Sari la conținut

Util


Serj
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 4,2k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Poate cineva sa imi recomande o firma care vinde monteaza carlige de remorcare pe masini? Cu tot cu kit electric.

Multumesc,

dacă vrei sa n-ai probleme la ITP/asigurări în caz de accident cu remorca, trebuie să ai motajul făcut de firmă autorizată !

 

GAMAPEL - pe Calea Dezmirului 36

0741 082 263

0741 120021, 0722 211 429

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate cineva sa imi recomande o firma care vinde monteaza carlige de remorcare pe masini? Cu tot cu kit electric.

Multumesc,

0733 053 689 au preturi mai bune decat gamapel si sunt autorizati rar pentru asa ceva

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Stie cineva un oftalmolog care sa dea analize pt reinnoit permisul, fara prea multe batai de cap?

Am un prieten care are o mica deficienta in distinctia anumitor nuante de culori, in rest vede bine, si ar avea nevoie de analize fara prea multe drumuri si complicatii.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Poate cineva sa imi recomande o firma care vinde monteaza carlige de remorcare pe masini? Cu tot cu kit electric.

Multumesc,

te pot ajuta eu cu absolut orice ai nevoie pt orice carlig de remorcare pt orice masina si pt orice piese de remorci\rulote\platfome pana in 3,5 tone. am lucrat vreo 7 ani la Gamapel

0742668055

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi recomanda si mie cineva o statie de itp pt motociclete in Cluj?Nu am nici o problema la motor deci cred ca imi e ok la orice statie,dar ma gandeam ca poate stie cineva una prin zona(stau in manastur)...Si legat de pret nu stiu cat este,dar banuiesc ca nu difera foarte mult de la o statie la alta deci nu ar fi o problema o diferenta mica de pret daca e mai aproape...Daca nu stie nimeni prin zona e ok oriunde,in Cluj sa fie si ar fi cat mai ok daca se poate unde se face fara programare sa nu astept prea mult..Mersi

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Imi recomanda si mie cineva o statie de itp pt motociclete in Cluj?Nu am nici o problema la motor deci cred ca imi e ok la orice statie,dar ma gandeam ca poate stie cineva una prin zona(stau in manastur)...Si legat de pret nu stiu cat este,dar banuiesc ca nu difera foarte mult de la o statie la alta deci nu ar fi o problema o diferenta mica de pret daca e mai aproape...Daca nu stie nimeni prin zona e ok oriunde,in Cluj sa fie si ar fi cat mai ok daca se poate unde se face fara programare sa nu astept prea mult..Mersi

 

Pentru ca ai pus acelasi post pe mai multe topic-uri, meriti link-ul de mai jos:

 

ITP Moto Cluj

 

Have fun :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pentru ca ai pus acelasi post pe mai multe topic-uri, meriti link-ul de mai jos:

 

ITP Moto Cluj

 

Have fun :)

Da,mersi:))) Am pus pe ambele topicuri acelasi post pt ca pe celalalt am vazut ca nu s-a mai scris nimic de mult si am crezut ca poate o cam uitat lumea de topicul acela..Aici era mult mai probabil sa primesc raspuns mai repede incat toata ziua se scrie in el...Mersi inca o data.

 

Si da,crede-ma ca am cautat si pe google inainte dar m-am gandit ca e mai bine sa intreb si aici ca nu toate statiile isi au actualizate anunturile si de cand s-au pus poate s-a mai schimbat ceva sau au aparut intre timp si altele care inca nu sunt pe net..Mersi

Editat de Ilea Alin
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pleonasm înseamnă ceva redundant, doar intr-o lume ideala serios și ieftin e pleonasm. La noi politician hot ar fi un exemplu de pleonasm. Și sa știi ca în multe domenii găsești servicii ieftine și bune, dar într-adevăr nu în domeniul service-urilor moto.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Recomanda ti mi o firma de termopane seriosa si cu preturi rezonabile in Cluj.

Multumesc

 

Salut,

SUna la numarul asta:0742608813 : Alex

Poti sa ii spui ca ai numarul de la Catalin de la Funky.

 

Acum vreo 2 ani, cand am avut o lucrare de facut, mi-a dat pretul cam 60% din ce mi-au cerut altii.

Sper ca mai lucreaza in domeniu. Merita sa incerci.

 

Noroc!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Salut,

SUna la numarul asta:0742608813 : Alex

Poti sa ii spui ca ai numarul de la Catalin de la Funky.

 

Acum vreo 2 ani, cand am avut o lucrare de facut, mi-a dat pretul cam 60% din ce mi-au cerut altii.

Sper ca mai lucreaza in domeniu. Merita sa incerci.

 

Noroc!

60% comparand ce cu ce? E ca si cum ai spune ca ai primit o oferta pt o motocicleta noua cu 80% mai ieftina ca alta, doar ca e un Kymco vs Harley de exemplu. Trebuie stiut ca in domeniul asta exista produse ce sunt la jumatate pret unele fata de altele si tot "termopane" se numesc...doar ca trebuie sa le tot inlocuiesti la cativa ani.

 

Iar faptul ca iti pui problema existentei acestei firme dupa 2 ani nu e tare incurajator, avand in vedere faptul ca sunt firme care ofera si 10 ani garantie.

 

Numai bine.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

60% din prețul pe care mi l-au dat alții, pentru același produs.

 

Nu e cazul sa intrăm în detalii tehnice.

 

Nu fac reclamă nimanui.

Vrea sună, nu vrea, nu sună.

 

Nu stiu de ce unii se aprind degeaba.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...