Sari la conținut

BMW Camp 4


zigzag
 Share

BMW Camp  

77 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

la cat se pleaca Sambata pe Strategica?

eu mi-am propus sa ajung Sambata dimineata pana in 10am

 

Sa recapitulam pentru elevii neatenti :P

 

La Ocna Sibiului se poate pleca mai tarziu. Dar pentru Transalpina si Strategica, deoarece sunt trasee mai lungi, plecarea va fi la 9,00, cel tarziu 9,30.

 

 

Daca inainte sau in timpul intalnirii vom avea parte si de ceva ploi, la traseul soft enduro vor fi invitati sa participe doar cei ai caror motociclete sunt echipate cu cauciucuri soft enduro (tkc80, karoo t, t63, e09 etc) sau intermediare (k60, sahara 3, e07 etc). In aceste conditii, cei cu cauciucuri gen anakee, tourance etc. vor fi invitati sa participe la traseul de strada. Daca va fi uscat, toti posesorii de GS, indiferent de cauciucuri, vor putea participa la traseul soft enduro.

Editat de zigzag
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Sal.

 

Intrebare mai sunt locuri in pensiune....? sau in zona sa stiu daca este cazul sa iau / sa nu iau cortul .....? [ zona fiind o distanta mica zic eu ]

 

In caz ca vin cu cortul sunt zone si cu pomi si umbra unde se poate intinde cortul , 2 / cred ca pot parca mobra langa cort am destule " rahatisuri " de care am anevoie iar cortul nu este unul prea mare .

Multam de raspuns .

* Incerc sa plec si eu maine dimineata .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sal.

 

Intrebare mai sunt locuri in pensiune....? sau in zona sa stiu daca este cazul sa iau / sa nu iau cortul .....? [ zona fiind o distanta mica zic eu ]

 

In caz ca vin cu cortul sunt zone si cu pomi si umbra unde se poate intinde cortul , 2 / cred ca pot parca mobra langa cort am destule " rahatisuri " de care am anevoie iar cortul nu este unul prea mare .

Multam de raspuns .

* Incerc sa plec si eu maine dimineata .

 

Daca nu s-or fi ocupat si alea intre timp, in pensiune ar mai trebui sa fie locuri doar in camera cu 12 paturi. Camera cu doua paturi mai poate fi libera doar daca renunta vreunul din cei care au rezervat/platit.

Nu sunt sigur, dar exista posibilitatea sa mai gasiti locuri de cazare aici: http://www.pensiunecazare.ro/pensiunea-natura-avrig si aici: http://www.pensiunecazare.ro/pensiunea- ghiocelul-avrig

Ambele pensiuni fiind in apropiere.

Legat de umbra, camparea se va face in livada din spatele casutelor unde sunt niste copacei mai mici. Prea multa umbra nu cred ca va fi, dar in principiu ziua ne dam cu mobrele si doar noaptea se sta in cort. In primavara am fost cu Enduristul la pensiune si am filmat pe acolo. Ca sa va dati putin seama cum arata, vedeti filmul editat de Enduristul:

N-am discutat acest aspect cu gazda dar nu cred ca se va supara daca va veti parca mobrele unde aveti chef. Singura rugaminte ar fi ca vineri la ora 19,00 sa aduceti toate BMW-urile in parcarea pensiunii pentru concursul "Miss BMW Camp - cea mai frumoasa motocicleta BMW".

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La Brandusa ..................................................pa

La Natura .........................................................pa

La Ghiocelul nu raspunde cred ca tot ...........pa

 

Cortul scrie pe mine , sa dea Dumnezeu sa ajung mai devreme sa-mi gasesc un locusor mai retras sa nu ma mai asalteze noaptea frati moldo......... :tomato: .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ei nu este cam asa cu prognoza dar sa fie ca tine ,,,,,omule sti ce ai uitat cred eu sau fi tu primul care fa asa ceva : incearca daca mai ai timp si daca poti adu si tu un preot din zona pt acea parada sa ne mai curete de pacate pe noi si mobrele noastre ,,,,,,,,,,,,,,,eu zic ca nu este rau .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am inteles perfect ce-ai vrut sa spui, dar viata religioasa este sau ar trebui sa fie o chestie intima, personala.

Hai sa nu intram in aceasta zona la o intalnire moto.

Cine doreste, poate trece pe la orice biserica din drum inainte sau dupa intalnire.

--------------

 

Drum bun tuturor si se ne vedem cu bine!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Din păcate nu mai avem piscină. Gazda zice că s-a spart. Aşa că nu mai carati costumele de baie.

 

Din păcate nu mai avem piscină. Gazda zice că s-a spart. Aşa că nu mai carati costumele de baie.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...