Sari la conținut

MANDLA 999


DAFWAY
 Share

Postări Recomandate

sunt mai mult decat curios, sa vad produsul finit. sunt 100% sigur ca va fi o piesa ce va intoarce multe priviri.

 

asteptam poze. :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

sunt mai mult decat curios, sa vad produsul finit. sunt 100% sigur ca va fi o piesa ce va intoarce multe priviri.

 

asteptam poze. :friends:

 

Care produs finit? :what:

 

Eu din poze inteleg ca cineva dezmembreaza un Ducati

Editat de bogdan_gba
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nup. mai are una in lucru si e genul care iti da cateva poze fara detalii.

 

 

ce vad in poze e un 999 mutant. adica un 999 combinat cu un 848. de aia am si zis ca vreau sa vad produsul finit.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nup. mai are una in lucru si e genul care iti da cateva poze fara detalii.

 

 

ce vad in poze e un 999 mutant. adica un 999 combinat cu un 848. de aia am si zis ca vreau sa vad produsul finit.

 

total oftopic, dar ..nu intelegeam de ce postul tau e...deosebit. tu stii ce scrii in semnatura , pentru noi ceialalti la ce foloseste jumatatea de pagina cu citate ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

total oftopic, dar ..nu intelegeam de ce postul tau e...deosebit. tu stii ce scrii in semnatura , pentru noi ceialalti la ce foloseste jumatatea de pagina cu citate ?

in semnatura e ceea ce a debitat un "savant" de pe aici. care intro zi am sa il scot, dar momentan nu am cum.

 

daca te deranjeaza semnaturile, ai la setari sa poti dezactiva aceasta functie.

 

 

@ Alex:

 

scuze ca intreb aici, dar spune-mi de ce am nevoie sa cumpar la a me, pt schimbul de ulei din furca.

 

ON: era misto daca era gata pt WDW, cu siguranta i-ai fi gasit un proprietar acolo. dar nu ma plang nici aici.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

in semnatura e ceea ce a debitat un "savant" de pe aici. care intro zi am sa il scot, dar momentan nu am cum.

 

daca te deranjeaza semnaturile, ai la setari sa poti dezactiva aceasta functie.

 

 

@ Alex:

 

scuze ca intreb aici, dar spune-mi de ce am nevoie sa cumpar la a me, pt schimbul de ulei din furca.

 

ON: era misto daca era gata pt WDW, cu siguranta i-ai fi gasit un proprietar acolo. dar nu ma plang nici aici.

 

de nimic, trebuie sa-ti faci o programare la noi 0764872999 Alex

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator AparTe

Bafta Dafway, , proiectul este demential si asteptam pozele cu parcursul lucrarii...:cheers:

 

P,S : Mandla nu ma uita cu proiectul de design ptr masina mea :grinbandit:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

am vazut-o azi pe mandla,arata super. poate cei e la ducati vor copia moelul. ar fi beton.

 

L.E. am rezolvat problema cu a mea, era filtru de benzina foarte imbacsit. acu rupe tot. inclusiv aderenta. :cheers: ramane sa vad de carene, poate le iau pe alea de la tine, daca gasesc bucata, sau daca ai pozele cu alea de la Timisoara, sau de unde erau.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Arata foarte foarte foarte bine.In sfarsit un streetfighter frumos,slim,curat.

+ 1

felicitari baieti ,arata mult mai bine acum !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...