Sari la conținut

Accident mortal la Focsani


riderontornadoes
 Share

Postări Recomandate

R.I.P.

 

 

Offtopic: Puterea google-ului:

 

Cateva detalii despre tashu [tasu sau cum mama masii l-o chema - nu bag mana-n fac pentru ca ele ca sunt si din cache-ul de la google]

posibil id messenger [adr mail]:

tashu@yahoo.com

tashusorin2005@yahoo.com

[alta posibilitate de profil]:

http://ro.hi5.com/friend/p59884404--Sorin+Tashu--html

http://forum.gsmhosting.com/vbb/archive/t-1145056.html [cautati tashu]

 

http://www.click.ro/news/bucuresti/Bataie-intr-o-Drumul-Taberei-VIDEO_0_1189681071.html

 

http://criminalianimale.blogspot.com/2011/05/criminal-de-animale-tashu.html

 

 

-> ba porcule pai tu te crezi smecher? esti un ratat pun pariu ca te bat tiganii din ferntari nu ai curaj sa iesi din scara, la banii mei tu crezi ca vin pana la tine in sat unde nu aveti nici apa calda sau curent? daca vrei sa imi inchizi gura vino tu in dr taberei la capatu lu 90 , uite poti sa ma suni daca oi avea bani cand esti in zona sa cobor sa iti dau 2-3 palme 0729.593.450

-> sunteti niste sparti, va astept la mine la bloc , intre timp am mai omorat 2 caini in seara asta, pe unu il tineau tovarasii si am sarit pe burta lui, eu sunt cel mai smecher din dr taberei, numai gura e de voi ca hau ca bau, daca veniti la mine la usa va pun sa imi lingeti cainii sub coada

 

 

 

 

Sau individul asta: http://m.hi5.com/friend/p323293681--tashu--html

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 62
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

copilul ala frustrat , o fii prietenul unei fufe si i-a f*tut-o vreu motociclist , si a ramas frustrat ca are puta mica si ca e vai de pla lui

 

pacat de rider , era tanar ...

 

rip

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca au mai facut unii investigatii:

telefon (0729.593.450), daca o fi al lui...

Concluzia e ca sta in Drumul Taberei pe Aleea Parva , bloc D18

 

l-ati gasit dupa ip ? stau pe Parva ,m-am uitat pe poze dar nu il recunosc pe mucosul ala .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca au mai facut unii investigatii:

telefon (0729.593.450), daca o fi al lui...

Concluzia e ca sta in Drumul Taberei pe Aleea Parva , bloc D18

 

sa-i f** muma-n c*r de obosit si de retardat. Oamenii astia efectiv respira degeaba si traiesc degeaba. Mor oameni despre care toata lumea aduce numai cuvinte de lauda, iar pe dobitocii astia nu-i mai ia dracu. Daca mai aflati ceva despre el puneti aici poate ii aplicam o "corectie":angryfire:

 

R.I.P. man :rose:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

l-ati gasit dupa ip ? stau pe Parva ,m-am uitat pe poze dar nu il recunosc pe mucosul ala .

Nu. Gasisem un comentariu de-al lui.

sunteti numai ratati, sa dea dumnezeu sa va moara parintii in noaptea de craciun. la cati caini am omorat eu cu nebunii mei de la bloc, nici nu inchipuiti si daca vreti scandal o sa va bat pana o sa muriti in canale. cine e ratat si se crede smecher ma gaseste mai mereu in fata blocului in dr taberei capatul lu 90 bloc d18 la ultima scara, dar sa aveti grija ca mereu ies cu 2 dobermani si suntem vreo 10-15 si nu stiti cine baga cutitu in voi

Editat de danny_nt
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat de baiatul din Vrancea. Odihneasca-se in pace.

 

Vezi ca au mai facut unii investigatii:

telefon (0729.593.450), daca o fi al lui...

Concluzia e ca sta in Drumul Taberei pe Aleea Parva , bloc D18

 

Are vecini, va fi gasit.

Editat de ZaiR
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 month later...

Stie cineva unde poate fi gasit "prietenul" nostru ?

Eu unul insist sa l cunosc, daca vezi comentariul meu sa ma contactezi pls.

Cre ca pot sa aflu eu cine este. Apare intr-o fotografie cu o cunostinta comuna!

Ma interesez si te anunt.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu zic sa luati in considerare si urmatorul aspect: sa zicem ca vrei sa-i faci rau unei persoane. Sa zicem ca-i iei identitatea pe net, adica semnezi cu numele lui, intri pe diverse forumuri/site-uri, postezi comentarii injurioase, faci porcarii. La un moment dat, ala se trezeste cu o gasca de motociclisti infierbantanti care trebuie sa stea la coada dupa niste interlopi infierbantati si dupa niste filatelisti infierbantati. Si el nu e musai de vina.

 

Mai ganditi-va.

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cre ca pot sa aflu eu cine este. Apare intr-o fotografie cu o cunostinta comuna!

Ma interesez si te anunt.

Se pare ca este o confuzie din partea mea... Imi pare rau... Da sa fiul al naibii cata asemanare...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cum bine zice black..,sa nu cumva sa ciomagiti pe cine nu trebuie..va puneti mintile cu niste oligofreni? credeti ca daca-i omorati cu bataia li se inmultesc neuronii? mai bine ignorati-i..desi pare greu da' nu imposibil..

Oho pare mai greu decat crezi :baldy:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...