Sari la conținut

accident ion ionescu de la brad


riderontornadoes
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 195
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Era vorba de motocicleta veche, fara a fi specificat tipul ei, erai ironic cu faptul ca nu exista cauciucuri de iarna pe moto, desigur, pt ss nu exista, dar pentru moto in general da.

Bine ca nu ati comparat Motocicleta cu atas,cu cauciucuri de iarna,cu un R1 2011 cu slickuri,pe ninsoare.Forumistilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Un manelist-cocalar-criminal a fost condamnat definitiv la 4 ani cu executare ptr un accident mortal. vedeti link! http://www.adevarul.ro/locale/timisoara/Ucigasul_cu_Ferrari_asteapta_ultima_sentinta-_Vezi_aici_ce_pedeapsa_primeste_0_596940333.html?source=yahoo

 

este o premiera in Romania.

 

nu va lasati, macar 1 an sa ia nenorocita..sa se gandeasca la ce a facut!

 

imi pare nespus de rau, RIP...

 

 

Din PACATE ii da cu suspendare :angryfire: si nu savarseste nicio pedeapsa ca traim in Romania!

Editat de strumfy
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

strumfy, scrie clar si bolduit ca nu se pune problema de suspendare, ce tot vorbesti acolo ?

 

Am spus ca ea (soferita care l-a ucis pe Dragos) nu va savarsi pedeapsa in inchisoare.

 

Individa are copil de 4 luni acasa, a spus politia ca pana nu implineste copilul 2 ani, nu ii poate da nicio sentinta. Si uite asa mai trece 1 an si 8 luni si se va ingropa totul, pentru ca in Romania e pe dos. Ii da pedeapsa cu suspendare si cum ea nu va mai savarsi nicio infractiune ca poate ajunge la concluzia ca e mai bine cu ratb-ul, va fi egal cu 0. Si hai sa facem copii, sa incalcam reguli de circulatie, sa omoram oameni nevinovati ca e "gratis" :finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am spus ca ea (soferita care l-a ucis pe Dragos) nu va savarsi pedeapsa in inchisoare.

 

Individa are copil de 4 luni acasa, a spus politia ca pana nu implineste copilul 2 ani, nu ii poate da nicio sentinta

 

Si daca planteaza cate un copil din 2 in 2 ani,timp de 20 de ani....se prescrie fapta???

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu i-as planta macar doi pumni in gura fara suparare ....si imi iau si eu cu suspendare angryfire.gif

 

Nu merge... iti da cu executare - violenta.

Mai bine dai cu masina peste ea: in ro "accidentul auto" reprezinta modalitatea catre crima perfecta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Te sui peste ea pe trotuar si apoi iti ceri scuze....o zici pe aia cu" caderea de calciu" iar apoi ca te-ai panicat si ai dat inainte/inapoi ca sa poata iesi de sub masina :banana:

Si ca sa fii sigur ca nu patesti nimic,le spui ca ai de gand sa faci un copil...sau sa infiezi unul :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

da aberatie mare de tot ... sti eu dau un pic la masa de la 2...10 beri il cotonogesc pe unu asa subtiere si fac 5 de mititica si daca intru cu masina intr-o statie de calatori i-au cu suspendare.... plm

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu ma astept la orice..nu ma mai mira nimic in ziua de azi

Cred ca e o mica confuzie aici.

 

Din cate stiu eu se poate cere amanarea executarii pedepsei cu inchisoarea daca are copil mai mic de un an, pana cand copilul implineste un an.

 

Procedurile oricum merg inainte. Daca e condamnata la inchisoare cu executare (ceea ce ma indoiesc) inainte ca plodul sa faca un an, se amana executarea pedepsei. Cum ala mic are deja 4 luni, pana face un an e putin probabil sa se dea o solutie in dosar. Asa ca faptul ca are un copil nu va fi o problema. Asta daca nu face altul pana atunci.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Niciodata nu va face nici macar o zi de inchisoare , nimic.

 

Ai dreptate, din pacate. De asta am spus ca nu e corect. Omori un om din culpa, incalci niste reguli de circulatie..si traiesti in libertate ca si pana atunci. Dar cand faci o tampenie mica..ajungi in inchisoare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu unul in locul parintilor pustiului

as mai astepta cativa ani sa i creasca copil proastei

si l as pandi cand trece neregulamentar strada

 

ups ..... mi a sarit in fata daciei ... frane vechi directie proasta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu unul in locul parintilor pustiului

as mai astepta cativa ani sa i creasca copil proastei

si l as pandi cand trece neregulamentar strada

 

ups ..... mi a sarit in fata daciei ... frane vechi directie proasta

Din cât am auzit de la prietenii ce se declară creÂştini cam ăsta e modul de operare al "bunului Dumnezeu".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stati dracu acasa pe vremea asta,nu va mai dati voi mari zmei cu motoare la 5 grade si asfalt rece,ca asa o mierliti. Cine si-o cauta ,si-o gaseste. Daca nu s macar 15 grade afara nu ai ce sa cauti cu motoreta,nu cu una sport cel putin,nu mai dati vina pe soferi,ca sunt si terminatii astia care au aparut anul asta,n-au reflexe dar o ard zilnic pe asfalt lipsit de aderenta cu 150 prin oras. Copii inconstienti.

 

Nu cred ca e deloc vorba de care e mai zmeu si nici nu cred ca unora le place sa o arda cu motoru la 0 grade dar uneori nu ai de ales. Daca ai vreo treaba prin centru in timpul saptamanii sa te vad eu unde iti lasi masina, plus ca stai in trafic cu mersul in coloana de iti vine sa plangi.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...