Sari la conținut

BMW Camp 4


zigzag
 Share

BMW Camp  

77 membri au votat

Nu ai permisiunea să votezi în acest sondaj, sau să vezi rezultate sondaj. Te rog autentifică-te sau înregistrează-te pentru a vota în acest sondaj.

Postări Recomandate

Daca ai nevoie de ajutor in zona Avrig sa-mi spui sa vorbesc cu colegii mei de acolo si obtinem ce este cel mai bun, chiar luni o sa ia legatura cu ei sa le spun sa ia primele informatii, toate bune!

 

Relax. Momentan nici nu stim ce doreste lumea. Astept sa se termine votul (finalul lui februarie!) si daca am nevoie de ajutor va anunt.

In principiu vreau sa fac organizarea singur ca sa nu iasa incurcaturi.

Dar, cum am mai spus, daca am nevoie de ceva va anunt.

Editat de zigzag
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 139
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ia să vedem... BMW Camp 3 unde o fi fost? :crack:

-----------

 

Mi-a placut ZONA in care s-au intalnit transalpistii acum 2 ani asa ca anul trecut m-am hotarat sa facem si noi in acelasi loc. Un alt motiv important pentru mine a fost experienta pe care gazdele o capatasera cu intalnirea lor si stiau deja ce trebuie facut. Deci mai bine pentru noi.

Pentru anul asta inca nu s-a hotarat unde facem.

Acum spune-mi te rog de ce te hahai? Vreau si eu sa ma hahai.

Editat de zigzag
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sefu' nu stiam ca postul este monopolizat si nu putem sa vorbim sau sa ne documentam, nu mai fac, promit, succesuri!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Uite, exact dintr-un comentariu ca asta se poate strica totul.

 

Multe capete, multe idei, si in final contradictii care duc la dispute (pusca mea, tu comentezi acum doar ca ti-am spus ca momentan sa stai relax). Iar de acolo se alege praful. Mai ales intr-o dezbatere pe forum. Sunt forumist vechi si stiu cum merg treburile, mai ales pe site-ul asta. Asa ca, nu, merci. A mai fost o intalnire BMW (care se numea altfel si era organizata de altii) de care s-a ales praful. Pana una alta, buna sau rea, multi sau putini, daca reusim si anul asta, intalnirea BMW Camp ar fi la a 4-a editie. Si de fiecare data am cam facut dupa capul meu.

V-am rugat sa votati si voi ati facut-o, chestie pentru care va multumesc mult. Cand voi mai avea nevoie de ajutor, il voi cere. Daca vrea careva sa ma ajute, ar fi super. Daca nu, ma descurc eu cumva.

 

Sper ca cei interesati de intalnire sa fi inteles exact ce-am vrut sa spun. N-are nicio legatura cu niciun rahat de sefia lu' peste sau alte porcarii. Pur si simplu cred ca "reteta" de pana acum a functionat si nu are sens sa fie schimba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pe un forum consider ca trebuie sa respectam parerile si propunerilor toturor participantilor, ca si in viata de zi cu zi. Daca prin propunerea de documentare in zona am gresit, imi cer scuze. Era o varianta sa aflam care este alta varianta pentru Zetea, nu mai conteaza, toate bune!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin

Eu am fost doar la Zetea, a fost cea mai reusita intalnire la care am mers.

Pt.anul asta poate fi Sibiu, schimbam aerul, mai ales daca locatia a fost batatorita de motociclisti.

Pt.mine este important sa fie asfalt pina in fata portii.

Angi, organizeaza tu ca si anii trecuti, o sa iasa bine.

Succes.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Ce atata democratie ? Angi e dictator. E intalnirea pe care el o organizeaza [cu succes de cativa ani].

Lucrurile sunt simple. Iti convine te duci, nu-ti convine nu te duci.

Daca vrei neaparat o intrunire moto intr-un anume loc unde ti-a casunat, pui mana si nervii pe bigudiuri si te apuci sa o organizezi.

Chiar daca nu sunt de acord neaprat cu modul in care organizeaza [in sensul ca eu mi-as dori altceva] sunt 110% de acord cu el din aceasta perspectiva. Si eu daca m-as munci sa organizez ceva as face cum ma taie pe mine capul. Ba chiar cred ca as fi mult mai putin flexibil ca Angi. [chiar cred ca as fi un dictator mult mai bun ca Angi :whip: ]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar daca mai e timp pentru vot, din parerile/voturile exprimate de voi am tras urmatoarea concluzie.

Se doreste o pensiune, alta decat cea de la Zetea, cu asfaltul pana-n poarta, asfaltul fiind necesar touring-urilor mari. L.u.v, acum daca o fi vreo portiune de acces de cateva sute de metri cu drum de tara, sper sa nu fie problema.

Trebuie o zona centrala a tarii, de data asta fiind preferat Sibiul.

