Sari la conținut

New wheels in town! :D


09YNG
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 66
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

nu-ti mai bate asa joc de vaca ,curand o sa te vad postand in rubrica "service de urgenta",le dai de lucru mecanicilor si ei saracii sunt full

si astea sunt recunoscute ca "mancatoare de ulei" din fabrica? nu stiam :)

sa o stapanesti sanatos fara incidente,este un model foarte reusit ,nu puteai sa faci o alegere mai buna

cine a facut chiciul ala cu toba taiata,ce firma este toba, nu este asa ca fuge mult mai tare acum,R:1.?2.?3.?

poti sa ne mai spui 2-3 vorbe despre ea?cum se comporta vaca pe sosea?te intelegi bine cu ea?este in mintile ei ?

si sa-l citez pe Grasu ca altceva nu-mi sare acum in minte sunt in pana de idei "Printzeeee cosanzeana e o curv4 waaaaa"

felicitari



numai bine

Doamne ajuta

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

poze mai tarziu, avem video :)

 

 

un filmulet face cat 1000000000 cuvinte .....clar aprob si io

 

ps sa ai noroc de ia si nu iti bati joc de motor ca se razbuna

Editat de fairplaybiker
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O idee buna, numeroase regionale au un astfel de topic pinned, la Cluj in schimb avem "Enduristii din Cluj", in alte cuvinte, daca nu ai enduro nu e interesat nimeni sa te cunoasca, eventual doar la sectiunea "Despre accidente"

Hahaha, sublim! =))

 

Aici la cluj e harmalaie si ne place. Si putin scandal, o barfa mica si off-topic e natural, ca si in politica. Spor

 

Dream on :(

 

poze mai tarziu, avem video :)

Baga-n dansa!!! Arz-o focu bautura, jar mananca mobra aia, da-i blanaaaaa!!!!! :D

 

PS. Daca se suspenda de exemplu topicul de accidente ... nu se mai tin accidente pe perioada respectiva ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu această ocazie vă salut si eu.tot un proaspăt ' nebun ' ,posesor al unui super mega motor, un kymco de 125 , cu care am sa fac numai nebuni. Va salut ..nu va cunosc personal, dar am citit multe si interesante discuţii de pe acest forum.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cu această ocazie vă salut si eu.tot un proaspăt ' nebun ' ,posesor al unui super mega motor, un kymco de 125 , cu care am sa fac numai nebuni. Va salut ..nu va cunosc personal, dar am citit multe si interesante discuţii de pe acest forum.

 

bine ai venit :) grij de tine si de moto ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 1 year later...

Cine are ceva motor de 125 cm si poate sa vina cu el in oras undeva .. Inca sunt in cautarea unui motor si as vrea sa incerc cateva si nu prea stiu unde sa incerc .

daca te intereseaza unu de 400cmc, da un semn si ne intalnim sa il vezi. Eu cu el am inceput mobreala dar acum il vand sa trec la next level.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Emanuele, ce fel de motor de 125 te gandesti ca vrei?!? Daca vrei vitezana, spune clar. La fel daca vrei capra de dat pe coclau... Daca te gandesti la un cruiser in mintile lui, iti recomand cu placere Steed-ul lui Frankone de 400, care cred ca nu-ti pune probleme nici in categoria de pe permis, daca ai ceva gen A1-2, dar asta nu o stiu sigur...

Ideea e ca trebuie sa sti ce fel de motor vrei, apoi sa cauti. La fel de bine vei primi o oferta de scuter 125cc daca nu spui ce vrei.

P.S. Nu-i fuck reclama lui Frakone, ca nu suntem prieteni. Dar am iesit la o tura in grup anul trecut fara sa povestim prea multe, si mi-a placut si atelajul si felul cum mergea cu el. D'aia ziceam ca-l recomand.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...