Sari la conținut

Intrunirea moto soft-enduro hai sa-i zicem "Sureanu" 2012


Postări Recomandate

furtul castii???? Si cizme??? La o adunare asa mica??? Nu pot sa cred efectiv!

Furtul acela nu are legatura cu intrunirea. Din contra nu cred ca s-a intamplat atit de des sa se stringa impreuna atitia oameni de calitate. A fost poate prima intrunire la care nimeni nu a turat motorul preferand sa admire minunatia de peisaj din jur si sa povesteasca impreuna la foc intr-o atmosfera :makeout:

 

Vlad este obisnuit sa doarma linga motor in sacul de dormit.Cizmele le-a indesat sub motor iar casca a pus-o pe ghidon. Motoarele erau parcate separat de tabara de corturi intr-un tarc al lor, din motive de spatiu. Undeva intre orele 1 si 5 (noaptea de sambata spre duminica) cineva care filase probabil situatia de cu seara, :finger: a actionat. A fost probabil ceva declasat din regiune, un mare ghinion.

 

Eu n-asi lega evenimentul asta de intrunire, asi spune ca este o lectie pentru viitor. Am fost si eu "prospectat" de hoti de doua ori o data la "focurile vii" linga Buzau si alta data in Croatia, e un fenomen real sa se incerce sa se fure de la motociclisti, indiferent de locatie.

 

Nu lasati nicodata echipament afara din cort, iar daca dormiti in aer liber rugati pe cineva sa va adaposteasca obiectele de valoare. Traim intr-o lume complexa. Cam atat :disappointed:

Editat de Galen
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 73
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

 

Eu n-asi lega evenimentul asta de intrunire, asi spune ca este o lectie pentru viitor. Am fost si eu "prospectat" de hoti de doua ori o data la "focurile vii" linga Buzau si alta data in Croatia, e un fenomen real sa se incerce sa se fure de la motociclisti, indiferent de locatie.

 

 

Poate mai tineti minte masina parcata in apropiere de foc seara? Oamenii nu pareau sa aiba de-a face cu intrunirea. Nu vreau sa arat cu degetul aiurea, dar...e o posibilitate.

 

Am auzit ca au fost vreo 3 sv-uri S. E adevarat?Daca da, vreau un feedback din partea lor cu comportamentul motocicletei si conditiile de drum pentru acest model.Daca a fost bine, ma bag si eu tura urmatoare. :bounce:

 

A fost o DOAMNA cu un Raptor de 1000 (SV "italian" laugh.gif ) si eu cu al meu. Drumul ar fi OK, dar daca ti-e frica, ai si varianta scurta de vreo 11-12 km, in loc de 20, ocolesti putin pe Transalpina. A mea s-a comportat OK, dar am destule modificari (ghidon, sa, amortizor). Si dupa ce ii schimb si furca si cauciucurile, cred ca va fi chiar foarte bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Furtul acela nu are legatura cu intrunirea. Din contra nu cred ca s-a intamplat atit de des sa se stringa impreuna atitia oameni de calitate. A fost poate prima intrunire la care nimeni nu a turat motorul preferand sa admire minunatia de peisaj din jur si sa povesteasca impreuna la foc intr-o atmosfera :makeout:

 

Vlad este obisnuit sa doarma linga motor in sacul de dormit.Cizmele le-a indesat sub motor iar casca a pus-o pe ghidon. Motoarele erau parcate separat de tabara de corturi intr-un tarc al lor, din motive de spatiu. Undeva intre orele 1 si 5 (noaptea de sambata spre duminica) cineva care filase probabil situatia de cu seara, :finger: a actionat. A fost probabil ceva declasat din regiune, un mare ghinion.

 

Eu n-asi lega evenimentul asta de intrunire, asi spune ca este o lectie pentru viitor. Am fost si eu "prospectat" de hoti de doua ori o data la "focurile vii" linga Buzau si alta data in Croatia, e un fenomen real sa se incerce sa se fure de la motociclisti, indiferent de locatie.

