Sari la conținut

Ural Turist an 2007


ioneld
 Share

Postări Recomandate

De fapt am gresit pretu . Este intradevar in euro si este 6800 ,iar persoana de contact si proprietarul este Dl. CONSTANTIN , tel 0735644680 . Moto se afla in Bucuresti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu euro. Nuci de cocos. Ia intra pe pagina taticilor austrieci, care fac preturile in oiropa la Ural, sa vezi cat e unu' nou! Da, ei fac preturile, de la ei mancam (ce ramane), de la ei s**em...

 

Iar motoreta arata excelent! Spor la vanzare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O "mobra" din-asta - la pretul afisat - la kilometrii care-i are , merita mult mai mult. Motocicleta arata "de zile mari" la banii ceruti pe ea. Chiar daca nu are "Brembo" sau alte gadget-uri pe ea ..... pretul e unul foarte bun. Spor la vanzare !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cred ca e cea mai frumoasa mobra comunista de la noi, vazuta la vanzare de mine pana acum.

Totusi seaua aceea, chiar daca ofera un confort sporit in timpul mersului, nu arata chiar bine. Ii rapeste un pic din aerul de motocicleta retro. Era mai fain sa ii lasi cele doua sei originale ... asta e parerea mea.

Bafta multa la vanzare. Merita fiecare euro moto asta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai normal, daca nu ma insel a fost cumparata de noua de la reprezentanta Ural de la noi.

Am vazut mobrele alea de aproape, n-arata rau deloc. Dar greu sa gasesti un pasionat care sa dea atatia bani pe una, cu toate ca pretul e corect raportat la pretul de noua. Dar avand in vedere concurenta...greu, greu de tot.

Da chiar, o intrebare inevitabila: seile originale le mai ai? Ca noi sunt cateva sute de euro fiecare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care sei originale? aia e originala de la mama ei.Eu cred ca e un turist fiind 1wd.Frumos motor,bafta la vanzare!

Editat de lantz
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care sei originale? aia e originala de la mama ei.Eu cred ca e un turist fiind 1wd.Frumos motor,bafta la vanzare!

Pai eu aici vad alte sei: http://www.ural.ro/

 

@valicaddy: posibil sa fie si cum spui tu, mai ales ca nu cred ca un om care da atatia bani pe un Ural nou se apuca sa faca modificari la el; o sa ma interesez.

 

Oricum mobra e frumusica foc. Singura ei problema, cum spuneam, e concurenta si nivelul scazut (ca preturi) al pietei de SH.

Editat de speedy.k
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Foarte diferit de moto prezenta la vanzare,aproape incomparabile.Uralul prezentat de ioneld face parte din generatia noua de motociclete ural,net superioare dpdv tehnic celor din generatia 90sau mai jos.

Sus cu uralul!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

care concurenta domnule Speedy, la capitolul atase doar Jawa face mai nou un 250 cu atas, Chang Jiang mai poate livra in UE si restul sunt motociclete adaptate unicate sau serie mica, cu pretul de zeci de mii de Euro.

Piata de SH in Romania are doar variante mai vechi de Ural sau Dnepr, multsubevaluate desi in stare in general proasta.

Doar nu putem numi KKTM-urile sau Kaskavasachi concurenta pe acelasi segment.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma refeream la piata moto in general. Si am mai spus ca pretul e bun comparativ cu pretul de nou al mobrei, dar greu de gasit un cumparator. Pentru ca cine vrea neaparat o asemenea mobra si are atatia bani de dats-ar putea sa se hotarasca sa-si ia una noua, cu garantie & stuff.

Ce zici tu despre nisa asta a mobrelor SH clasice dar nou produse mie mi se pare o teorie, pentru simplul fapt ca nici macar nisa nu poate fi numita, avand in vedere numarul de mobre vandute de reprezentanta de la infiintare pana acum...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nu, nu euro. Nuci de cocos.

 

ma miram doar ca cineva poa' sa dea atatia bani pentru o motocicleta care nici macar nu sare bordurile.

probabil sunt eu din alt film la faza asta :unsure:

 

 

bafta la vanzare.

Editat de _Dexter
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ma miram doar ca cineva poa' sa dea atatia bani pentru o motocicleta care nici macar nu sare bordurile.

probabil sunt eu din alt film la faza asta

 

Mai mult ca sigur! :rolleyes:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...