in Etrusco sa cotizez si eu la fond.

 

Spor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ÂŞi câți masculi feroce o să recunoască că nu sunt în stare? Doar îi provoci să o facă Âşi dacă nu pot :)

 

 

 

e vorba ca vom pleca destul de intins ... ca sa ajungem acolo in timp util ... nu plecam "in gasca" ... nu pierdem timpul pe drum ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu fac tot posibilul sa aflu ora si locul exact unde se vor aduna motociclishtii din Galati.ninja_skija...tinem legatura..pe tine te anuntz de indata ce aflu kiar si cel mai mic detaliu.eu am sa va ashtept la intrarea in orash,cel mai probabil ca pasager.

Editat de alex_night77
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Maine, in jurul orei 14 - 14,30 va avea loc o slujba pe faleza, la locul unde s-a produs accidentul

 

amanunte mai exacte vom afla in seara asta dupa ora 20, dupa ce familia fetitei va vorbi cu preotul

 

daca apar modificari, voi reveni cu informatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Acum am ajuns acasa shi eu!

Ramane stabilit!

Ne intalnim maine la orele 11, 12 sau care cum ajunge, la elice!

Asha cum v-a informat Toni, inca nu s-a stabilit ora shi locatia parastasului!

Cei ce veti veni din tzara, fi-vetzi asteptati cu ceai fierbinte de menta!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...