 

Nu lasati nicodata echipament afara din cort, iar daca dormiti in aer liber rugati pe cineva sa va adaposteasca obiectele de valoare. Traim intr-o lume complexa. Cam atat :disappointed:

 

:agree:

 

da oricum sa dea al de sus sa i se uste la ala putza si sai cada jos , sa io mance sancarul si bubele negre

no ashe no ca poate poate vocea magarului sa auzi odata in cer :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

:agree:

 

da oricum sa dea al de sus sa i se uste la ala putza si sai cada jos , sa io mance sancarul si bubele negre

no ashe no ca poate poate vocea magarului sa auzi odata in cer :lol:

 

:agree: with donkey

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e vorba de hyundai tucson'ul de bucale... A venit la intrunire. Nu am legat furtul de intrunire. Doar nu imi vine sa cred cat de jegosi sunt unii de vin in creierii muntilor pt o casca si o pereche de cizme. E rahat sa ti le bage in cort.. De parca stie cineva ca intra altcineva in cortul cuiva... Sunt destui patiti cu ei in cort..pacat.. Cum a ajuns acasa?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, a fost frumos.

Timpul a fost frumos, peisajul superb , gazdele atente si primitoare, mancarea si bautura au fost bune si ieftine dar cei mai importanti au fost participantii. Spunea cineva pe forum ca enduristii sunt oameni deosebiti. S-a dovedit inca odata ca asa este.

Au venit oamenii aceia frumosi la suflet pe care iti doresti sa-i ai tot timpul alaturi . Cei care trec zambind peste greutati , care sunt gata oricand sa-ti dea o mana de ajutor, cei care la greu strang din dinti si merg mai departe. Am vazut atatea fețe pline de praf dar totusi zambitoare, atatia oameni obositi dar fericiti. Am vazut cum incepatorii si-au facut curaj si au mers pe trasee care pareau imposibile cu putin timp in urma, cum cei mai experimentati au preluat initiativa si au ajutat la depasirea problemelor ivite pe parcurs, cum cei mai prevazatori au oferit cu bucurie fie scule, fie sfaturi pentru cei cu probleme tehnice , cum cei care au considerat ca si-au depasit limitele au zis “stop” si au facut pasul inapoi alegand sa raspunda la provocare atunci cand se vor considera suficient de pregatiti. N-am pomenit nici un nume, sunt convins ca va recunoasteti in cele ce am scris. Iar pentru curajosii care au venit cu altfel de motoare decat enduro , nu pot sa spun decat atat : sunt convins ca sunteti enduristi cu sufletul.

Nu a fost muzica , nici concurs de tricouri ude, nici motoare turate la maxim dar a fost o atmosfera calda, prieteneasca. La incidentul neplacut nici nu vreau sa ma mai gandesc.

Pentru toate astea se cuvine ca noi , cei implicati mai mult sau mai putin in organizare , sa va spunem : multumim ca ne-ati dat ocazia sa fim, pentru cateva zile, alaturi de voi .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unul dintre cele mai reusite plimbari enduro dintotdeauna incepand cu intalnirea enduro de la carari cu oameni fain si iubitori de natura si liniste si organizare exemplara din care multi ar trebui sa ia exemple ....bravo achimoto.....pa cand inca una ?

sambata am fost pe forestiere spre lacul iezer sureanu si mai apoi vf sureanu cu putin praf ,si sus pe vf sureanu pe partia de schiii urcare cine o putut si o vrut.....peisaj magnifig si halucinant unde se mai vedeau ceva treasee de urmat in viitor

duminica transalpina apoi strategica nu toata doar vreo 30 km ca am coborat pe un drun aproape de lacul vidra unde am facut o baie binemeritata noi si motoarele

si nu in ultimul rand bravo celor 4 incepatori care mau urmat pe mine si kiki fara probleme adica ..adi cu transalpu care stim cu so descurcat anul trecut pe ofroad ,cristi cu kle,georgica cu trasalpu la prima tura asa lunga (650 km cred) si nu in ultimul rand lui robert cu diversioncare la enduro o mers mai bine ca multi alti cu motoare soft enduro ,umbla ceva povesti sus ca venise unul cu ktm 990 adv si zicea ca drumul o fost dezastru :bounce: las pozele sa vb de la sine :moto:

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, a fost frumos.

Timpul a fost frumos, peisajul superb , gazdele atente si primitoare, mancarea si bautura au fost bune si ieftine dar cei mai importanti au fost participantii. Spunea cineva pe forum ca enduristii sunt oameni deosebiti. S-a dovedit inca odata ca asa este.

