Sari la conținut

Accident in Pipera soldat cu decesul motociclistului


route`66
 Share

Postări Recomandate

frate deci nu mai pot cand ii aud cu "din spusele martorilor motociclistul venea cu viteza", ca masoara ala cu ochiu viteza si-ti zice clar ca avea peste limita legala.



si prompterista vietii tot forta nota pe tema asta, n-am mai rezistat sa ma uit la video. pacat de el, ca din cauza la neatentu ala a murit



rip


Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

  • Răspunsuri 189
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Si eu am patit-o acolo anul trecut. O idioata a intrat de pe un drum secundar fix in fata mea. Am pus-o jos si am scapt doar cu julituri fara ca macar sa ating masina idioatei. Nici nu a oprit. Mare atentie pe strada asta, e plina de cocliti cu bani care au impresia ca totul li se cuvine.

R.I.P

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mereu si mereu aceasi treaba,nu se acorda prioritate in trafic de catre cei cu masinile si se provoaca alt necaz! Pacat,era tanar si avea viata inainte,Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

"...a confirmat că un angajat al misiunii diplomatice americane a decedat miercuri în accidentul de maşină provocat de autoturismul deţinut de fotbalistul Ciprian Marica."

 

Nu era de ajuns ca ne feream de conservari, acuma ne ataca si conservele direct.

 

HUO PRESA! