Sari la conținut

Un Giurgiuvean mort


MasTerShoT
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 114
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Bai frate...cata inconstienta,ce dracu sunt unii croiti asa sa si piarda viata,auzi si cu pasager,pfuuuui...imi amintesc la inceputuri cum era ,ca ma ruga unul si altul sa l iau pasager...abia dupa vreo 10 luni am indraznit sa iau unul in spate...si atunci cu turma de iepuri dupa mine...ce sa i faci asta e,oricum, pacat de el ca era tinerel,fie i tarna usoara cat despre ala din spate sunt convins ca nu i mai trebuie mobra cate zile o avea el...offfff nu se invata unii minte nici dupa ce vad ce vad pe la stiri cat carnagiu e pe sosele din teribilism si inconstienta!Selectie naturala,clar,cine o cauta o gaseste!

Editat de obeapaul
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Impactul a fost fatal pentru motociclist, însă celălalt tânăr a fost mult mai norocos, fiind proiectat într-un copac de pe marginea drumului. A aterizat pe o creangă, care s-a rupt, amortizându-i căderea, motiv pentru care s-a ales cu răni uÂşoare. - Mai bine ziceau ca a avut timp sa isi deschida parasuta, si astfel a reusit sa ajunga in siguranta la sol. Era mai plauzibil.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sa inceapa discutia si pariurile - cine a fost de vina.

 

In coltul...mortului - pilotul (ca motociclist nu pot sa-i spun) care i-a dat goarna pe drum comunal cu 150km/h, fara carnet

 

In coltul opus, dosar penal si probabil 2 ani cu suspendare binenteles, Nea Ilie care si-a perfectionat arta soferitului pe ulita satului.

 

merg pe remiza.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator corleone

Selectie naturala, si nu o spun la misto. Cand eram pustan am facut si eu impresii de genul asta, poate am avut noroc sau poate am scapat doar pentru ca atunci vitezanele se numeau Jawa desi cu avansul modificat ajungeau si astea lejer la 140km/h.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pacat de el ca era tanar... Tu-i gura ma-sii de tara si de educatie!

Dumnezeu sa-l ierte!

Ai si tu dreptate...dar mai e si instinctul de conservare care ar trebuii sa primeze,la unii e totalmente lipsa,de aici tragedii!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Au vrut sa se urce in copac si nu stiau cum, le-a iesit numai 50%.

 

Mosu a patit ceva? :scratch:

 

textu asa e epic "A aterizat pe o creangă, care s-a rupt, amortizându-i căderea, motiv pentru care s-a ales cu răni uÂşoare. "

 

:crack: :crack:

 

deci e clar ca azburat intai ca sa poata ateriza.. :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

mergeau doi cu motocicleta cu 150 la ora, au facut poc intr-o masina, unu a murit si al doilea a zburat in copac si a aterizat pe o creanga care i-a amortizat caderea si s-a ales cu rani usoare. :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

I am no longer shocked or surprised. And that is what disturbs me the most. :scratch:

 

Copie la indigo dupa accidentul de asta vara din Constanta cu tanarul de etnie incerta si R6 pentru forjat. Yamaha strikes again!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu le.am zis la toti prietenii care stau la curte

 

"MOSULE FA GARDUL TAPAN SI INTARIT CA MAINE /POIMAINE TE TREZESTI CU UN MOTOCICLIST IN LIVING INFIPT IN PLASMA" :crack:

 

 

UITE DOVADA

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

A stricat bunatati di termopani la omu ciala cari chiar nu avia nici o vina.. :|

 

Io is fericit ca a scapat pasagerul din copac, ala nu avea nici o vina. De termopan imi pare rau cu adevarat, de motor nu, pare cam vechi. :|

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Selectie naturala, si nu o spun la misto. Cand eram pustan am facut si eu impresii de genul asta, poate am avut noroc sau poate am scapat doar pentru ca atunci vitezanele se numeau Jawa desi cu avansul modificat ajungeau si astea lejer la 140km/h.

 

 

da exact asta am facut si eu, smecher ma chemam, urmariri cu politia noaptea prin bucuresti, fara carnet, umblam si baut, pana m-au prins, mi-au facut dosar penal, am platit o amenda care si acum ma intalnesc cu ea, veche de 30 de ani. numai ca--at avem in cap. la fel si astia.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

intrebare...daca avea permis nu murea ? nu facea accident ? putea sa se numeasca motociclist ? Un om a murit , va dati cu parerea de parca il stiati de o viata , poate omu era un mic rossi si le avea , poate era un ghertoi care abia si-a luat mobra....va dati aiurea cu parerea , parerea mea ! Pace MOTOCICLISTILOR !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu permisul te face motociclist .. permisul iti da dreptul de a merge pe strada .. nu avea permis= nu avea ce cauta pe strada , motor neinmatriculat = nu avea ce cauta pe strada .. 150km/h .. as fi o ipocrita sa zic ceva de viteza cand si noi ii mai dam gaz .. asa ca cele de mai sus il scot din categoria motociclist .. da e pacat ca a murit un om(macar acum nu mai suntem 7 miliarde), e pacat de tineretea lui, dar atat

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

cu fără carnet, cu itp, fără, etc... nu zic deloc că e bine... DAR

un nene IARĂÂŞI nu s-a uitat pe unde merge... ufff

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...