Au venit oamenii aceia frumosi la suflet pe care iti doresti sa-i ai tot timpul alaturi . Cei care trec zambind peste greutati , care sunt gata oricand sa-ti dea o mana de ajutor, cei care la greu strang din dinti si merg mai departe. Am vazut atatea fețe pline de praf dar totusi zambitoare, atatia oameni obositi dar fericiti. Am vazut cum incepatorii si-au facut curaj si au mers pe trasee care pareau imposibile cu putin timp in urma, cum cei mai experimentati au preluat initiativa si au ajutat la depasirea problemelor ivite pe parcurs, cum cei mai prevazatori au oferit cu bucurie fie scule, fie sfaturi pentru cei cu probleme tehnice , cum cei care au considerat ca si-au depasit limitele au zis “stop” si au facut pasul inapoi alegand sa raspunda la provocare atunci cand se vor considera suficient de pregatiti. N-am pomenit nici un nume, sunt convins ca va recunoasteti in cele ce am scris. Iar pentru curajosii care au venit cu altfel de motoare decat enduro , nu pot sa spun decat atat : sunt convins ca sunteti enduristi cu sufletul.

Nu a fost muzica , nici concurs de tricouri ude, nici motoare turate la maxim dar a fost o atmosfera calda, prieteneasca. La incidentul neplacut nici nu vreau sa ma mai gandesc.

Pentru toate astea se cuvine ca noi , cei implicati mai mult sau mai putin in organizare , sa va spunem : multumim ca ne-ati dat ocazia sa fim, pentru cateva zile, alaturi de voi .

 

 

 

 

 

SPEECHLESS :friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Da, a fost frumos.

Am vazut atatea fețe pline de praf dar totusi zambitoare, atatia oameni obositi dar fericiti. Am vazut cum incepatorii si-au facut curaj si au mers pe trasee care pareau imposibile cu putin timp in urma, cum cei mai experimentati au preluat initiativa si au ajutat la depasirea problemelor ivite pe parcurs, cum cei mai prevazatori au oferit cu bucurie fie scule, fie sfaturi pentru cei cu probleme tehnice , cum cei care au considerat ca si-au depasit limitele au zis “stop” si au facut pasul inapoi alegand sa raspunda la provocare atunci cand se vor considera suficient de pregatiti. N-am pomenit nici un nume, sunt convins ca va recunoasteti in cele ce am scris. Iar pentru curajosii care au venit cu altfel de motoare decat enduro , nu pot sa spun decat atat : sunt convins ca sunteti enduristi cu sufletul.

 

:bounce: :bounce:

mi-a mers la suflet asta, si bineinteles ca ne recunoastem vreo cativa - eu cu siguranta. o bere pentru tipu' care m-a asteptat si incurajat la urcarea aia. sa traiesti! :cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca e vorba de hyundai tucson'ul de bucale... A venit la intrunire. Nu am legat furtul de intrunire. Doar nu imi vine sa cred cat de jegosi sunt unii de vin in creierii muntilor pt o casca si o pereche de cizme. E rahat sa ti le bage in cort.. De parca stie cineva ca intra altcineva in cortul cuiva... Sunt destui patiti cu ei in cort..pacat.. Cum a ajuns acasa?

 

 

Nu se referea la Tucson , sigur se referea la Golful acela , in care stateau 2 tipi si 2 pitzi de la tara , si ascultau altfel de muzica , undeva ascunsi bine in noapte !

 

Pana la urma cum zicea si Galen , si noi trebuie sa fim mai atenti si preventivi , daca nu se aplica regula aceea cu ,, Nebagarea de seama e ......... ''

 

 

-- Pe Vlad din Cluj , la ajutat Mihai cu o casca veche care i-a dat-o din Sebes , iar pana acolo i-am imprumutat eu o cagula si Miahi ochelarii de cross , sa nu is salte Garda pe drum ..... jur ca ziceai ca are casca in cap asa arata !!!

 

:bounce: :bounce:

mi-a mers la suflet asta, si bineinteles ca ne recunoastem vreo cativa - eu cu siguranta. o bere pentru tipu' care m-a asteptat si incurajat la urcarea aia. sa traiesti! :cheers:

 

Asta e adevaratul spirit moto , de aceea enduristii sunt niste oameni mai speciali , cum ziceau predecesorii mei , pentru ca ei inca RESPECTA acest SPIRIT MOTO - ACEST COD MOTO !!!

 

post-11187-0-37385000-1340178172_thumb.jpg

 

 

Da, a fost frumos.

