Sari la conținut

Ma Insor


B.B.
 Share

Postări Recomandate

In luna mai, pe 26 mai exact am nunta. Eu. Cu prietena mea pe care o iubesc de 7 ani. La data nuntii implinim 7 ani de cand ne-am indragostit. ;) :banana: :banana:

 

Va invit pe toti la Galati, alaiul va fi cu motoare, inclusiv eu. Astept sa veniti, nunta nu va fi conventionala!

 

va multumesc. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Care esti frate, ca nu te stiu!

oricum "CASA DE PIATRA!!!"

 

am facut liceul la LMK, faculatea la Inginerie electrica, am terminat in 2003. Acum locuiesc la Braila.

 

Multumesc de urari, va astept pe toti ca vreau sa am convoi de motociclisti si o sa mergem de la Braila la Galati. Daca veniti o sa am o nunta de neuitat! Va astept. Dau de baut la toata lumea. NU vreau dar decat daca sunteti in bani! Dar simpla voastra prezenta e de ajuns. :lol:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

casa de piatra si fericire multa!poti conta si pe mine!

ps:SPER sa ne adunam mai multi decat la nenea george unde erau mai multi lautari decat motociclisti(cu sau fara motociclete)!rusinica

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Salut 'Belbody',

 

si din partea mea:

Casa de piatra!

Va doresc multa sanatate si fericire.

Chiar in perioada aceia sunt in tara (Sibiu), dar nu stiu daca pot sa ajung pina in Galati.

Distractie placuta si o nunta distractiva.

Bai, va multumesc mult, nici nu stiti ce incantat sunt cand vad ca a mai postat cineva aici.

E naspa, rau. CHIAR ma insor. Am mai avut o tentativa acum 2 ani, cu aceeasi mireasa, dar s-a amanat pe motive de familie si nesiguranta. Acuma chiar am pus-o. Mi-a cerut d-ra sa pun piciorul in prag!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Bai, va multumesc mult, nici nu stiti ce incantat sunt cand vad ca a mai postat cineva aici.

E naspa, rau. CHIAR ma insor. Am mai avut o tentativa acum 2 ani, cu aceeasi mireasa, dar s-a amanat pe motive de familie si nesiguranta. Acuma chiar am pus-o. Mi-a cerut d-ra sa pun piciorul in prag!

 

Vezi unde tii piciorul in prag sa nu-ti inchida cineva usa ! :banana:

Casa de piatra, frate!

Incerc sa ajung si eu, cu toate ca ... drumu' lung, omatul mare, ... alea,alea, voi face tot ce se poate!

 

:finger:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

 

Vezi unde tii piciorul in prag sa nu-ti inchida cineva usa ! :D

Casa de piatra, frate!

Incerc sa ajung si eu, cu toate ca ... drumu' lung, omatul mare, ... alea,alea, voi face tot ce se poate!

 

:banana:

multumesc :finger:

 

in mai nu e omat!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu zic sa stai linistit ca sigur facem o echipa si bagam un drum la Galati, daca ai noroc sa fie soare...sa ai ce sa ne dai ca o sa fie o gramada de lume mai ales ca e si la inceput de sezon e prilej de drum...

"casa de piatra" si vorba uni amic "si wc-u de bca"

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

×
×
  • Creează nouă...