Sari la conținut

DUCATI 1199


servant.1980
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 809
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

:)))) Au aparut aia de vand bilete la cinema cu taxa de smecherie...

 

A cumparat Kawamotors 2 buc care tre sa apara in cateva zile.Vor fi scoase la vanzare.

 

Sa vedem dupa ce vin ce si cum merge pretul.

 

 

Cat despre ratatul ala de MadAlin :))) nu-i mai dati atentie ca nu merita nici macar o flecma!!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt 2 variante de pret 19k euro si 27k euro. Cel putin asa e aici la mama lor.

deja incepeti sa va ganditi ca le gasiti la mana-a-doua cu 5k mai putin?!

poate ca da, in cazul in care a fost motor de dealer si are 4-5000km la bord. alea insa se dau pe sub mana la cunoscuti la preturi mai mici. dar mai dureaza pentru ca e inca foarte nou.

 

asa ca daca vrei 1199 tre sa scoti banutu'

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Asta o fi controversatul vanzator?...???

 

Chiar ma uitam in creerul unui alien...

el e :D dar cica uneori te mai ia si dupa fata. il vede pe om cam cum arata la fata, cu ce interes vine. dar cand se duce cu aere de MCN dar fara o chifla in stomac..... mi se pare normal sa ii dea flit.

 

ia zi, ti-a placut cata butoneala are pe ea, si cum te poti juca acolo pe ecranu ala?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca au aduso la bucuresti la reprezentanta, si parca e la vanzare. la atac.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stiu Sabin, e prima optiune daca in we castig la loto, desi vanzatorii sunt rai iar motocicleta e facuta in China din plastic ieftin :crack:

ti-as fi dat laic de ala da n-am cum aici. nau avut bani de ceva mai bun.....niste tarani

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Primul test comparativ,Test MCN Panigale vs S 1000RR vs Aprilia RSV4 Factory.Sapt viitoare vine unul extensiv si pe motorcycle.com.

http://www.motorcyclenews.com/MCN/News/newsresults/videos/2012/May/may1112-video-ducati-panigale-vs-bmw-s1000rr-and-aprilia-rsv4/

Concluzii : Pe circuit BMW cel mai rapid,apoi Panigale,ultima Aprilia.Pe strada,baietii au clasat tot BMW-ul pe locul 1.

Deci pana la urma,tot BMW-ul ramane "motocicleta de batut",dupa cum am prevazut in iarna tot aci pe topic.Neamtzu tot neamtz,nu are glamour-ul italianului,dar face treaba mai bine.

Eh,poate la anu,cand vin japonezii cu noile modele... :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:eek: Huooooooo, Huooooooooooo Huooooooooooooooooooooooo :finger: :angryfire:

 

ce-ai patit? La reprezentanta din Romania nu se face asa ceva?!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ce-ai patit? La reprezentanta din Romania nu se face asa ceva?!

punete tu in locul lor. ai da motoreta oricui pt test? eu unu nu as faceo. sa-ti vina oricine si sa zica: da vreau so testez, iar la jumatate de ora sa il cauti la accidente unde gasesti ultimile postari cu RIP.

 

in iunie plec in italia pe misano, unde am sanse sa pot testa un panigale. sunt incantat ca voi putea sa o testez, si nu oriunde, ci pe circuit, dar mii si frica in acelasi timp de caluti. cu siguranta voi cere modul wet pt putere redusa. nu vreau sa fac gafe.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru asta exista Casco.

 

Atunci cand iei o mobra la test ride, prezinti un act de id si un permis, de preferat cu cativa ani trecuti de la "absolvire". Vizavi de posibilitatea de a primi mobra pachet sau alte bube, pre-contractul si Casco sa traiasca. Un GoPro, o zi insorita si poti sa-ti faci singur un episod MCN. :crack:

 

Oricum, mini mobra, n-am crezut ca e atat de mica, arata ca o jucarie facuta la scala mare, se aude super, chiar si fara toba Termignoni, iar pozitia la ghidon este absolut geniala. Ghidonul larg iti ofera un sentiment aparte, de control absolut.

 

Test-ul a fost pt modelele Honda V4, iar Ducati au fost doar la "parada", n-au fost disponibile. Testul s-a desfasurat undeva la 1000 m altitudine, intr-o zona super virajata.

 

Eu (initial) pentru Pan m-am dus.

post-11570-0-25690600-1337006162_thumb.jpg

post-11570-0-34548500-1337007203_thumb.jpg

post-11570-0-49436200-1337007255_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

hai maaaaaa. parca e scuteru lu ala de se duce la crasma. cand lasa scuteru rezemat de gard si pune sapca in oglinda sau ghidon, apoi pleaca la baut.

 

cat de jucarie..... casco casco, intradevar, dar stii ca la noi nu e asa roz ca afara.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...