Timpul a fost frumos, peisajul superb , gazdele atente si primitoare, mancarea si bautura au fost bune si ieftine dar cei mai importanti au fost participantii. Spunea cineva pe forum ca enduristii sunt oameni deosebiti. S-a dovedit inca odata ca asa este.

Au venit oamenii aceia frumosi la suflet pe care iti doresti sa-i ai tot timpul alaturi . Cei care trec zambind peste greutati , care sunt gata oricand sa-ti dea o mana de ajutor, cei care la greu strang din dinti si merg mai departe. Am vazut atatea fețe pline de praf dar totusi zambitoare, atatia oameni obositi dar fericiti. Am vazut cum incepatorii si-au facut curaj si au mers pe trasee care pareau imposibile cu putin timp in urma, cum cei mai experimentati au preluat initiativa si au ajutat la depasirea problemelor ivite pe parcurs, cum cei mai prevazatori au oferit cu bucurie fie scule, fie sfaturi pentru cei cu probleme tehnice , cum cei care au considerat ca si-au depasit limitele au zis “stop” si au facut pasul inapoi alegand sa raspunda la provocare atunci cand se vor considera suficient de pregatiti. N-am pomenit nici un nume, sunt convins ca va recunoasteti in cele ce am scris. Iar pentru curajosii care au venit cu altfel de motoare decat enduro , nu pot sa spun decat atat : sunt convins ca sunteti enduristi cu sufletul.

Nu a fost muzica , nici concurs de tricouri ude, nici motoare turate la maxim dar a fost o atmosfera calda, prieteneasca. La incidentul neplacut nici nu vreau sa ma mai gandesc.

Pentru toate astea se cuvine ca noi , cei implicati mai mult sau mai putin in organizare , sa va spunem : multumim ca ne-ati dat ocazia sa fim, pentru cateva zile, alaturi de voi .

 

Aceste vorbe vor dainuii peste toate intalnirile soft enduro ce vor urma !!! thumb.gif score-101010.gif

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super intalnire! O vreme de vis si o gramada de motoare.

 

Stie cineva (Achimoto) nr. total de participanti?

E de revenit in zona respectiva. Exista zeci de trasee care pot fi facute in zona.

 

Mancare buna, bere rece, vreme superba, praf gramada, prieteni vechi si noi...ce-ti mai poti dorii :)

 

Sa ne revedem sanatosi la a 2-a editie.

 

:cheers:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Super intalnire! O vreme de vis si o gramada de motoare.

 

Stie cineva (Achimoto) nr. total de participanti?

E de revenit in zona respectiva. Exista zeci de trasee care pot fi facute in zona.

 

Mancare buna, bere rece, vreme superba, praf gramada, prieteni vechi si noi...ce-ti mai poti dorii :)

 

Sa ne revedem sanatosi la a 2-a editie.

 

:cheers:

 

Kirk , cand faci ceva din suflet , exact cum iti place tie , tot timpul iasa ................................... cum zicea si Mihai mai sus , MULTUMIM CA NE-ATI DAT OCAZIA SA FIM IMPREUNA LA ACET SOFT ENDURO FEST !!!

 

Aproximativ iti pot spune :

- 109 motociclete ce au stat in parcare ( am facut o medie la mai multe rezultate ale numaratorilor )

- 22 motociclete de cross

- 136 persoane

- Vreo 5 defectiuni pe la motociclete

- Vreo 3 pene la anvelope

- Cam 12 - 15 trante

- Aprox 180 km de soft enduro ( drumul de urcare si coborare + tura vineri + tura sambata )

- 2 cabane

- 64 corturi

- 2 focuri mari de tabara ( cate 1 pe seara )

- Vreme superba in toate zilele

- Distractia la cote maxime

 

TOTI SI TOATE CU SUFLET DE ENDURISTI SI NU IN ULTIMUL RAND IUBITORI DE NATURA SI FRUMOS rock.gif

 

 

 

 

 

 

Sa ne revedem cu bine !!!

