Sari la conținut

Senior riders


Constantin
 Share

Postări Recomandate

Eu plec simbata dimineata pe la 7.00, merg prin Magurele-Valeni-Brasov, mai sint amatori?

Daca reusesc sa scap de mizeriile de zi cu zi, as vrea sa revad Sighisoara, din pasiune pentru istorie si pentru ardeleni asa...

Si pentru ca atunci cand n-ai un batran... esti "singur".

 

...din Ploiesti.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 336
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Ia spuneti mi si mie cine pleaca de Vineri, de unde se pleaca, si daca am sanse sa mai gasesc cazare, Dan 0722661428

Al doi-lea grup pleaca la 13.00 de la Agip Otopeni ! daca sunt doritori pot suna la 0744357064. Cazare se gaseste.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere discutiile ce s-au iscat in randul celor din Clubul Motoveteranilor,azi am cerut stergerea mea de pe lista lor.Din pacate,cativa dintre ei,considera grupul de Seniori o grupare sau organizatie sau asociatie sau club sau mai stiu eu ce,rivala,anti,potrivnica Clubului Motoveteranilor.Total gresit.Asta e.Prea multe vorbe.

Sambata plec la Nicolovo cu DKW-ul.Daca vrea vreun senior sa ma insoteasca cu 50 km/h,sa dea un semnal.

Bunule, vb serios?!!.., nu mi se pare normal ce faci. Daca este adevarat, iti spun ca indiferent de motiv ma simt dezamagit de atitudinea ta. Mi se pare o lipsa de respect la adresa celorlalti. Pacat, sper sa te razgandesti, sa fie doar o hotarare luata la suparare.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Va rog sa-mi permiteti un raspuns ..

Am discutat cu dumnealui

Mircea este la pat si sta cu piciorul in sus .

...de , are si el o varsta si tabacit fiind de vant si ploi , de griji si nevoi , trece prin momente de contemplare si regret . Are si el o varsta nu ?

 

Ne-a urat de bine , de prosperitate si sa ajungem si noi la varsta lui senini si cu dragostea de viata pe care o traieste el acum.

Cum vine asta, stai cu piciorul in sus si mergi cu motorul la Nikolovo ?! :crack: respect !

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Avand in vedere discutiile ce s-au iscat in randul celor din Clubul Motoveteranilor,azi am cerut stergerea mea de pe lista lor.Din pacate,cativa dintre ei,considera grupul de Seniori o grupare sau organizatie sau asociatie sau club sau mai stiu eu ce,rivala,anti,potrivnica Clubului Motoveteranilor.Total gresit.Asta e.Prea multe vorbe.

Sambata plec la Nicolovo cu DKW-ul.Daca vrea vreun senior sa ma insoteasca cu 50 km/h,sa dea un semnal.

" Cativa dintre ei" au probleme cu carburatia ( Amestecul informatie-baza de date-microprocesor) Vb pt Nicolovo.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

O poza cu 'tradatoru'.., sugestiva.,he, he. Multumit, Bunule?! Ca mai aveai putin si ma cocarjai cu carjele ! PS Si nu vad de ce ar avea motoveteranii 'antipatii' fata de Senior Riders! Ar fi ridicol! Toata stima pt oamenii cu initiativa.

post-23362-0-00253200-1369592081_thumb.jpg

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Incerc sa pun cateva poze aici



Atasez aici cateva pozepost-39329-0-63956000-1369595534_thumb.jpgpost-39329-0-65453700-1369595649_thumb.jpgpost-39329-0-31453600-1369595768_thumb.jpgpost-39329-0-20044200-1369596030_thumb.jpgpost-39329-0-92411000-1369596276_thumb.jpgpost-39329-0-73902000-1369596639_thumb.jpgpost-39329-0-22603900-1369596879_thumb.jpgpost-39329-0-43916000-1369597080_thumb.jpg



Va salut pe toti!

