Sari la conținut

Motociclist aproape Criminal. fara permis, motor neinmatriculat


Crazy-devil
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 144
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

intrebare...

 

dar la cei prinsi cu masina fara carnet de ce nu apar articole in ziar?

 

nu zic ca ce a facut este ok...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

36 ani el si 17 ea? Maturizati-va odata, uitati-va in jurul vostru, exemple de genul asta apar foarte des. Beleaua e ca daca eroul e casatorit, cu obligatii, acu afla si cine nu trebuie de escapada lui.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Sclavuletule de mic wayne, vezi ca inca nu ai raspuns la topicul deschis de tine. Vad ca tii cu orice pret sa te faci de (cuvant urat) pe toate categoriile forumului.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nene @snitzelCBR, nu mă pot abține, mă iertați, sînt grammar nazi aici! Cum să pui virgulă între subiect și predicat? E prima regulă care se învață cînd afli despre aceste două părți de propoziție!

 

Am postat „decît” ca să fiu și eu pe un topic ce va deveni celebru! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Vizitator darcocbr

La ce fata de tantalau are ma mir ca era in echipament si nu in slapi . Cum dracu sa umbli la 36 de ani cu una de 17 , astia ne fac de ras specia.

dar tu ti-ai pus macar o data intrebarea, ca poate e fiica lui ?? sau ma rog, verisoara, nepoata...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma dereanjeaza exact ca, moshu ce a picat.Cand pica unu si are o fata in spate toti spun ca e cocalar si se da in spectacol.Daca o masina da peste un motociclist toti spuneti ca soferu avea fata de taran.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Nene @snitzelCBR, nu mă pot abține, mă iertați, sînt grammar nazi aici! Cum să pui virgulă între subiect și predicat? E prima regulă care se învață cînd afli despre aceste două părți de propoziție!

 

Am postat „decît” ca să fiu și eu pe un topic ce va deveni celebru! :crack:

Virgula aia e defapt apostrofu' de la <<..tot timpu' >>, doar ca bitii nu stie romaneste.

 

Don't be a gramar nazi!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

nu ma dereanjeaza exact ca, moshu ce a picat.Cand pica unu si are o fata in spate toti spun ca e cocalar si se da in spectacol.Daca o masina da peste un motociclist toti spuneti ca soferu avea fata de taran.

Cand n-are permis, merge cu o mobra cu numere false si o pierde intr-o curba, e cocalar. Oricum te uiti, e cocalar. Asteptam cainii, viezurii si varcolacii ce i-au sarit in fata sa-l scuze ca a pierdut mobra in curba, mama lui de nisip blestemat.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

@Tm... N-am știut, dar, cum ziceam: Am postat „decît” ca să fiu și eu pe un topic ce va deveni celebru! :crack:

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Fata , stia la ce risc se expune.El se da pe o roata cu aia tot timpu.

Virgula ca virgula ... dar cu care "aia" se dadea pe-o roata? cu mobra sau cu fata ?

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Cand n-are permis, merge cu o mobra cu numere false si o pierde intr-o curba, e cocalar. Oricum te uiti, e cocalar. Asteptam cainii, viezurii si varcolacii ce i-au sarit in fata sa-l scuze ca a pierdut mobra in curba, mama lui de nisip blestemat.

 

si daca avea o guma mai moale pe fata si DOT 2013...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...