 

PS : se mai coace ceva anul acesta ricky.gif

 

 

 

 

 

 

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

unul dintre cele mai reusite plimbari enduro dintotdeauna incepand cu intalnirea enduro de la carari cu oameni fain si iubitori de natura si liniste si organizare exemplara din care multi ar trebui sa ia exemple ....bravo achimoto.....pa cand inca una ?

sambata am fost pe forestiere spre lacul iezer sureanu si mai apoi vf sureanu cu putin praf ,si sus pe vf sureanu pe partia de schiii urcare cine o putut si o vrut.....peisaj magnifig si halucinant unde se mai vedeau ceva treasee de urmat in viitor

duminica transalpina apoi strategica nu toata doar vreo 30 km ca am coborat pe un drun aproape de lacul vidra unde am facut o baie binemeritata noi si motoarele

si nu in ultimul rand bravo celor 4 incepatori care mau urmat pe mine si kiki fara probleme adica ..adi cu transalpu care stim cu so descurcat anul trecut pe ofroad ,cristi cu kle,georgica cu trasalpu la prima tura asa lunga (650 km cred) si nu in ultimul rand lui robert cu diversioncare la enduro o mers mai bine ca multi alti cu motoare soft enduro ,umbla ceva povesti sus ca venise unul cu ktm 990 adv si zicea ca drumul o fost dezastru :bounce: las pozele sa vb de la sine :moto:

 

 

 

:agree: :goodposting:

 

Da, a fost frumos.

Timpul a fost frumos, peisajul superb , gazdele atente si primitoare, mancarea si bautura au fost bune si ieftine dar cei mai importanti au fost participantii. Spunea cineva pe forum ca enduristii sunt oameni deosebiti. S-a dovedit inca odata ca asa este.

Au venit oamenii aceia frumosi la suflet pe care iti doresti sa-i ai tot timpul alaturi . Cei care trec zambind peste greutati , care sunt gata oricand sa-ti dea o mana de ajutor, cei care la greu strang din dinti si merg mai departe. Am vazut atatea fețe pline de praf dar totusi zambitoare, atatia oameni obositi dar fericiti. Am vazut cum incepatorii si-au facut curaj si au mers pe trasee care pareau imposibile cu putin timp in urma, cum cei mai experimentati au preluat initiativa si au ajutat la depasirea problemelor ivite pe parcurs, cum cei mai prevazatori au oferit cu bucurie fie scule, fie sfaturi pentru cei cu probleme tehnice , cum cei care au considerat ca si-au depasit limitele au zis “stop” si au facut pasul inapoi alegand sa raspunda la provocare atunci cand se vor considera suficient de pregatiti. N-am pomenit nici un nume, sunt convins ca va recunoasteti in cele ce am scris. Iar pentru curajosii care au venit cu altfel de motoare decat enduro , nu pot sa spun decat atat : sunt convins ca sunteti enduristi cu sufletul.

Nu a fost muzica , nici concurs de tricouri ude, nici motoare turate la maxim dar a fost o atmosfera calda, prieteneasca. La incidentul neplacut nici nu vreau sa ma mai gandesc.

Pentru toate astea se cuvine ca noi , cei implicati mai mult sau mai putin in organizare , sa va spunem : multumim ca ne-ati dat ocazia sa fim, pentru cateva zile, alaturi de voi .

 

 

:10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PS : se mai coace ceva anul acesta ricky.gif

 

 

 

 

 

 

 

cand ca io ma inscriu de amu ......inca o data bravo si mai vreau asa intruniri poate cine stie facem cate 2-3 pe an in locatii diferite in munti cu cat mai multa haiduciesi poate si ceva traseu de mers pe jos :banana:

Editat de fairplaybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ne bucuram enorm ca v-a placut , si cu siguranta ne vedem si la altele !

 

Si cum :pics: incepem si noi , la fel ca Cucun cu cele din urma :

 

 

Cei 2 copii care erau acolo , au avut o idee geniala sa adune semnaturile participantilor pe foi :

 

post-27656-0-43789500-1340222822_thumb.jpg post-27656-0-51892300-1340222833_thumb.jpg

 

 

 

Mai jos va prezentam ,, STAFUL '' care va pregatit toate bunatatile ,chiar si acea tuica buna de 2.50 lei , si nu in ultimul rand care a pus locatia la bataie , pentru niste ,, motociclisti nebuni '' cum spuneau la inceput , dar pe care la final i-au denumit : ,, Cei mai civilizati si distractivi oameni ''

 

post-27656-0-02640200-1340222847_thumb.jpg

 

post-27656-0-67440100-1340222860_thumb.jpg

 

post-27656-0-75955400-1340222879_thumb.jpg

 

 

Focul imens de tabara , aprins dupa ritual de domnul padurar :

 

post-27656-0-55345400-1340223055_thumb.jpg.....post-27656-0-39495300-1340223069_thumb.jpg

 

post-27656-0-11186200-1340223077_thumb.jpg .... post-27656-0-14145100-1340223089_thumb.jpg

 

 

 

La caldura caruia , unii au dormit pana dimineata :

 

post-27656-0-83076600-1340223199_thumb.jpg

 

 

Vom revenii cu pozne

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Sa ne revedem cu bine !!!