Am mai pus la topic ,, Poze de la Sighisoara", le vedeti acolo

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bunule, vb serios?!!.., nu mi se pare normal ce faci. Daca este adevarat, iti spun ca indiferent de motiv ma simt dezamagit de atitudinea ta. Mi se pare o lipsa de respect la adresa celorlalti. Pacat, sper sa te razgandesti, sa fie doar o hotarare luata la suparare.

Mi-a placut tare respectul pe care l-ai aratat tu ,Jenele,tovarasilor tai de club.Decat sa te duci la Sighishoara,la intrunirea clubului tau,ai preferat sa fi cu mine la Ivanovo.Merci ca n-am fost singur.Sti cum e in box Jane?Daca dai ,mai si primesti. :crack: :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mi-a placut tare respectul pe care l-ai aratat tu ,Jenele,tovarasilor tai de club.Decat sa te duci la Sighishoara,la intrunirea clubului tau,ai preferat sa fi cu mine la Ivanovo.Merci ca n-am fost singur.Sti cum e in box Jane?Daca dai ,mai si primesti. :crack: :crack:

Jeane,imi pare rau ca in urma unor glume nevinovate,ti-am creat probleme la veterani.Poti trece pe la mine sa discutam pe viu.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

pai jane ramai cu bunu! si asa motoveteranii au facut o concesie cu tine! la timpul cand ai vrut in mijlocul nostru si bunul a fost tot o concesie! vedeti-va de treaba! noi santem prea vechi pentru voi! va sustine dp si altii apropiati! motoveteranii au un statut! scris si aprobat ! vai tipic romanesc ati uitat de el de statut!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dorule ,astfel de postari nu fac niciun bine motoveteranilor.Din cauza ta s-a ajuns ca la Nicolovo sa-mi spuna tinerii ca este prea multa crispare si prea multa dusmanie la motoveterani.Daca nu ai nimic constructiv de zis,cel mai bine e sa te abtii.In ce priveste ordinea interioara a Clubului Senior Riders,asta este treaba noastra a Seniorilor.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

corectitudinea nu este dusmanie!ca ai ajuns la nicolovo nu am hotarat eu! iar despre ce mai pomenesti tu pe acolo numai tu sti! eu nu am spus nimic! dar mi -aduc aminte de anumite declaratii de intentie! care sau cam uitat! doar asa ca da bine pe aici! cat despre motoveterani poate ca mai putini vor fi mai uniti! cam atat deocamdata!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sa-mi fie cu iertare domnu Doru: am rugamintea la dvs. sa renuntati la scrisul cu bold, e ca si cum tipati cuiva in ureche.

Nu asa va vaceti mai bine auzit, ci aducand argumente viabile si concrete afirmatiilor dvs.

Imi cer scuze pentru libertatea pe care mi-o acord de a citi/ urmari topicurile celor de la care am ce invata.

Cu respect tuturor veteranilor, indiferent de domeniul veteraniei lor, inclusiv acelora care nu fac efortul de a-si mentiona prezenta pe internet!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mai,mai mai!Ispititor om esti.Din pacate ,pas.

Va anunt ca am o varianta a viitoarei embleme a Sinior Riders.O sa incerc sa o trimit persoanelor implicate prin email.Voi astepta comentarii si ,eventual critici sau sugestii,tot pe mail.Dupa definitivare o vom face cunoscuta tuturor.

Editat de HondaSan
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • 2 weeks later...

Daca anuntam o sedinta Seniori Riders,nu se adunau atatia .Azi la Arc ne-am intalnit 5 dintre noi.Nu dau nume.Am prezentat proiectul de emblema si am discutat pe aceasta tema.Io si dom profesor Constantin am hotarat sa plecam sambata dimineata la Mamaia.Intoarcerea seara.

Deasemeni a venit si Dan Popescu,drept pentru care am pus-o si de o sedinta AMR.Cu concluzii constructive.

Cu dom profesor am facut un pariu.L-am pierdut asaca sunt dator o bere.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Kristian K changed the title to Senior riders

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...