Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

daca nu vinde nime un litru, imi da careva 250 g de ulei motul 10w40 5100 sami completez in motor? contra cost.

 

S-ar putea sa am o sticla de un litru in garaj, nedesfacuta. O sa ma uit maine dimineata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

no? carei faza? ati gasit? dau si 35 in puii mei. ce sa fac

 

Deci am o sticla nedesfacuta de Motul 5100, dar 10W50. Daca te intereseaza o dau cu atat cu cat am luat-o adica 53 de lei(inca are pretul pe ea).

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

no? carei faza? ati gasit? dau si 35 in puii mei. ce sa fac

 

Vrei si repede si sub pretul pietei... si inca te si agiti, astea toate nu merg impreuna. Bafta, eu deja de la prima aparitie a anuntului tau stau si astept curios cine are de aruncat pe geam o sticla de ulei, ma gandeam ca nu prea ai sa gasesti si te pomenesti ca aveam dreptate. :goodposting:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

daca nu vinde nime un litru, imi da careva 250 g de ulei motul 10w40 5100 sami completez in motor? contra cost.

Te pot ajuta, 40 lei litrul, Motul 5100 10w40.

0755020202

Editat de sebi77
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

am luat cu 30 de acea am intrebat daca nu are cineva. era la butoi. dar tipu nui in tara. ms la toti. o sa vin pe la tine sebi. ms inca o data...edit... am rezolvat. deci nu mai trebuie. multumesc

Editat de florynn
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am auzit cu inmatriculatul ca s-ar scumpi, eu de o saptamana am fo la RAR cu un motor si daca n-am avut nu stiu ce stelute ori ce drac de stanta la placuta de identificare cum ca ar fi din EU motoru am platit 490 ron , si ma cam grabesc sa il inmatriculez anu asta ca sa nu platesc dublu la anu si cam la final ajung cam la 200 euro cu tot cu inmatriculat.

Mesaj completat

Se pricepe cineva la reparat monitoare ? ÂŞtiu care e problema, am schema electrică, trebuie înlocuit un resistor. L-aÂş repara eu, dar n-am scule aici.

 

suna la nr asta :0745027698 sorin

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si eu am auzit cu inmatriculatul ca s-ar scumpi, eu de o saptamana am fo la RAR cu un motor si daca n-am avut nu stiu ce stelute ori ce drac de stanta la placuta de identificare cum ca ar fi din EU motoru am platit 490 ron , si ma cam grabesc sa il inmatriculez anu asta ca sa nu platesc dublu la anu si cam la final ajung cam la 200 euro cu tot cu inmatriculat.

Mesaj completat

 

 

suna la nr asta :0745027698 sorin

 

Pentru ca pe vremea cand gs'ul a iesit din fabrica nu era omologare europeana.

Important e ca ai luat un motor care arata super bine :) (presupun ca merge la fel de bine)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca pe vremea cand gs'ul a iesit din fabrica nu era omologare europeana.

Important e ca ai luat un motor care arata super bine :) (presupun ca merge la fel de bine)

 

mda arata si merge bine numai ca mai tre vreo 6-700 euroi sa bag in el ca sa il fac ca un ozn, cat despre omolaogarea europeana sa-i frec ca am platit cu vreo 150 roni in plus

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Eu sunt destul de ''american''.

Curios m-au facut rezonanta si vibratiile din apa..asta e motivul pt care am incercat.

Si functioneaza :)

Se poate taia gatul unei sticle cu o sfoara asta stiam si eu , dar asta :) trebuie neaparat incercata . :P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de o bara de otel sau alt metal (preferabil inoxidabil) pt strujit. Merge si forma paralelipipedica. Dimensiunile minime sunt 18mm diametru si 16cm lungime. Daca nu aveti prin preajma, va rog sa imi ziceti unde pot gasi asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Am nevoie de o bara de otel sau alt metal (preferabil inoxidabil) pt strujit. Merge si forma paralelipipedica. Dimensiunile minime sunt 18mm diametru si 16cm lungime. Daca nu aveti prin preajma, va rog sa imi ziceti unde pot gasi asa ceva.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut. Intrebare adresata ghinionostolor carora le'au fost ridicate masinile, si defapt nu numai.

Azi dimineata o vecina comunista a chemat RADP'u sa ridice masina care, zise ea bloca masina fiicei ei, in fine (detaliile nu mai conteaza). Am platit cei 415 Ron sa recuperez masina, si intrebarea mea ii, am vreo sanasa sa recuperez ceva din suma respectiva daca depun contestatie? La prima vedere nu am nimic de pierdut dar, din cate am inteles, si de la politie trebe sa iau 120 de lei amenda si 3 puncte la carnet. Insa, daca ii explic la domnu' politist, imi zise unul de'a lor, am sanse sa scap de amenda, iar daca depun contestatia respectiva, amenda e sigura.

So, depun contestatie sa recuperez 415? Sau mai adaug 120, asa sa fie bine?

 

Adi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...