Sari la conținut

Detinatori de Aprilia RSV


freeman
 Share

Postări Recomandate

e tigan, sotto :))))

 

din ala cu sala/culturism, care-i da in linie dreapta pana in limitare si ucide motoarele ;)))

ai vazut tu tigan culturist ba moldoveanule ? nu stiu de ce am impresia dar tu esti mare invidios pe mine ... ia pune ma o poza cu tine si pun si eu cu mine sa ne comparam sa vedem care este mai tigan ...

» Post actualizat in 04 Oct 2014 11:10

ce rau poti fi :))

nu e rau , il roade invidia ...

Editat de baz-v8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ai vazut tu tigan culturist ba moldoveanule ? nu stiu de ce am impresia dar tu esti mare invidios pe mine ... ia pune ma o poza cu tine si pun si eu cu mine sa ne comparam sa vedem care este mai tigan ...

» Post actualizat in 04 Oct 2014 11:10

nu e rau , il roade invidia ...

vezi ca si eu is moldovean. uite manchatash. asta primul e la categoria 300Kg fer pe zi

 

al doilea e ca rrom, ca roman. dar daca e roman, cred ca i s-a ars temporizatorul de la solar.

 

tigan_fiare.jpgculturism-Silviu-Pop-Gherla.jpg

 

pozele comparative nu-si au rostul. Adriam are constructie "light atletic" el nu va arata a tigan nici daca-l duci la solar.

 

l.e. e posibil sa arate daca-l tii acolo peste program.

Editat de Crazy-devil
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vezi ca si eu is moldovean. uite manchatash. asta primul e la categoria 300Kg fer pe zi

 

al doilea e ca rrom, ca roman. dar daca e roman, cred ca i s-a ars temporizatorul de la solar.

 

pozele comparative nu-si au rostul. Adriam are constructie "light atletic" el nu va arata a tigan nici daca-l duci la solar.

 

l.e. e posibil sa arate daca-l tii acolo peste program.

 

3 glume de nominalizat la 'bancul anului' intr-un singur post! Nu esti normal la cap omule! :10: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vinde una din ele si schimba culoarea la casa. (asta daca nu esti de etnie rroma, fiind o culoare specifi a lor)

sunt doar ironic.

ASA VEZI TU O CASA ? acolo este un garaj omule ...

» Post actualizat in 04 Oct 2014 17:45

Ce masina e?

CAMARO Z-28 SS 5.7 v8 ...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

ASA VEZI TU O CASA ? acolo este un garaj omule ...

» Post actualizat in 04 Oct 2014 17:45

CAMARO Z-28 SS 5.7 v8 ...

si-n stanga si-n dreapta garaj? in dreapta pare, dar in stanga arata a casa. totusi, culoare tot tiganeasca e. indiferent pe ce e data. casa, garaj, cotetul la porc, grajd.....

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

e nu mai paria tu ca o sa pierzi draga mea ... si pana la urma hai sa vb de motoare aprilia ca daia suntem aici ...

 

Iti permiti sa faci mai mult de 500km pe an cu acel Camaro ? :)))

 

Sunt invidios ......pe capacitatea ta de a ma ''citi'' asa bine.......

pe langa acest camaro mai detin si un jaguar xjR si un audi S8 , SI DA, IMI PERMIT SA MA PLIMB CU ELE ATAT CAT AM CHEF ! , poate tu nu ai intele ca banii la mine nu sunt chiar o problema asa mare ca la tine ...

Editat de baz-v8
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

insa limba romana si bunul simt,sunt un adevarat challenge pt tine:))))

 

PS: XJR cred ca-i din ala,de pe vremea lui Margaret Thatcher (nu te agita, nu stii tu cine-i ea:)) ), la fel si S8, de pe vremea lui Helmut Kohl,nu ?:))

Editat de Adrian
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

insa limba romana si bunul simt,sunt un adevarat challenge pt tine:))))

 

PS: XJR cred ca-i din ala,de pe vremea lui Margaret Thatcher (nu te agita, nu stii tu cine-i ea:)) ), la fel si S8, de pe vremea lui Helmut Kohl,nu ? :))

 

Ala e Jaguar adevarat, nu bazaconiile recente!

post-10515-0-91752200-1412496920_thumb.jpg

Editat de Kevinn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator Adrian

Ala e Jaguar adevarat, nu bazaconiile recente!

 

Hai bre, ma lasi?:)

 

Majoritatea pe care le vezi in RO sunt statute si plimbate o data pe an ,ori cu nr de UK, pt ca lumea nu-si permite sa dea inca o data valoarea masinii pe taxe imbecile,sau sunt detinute de cocalari care le detin doar pt imagine/statut.

 

Ia d-aci XJR: http://www.autotrader.co.uk/classified/advert/201410017858555/sort/default/onesearchad/used%2Cnearlynew%2Cnew/quicksearch/true/price-from/0/postcode/ls98pb/make/jaguar/radius/1500/model/xj/price-to/3500/usedcars/page/2?logcode=p (1695 lire)

 

Pui pariu ca toate masinile detinute de c0ca, nu-i ajung sa-si ia RSV4 ala la 17.000 euro :)))

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

N'am ajuns inca la Adancata pt ca stau dupa un gagiu de 1 luna de zile sa'mi aduca un kit de lantz. Incep sa ma strezez la outze deja ...dar nah.

 

Iar daca nu eram eu - ramane doar ipoteza ca era Denis

 

Ca eu nu mai stiu nici un alt Tuono V4R p'acilea (poate's timizi proprietarii :) )

Editat de SyDemon
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...