Sari la conținut

Accident Marti 31 Oct


TonyTA
 Share

Postări Recomandate

Puii mei!!!! Ori ma las de motor, ori ma las de forumul asta!! Am parul maciuca de la ce am tot citit in ultimele zile.

Sper sa fie alarma falsa, macar in cazul asta!

Aia cu "motociclistul zacea pe asfalt fara sa miste"....mi-a inmuiat iar picioarele.Doar ce imi revenisem dupa ce am citit despre Mihaela.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ceva a fost sigur din pacate. Am vorbit cu baiatul de la frizeria de acolo. Din pacate nu se pricepe la motoare si tot ce a retinut:

- este vorba de o Honda

- dubitza cu platforma a iesit de pe strada laterala pana pe liniile de tramvai din mijloc

- motociclistul parea lovit rau la picior

 

In rest: salvare, politie, masuratori, poze, ... deci este probabil sa fi fost cu vatamare corporala.

 

Aveti grija cu totii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

vatamare corporala la un accident e si daca pici de pe motor si iti faci doar o vanataie.

din ce se zice pe aici ca nu mai misca, ca lovit tare la picior... CLAR e cu vatamare. daca necesita mai mult de 60 de zile de ingirjiri medicale e dosar penal din oficiu ptr dubist.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu este zvon! Motociclistul venea pe banda 1! un destept(pe care il cunosc cat de cat) pe banda 2, la volan, mancand si ascultand muzica...se gandeste ca ar fi frumos sa iasa din coloana si sa faca dreapta brusc fara sa se asigure! motociclistul a intrat in el, dar nu a patit nimic, insa motocicleta este destul de avariata! Mai multe detalii nu cunosc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...