Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

  • 2 weeks later...

BUNA SEARA CINE VREA SA CUMPERE UN ECHIPAMENT MOTO MARCA BMW TOURGUARD MARIMEA 30 PANTALONI SI GEACA IN STARE F. BUNA AM VAZUT IN MAGAZINUL SECOND HUMANA DE PE STRADA EMIL ISAC NR. 20. AZI ERAU AMBELE LA 150 LEI.

are pantalonii de la costumul pentru femeie tot marca bmw, era undeva pe acels stand, daca este cineva interesat, chiar arata bine ambele

» Post actualizat in 28 Nov 2014 06:10

La cum arata merita banii

» Post actualizat in 28 Nov 2014 06:11

Caut niste cizme marimea 44, daca stiti pe undeva dati un semn, mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 4 weeks later...

PENTRU EVITAREA AMENZILOE DE CIRCULATIE / ROVINIETA IN CAZUL VANZARII MASINII SAU MOTOCICLETEI . TESTAT DE MINE SI FUNCTIONEAZA :) ...SE COMPLETEAZA O CERERE CARE SE DEPUNE LA PREFECTURA , IAR EI O TRIMIT MAI DEPARTE LA POLITIE : LANGA NUMELE DUMNEAVOASTRA SE TRECE NUMELE CUMPARATORULUI , IAR VIITOARELE NEREGULI , AMENZI VOR PLECA DIRECT CATRE PERSOANA MENTIONATA DE DVS . IN BAZA CONTRATULUI DE VANZARE ...VA ATASEZ ACTELE NECESARE : IN TERMEN DE 30 DE ZILE VA VINE O NOTIFICARE DE LA POLITIE CUM CA AU LUAT LA CUNOSTINTA DE NOUL PROPRIETAR ( ASA EVITATI ALERGATURILE PRIN INSTANTA PT EVENTUALE AMENZI /ROVINIETE)

post-67006-0-89411200-1420492704_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Merci! :)

Cu mare placere!

Mie mi-a facut toate reparatiile,de calitate si cu piese de calitate!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cine sudeaza aluminiu in cluj? Dar la un pret asa mai ca pentru studenti, nu la 100ron pentru o maneta de ambreiaj rupta, cum am gasit pana acum. Salutare!


» Post actualizat in 21 Jan 2015 08:41

rezolvat!

 

Cine sudeaza aluminiu in cluj? Dar la un pret asa mai ca pentru studenti, nu la 100ron pentru o maneta de ambreiaj rupta, cum am gasit pana acum. Salutare!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

In cazul in care aveti nevoie, la SF Moto se gaseste si aparat de sablat. Dimensiunea maxima a cuvei pt sablare 1200x600x370 mm.

Pentru exemplificare am curatat partial una dintre cele mai crunte ruginituri din dotare. Dupa sablare iese ca nou.

De fapt ... e ca la femei : dupa ce-o spala ... e ca noua.

Azi am instalat "jucaria" cea noua si m-am jucat putin cu ea.

post-78169-0-41180600-1422435317_thumb.jpgpost-78169-0-46492600-1422435332_thumb.jpgpost-78169-0-16009700-1422435342_thumb.jpgpost-78169-0-44707400-1422435351_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Salut.

Am o problema cu alternatorul la un Focus 1.6 tdci din 2008. Am fost deja la un electrician si doua service-uri si inca nu am rezolvat problema. Imi poate recomanda cineva un meserias bun pe tema asta? Care sa nu dea solutie schimbarea alternatorului, ci sa-l poata repara.

Mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Buna ziua tuturor,o intrebare...A tras cineva folie de carbon sau orice alta folie pe casca in loc sa o vopseasca,daca da,atunci unde gasesc folie si ce mi-ar trebui sa o fac?Multumesc frumos !

Salut,

 

Pe o casca e cam greu catre imposibil sa pui folie dintr-o singura bucata . Poti lua folie de la Skyfol sau poti sa le-o dai lor sa ti-o infolieze ( strada Eftimie Murgu ) . Ce e insa mai ok de facut - hidrotransfer. Este si la Cluj .

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

 

Pe o casca e cam greu catre imposibil sa pui folie dintr-o singura bucata . Poti lua folie de la Skyfol sau poti sa le-o dai lor sa ti-o infolieze ( strada Eftimie Murgu ) . Ce e insa mai ok de facut - hidrotransfer. Este si la Cluj .

 

Oare stii care ar fi varianta buna si mai ieftina?Multumesc frumos !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...