 

PS : se mai coace ceva anul acesta ricky.gif

 

 

 

 

 

 

 

 

da mai repede ca deja ma luat cu dor :cheers::friends:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

 

Focul imens de tabara , aprins dupa ritual de domnul padurar :

 

post-27656-0-55345400-1340223055_thumb.jpg.....post-27656-0-39495300-1340223069_thumb.jpg

 

post-27656-0-11186200-1340223077_thumb.jpg .... post-27656-0-14145100-1340223089_thumb.jpg

 

 

 

La caldura caruia , unii au dormit pana dimineata :

 

post-27656-0-83076600-1340223199_thumb.jpg

 

 

 

Pare o idee buna. Daca mai coaceti, asa o sa dorm si eu data viitoare beer.gif

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, scoateti Tucsonul din combinatia cu ciordeala. Masina e a pasagerei mele si cu ea au venit inca o pasagera si doi prieteni de-ai nostri ne-motociclisti dar simpatizanti si oameni cu drag de munte si coclauri. Am venit impreuna, am plecat imprauna, am fost la foc toti impreuna. Dar masina a ramas langa corturi tot timpul. Si cand am ajuns acasa nu era nicio bucatica de echipament in ea care sa nu ne apartina.

 

In alta ordine de idei, dati de veste cand mai organizati distractii d-astea misto, ar fi pacat sa le ratam.

 

post-50140-0-35039700-1340269152_thumb.jpg post-50140-0-50383200-1340269161_thumb.jpg post-50140-0-92527100-1340269251_thumb.jpg post-50140-0-66216000-1340269227_thumb.jpg

Editat de Kollar
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Oameni buni, scoateti Tucsonul din combinatia cu ciordeala. Masina e a pasagerei mele si cu ea au venit inca o pasagera si doi prieteni de-ai nostri ne-motociclisti dar simpatizanti si oameni cu drag de munte si coclauri. Am venit impreuna, am plecat imprauna, am fost la foc toti impreuna. Dar masina a ramas langa corturi tot timpul. Si cand am ajuns acasa nu era nicio bucatica de echipament in ea care sa nu ne apartina.

 

In alta ordine de idei, dati de veste cand mai organizati distractii d-astea misto, ar fi pacat sa le ratam.

 

post-50140-0-35039700-1340269152_thumb.jpg post-50140-0-50383200-1340269161_thumb.jpg post-50140-0-92527100-1340269251_thumb.jpg post-50140-0-66216000-1340269227_thumb.jpg

 

Dupa cum a zis si Marius, "Nu se referea la Tucson , sigur se referea la Golful acela , in care stateau 2 tipi si 2 pitzi de la tara , si ascultau altfel de muzica , undeva ascunsi bine in noapte !"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum a zis si Marius, "Nu se referea la Tucson , sigur se referea la Golful acela , in care stateau 2 tipi si 2 pitzi de la tara , si ascultau altfel de muzica , undeva ascunsi bine in noapte !"

Scuze, acum am vazut si eu precizarea lui Marius... M-am grabit cu postul ala. Stii cum e cu dubioseniile astea de acuzatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dupa cum a zis si Marius, "Nu se referea la Tucson , sigur se referea la Golful acela , in care stateau 2 tipi si 2 pitzi de la tara , si ascultau altfel de muzica , undeva ascunsi bine in noapte !"

 

Si eu banuiesc cocalarii aia cu Golful

 

Cand Achim face,pai face bine!!!!

 

Nu-l mai laudati atat de mult ca i se urca la cap :D

Bravo Achime! tine-o tot asa! :hug:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Si eu banuiesc cocalarii aia cu Golful

 

 

 

Nu-l mai laudati atat de mult ca i se urca la cap :D

Bravo Achime! tine-o tot asa! :hug:

Hotul neprins,negustor cinstit...asta este...putin mai multa grija pt bagaje si totul e ok pe viitor.

 

 

La cap i se urca doar berea:))..nu face miscari gresite ca Alina e cu ochii pe el :grinbandit:

Editat de tuning
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...