Iau in calcul si Gura Raului sugerata de Dan Cata. Deci pana acum ar fi Valea Avrigului si Gura Raului. Daca mai aveti vreo idee in acest sens, spuneti-mi. La primavara ma duc sa rascolesc zona.

Vor fi doua trasee. Unul soft enduro si unul stradal. Pe traseul enduro sper sa-l avem ghid pe Svgobi. Pentru cel stradal astept pe cineva sa se ofere ghid/organizator. Ceva idei de traseu as avea dar nu ma pot ocupa de organizarea plimbarii deoarece eu voi fi in grupul soft-enduristilor.

Sper sa facem din nou si deja traditionalul concurs de Miss. Aici poate il combinam din nou pe Dan Cata sa fie sponsorul concursului. Si pe langa asta, contra cost, poate ii mai ajuta si pe cei necastigatori ai concursului cu ceva diagnoze. Ar fi super.

 

ERU-le, stiu c-ar fi misto si-n padure. Dar se pare ca majoritatea doreste altceva. Chiar daca suntem 2 dictatori feroce, de asa ceva, cum ar fi majoritatea, ar trebui totusi sa tinem cont :)

Editat de zigzag
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Angi aia care tin cont de majoritate [sau de parerea altora] nu sunt dictatori.

Vezi ca din voturi am fi 5 pt o intalnire in creierii muntilor.

 

Promit ca daca o organizezi la peste 2000 nu ma bag la concursul de miss. :peace: [oricum acolo nici nu as castiga]

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Admin
L.u.v, acum daca o fi vreo portiune de acces de cateva sute de metri cu drum de tara, sper sa nu fie problema.

 

Doamne fereste, nu-i bai, sa nu fie macadam citeva zeci de km..mie-mi place asfaltul, sa vad cum se chinuie enduristii.. :laugh:

Editat de l.u.v
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

[quote name="zigzag" post="3321943" timestamp=

In principiu vreau sa fac organizarea singur ca sa nu iasa incurcaturi.

t.

 

bravo angi pentru treaba asta .....este cel ma bine ...pentru toata lumea

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vezi ca din voturi am fi 5 pt o intalnire in creierii muntilor.

 

Promit ca daca o organizezi la peste 2000 nu ma bag la concursul de miss. :peace: [oricum acolo nici nu as castiga]

---------

 

NU!!!! CA N-AM IO CHEF!!!!! :shootingsmilie:

.

.

.

.

 

.

.

e, ce zici, am sunat ca un adevarat dictator? :D

 

---------

 

Si acum, lasand dictatura la o parte, am putea face suplimentar si un BMW Camp reloaded. O intalnire de sambata pana duminica pe un varf de munte. As cam stii si unde. Intr-adevar, un varf de munte destul de inalt si misto unde s-ar putea pune corturile. Nu prea stiu cum e cu Mos Martin pe acolo. Am sa ma gandesc si va tin la curent si cu varianta asta. Dar momentan nu pot promite nimic.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu am fost doar la BMW Camp 2, dar mi s-a parut super.

Angi, continua tot asa, organizeaza cum crezi tu de cuviinta.

Nu am drept de vot , am vandut BMW-ul, dar mie mi-ar place la Pensiunea Brandusa.

Unde mai pui ca seamana casutele cu cele de la Zetea. :10:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

---------

 

NU!!!! CA N-AM IO CHEF!!!!! :shootingsmilie:

.

.

.

.

 

.

.

e, ce zici, am sunat ca un adevarat dictator? :D

 

Young padawan, a good start it is !!!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 3 weeks later...

 

icon_minipost.gifTrimis: 05/02/2013 01:23 Titlul subiectului:

 

icon_quote.gif icon_edit.gif icon_delete.gif

 

 

 

Dupa parerea mea un loc de intalnire BMW inseamna un loc accesibil pentru tote tipurile de motoare. Locul de anul trecut si gazdele au fost de nota 10 +, singurul MARE minus a fost drumul de acces si tura ce sa facut unde eu personal nu am vrut sa-mi bag motorul. De conteaza parerea si rugamintea mea alegeti un loc accesibil pentru toata lumea. Sa ne revedem cu bine. beer2.gif zively

 

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Locul de anul trecut si gazdele au fost de nota 10 +, singurul MARE minus a fost drumul de acces si tura ce sa facut

Scuze dar nu te inteleg.Eu anul trecut din cauza unei entorse am ajuns la pensiune cu un Opel Corsa care e o masina joasa.La lacul unde s-a facut plimbarea se poate intra cu masina.Deci nu vad de ce a fost asa rau drumul?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Scuze dar nu te inteleg.Eu anul trecut din cauza unei entorse am ajuns la pensiune cu un Opel Corsa care e o masina joasa.La lacul unde s-a facut plimbarea se poate intra cu masina.Deci nu vad de ce a fost asa rau drumul?

 

 

Nu mai conteaza ce a fost. Conteaza ce va fi. Si anul asta sper sa fie cu asfalt pana aproape de poarta.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...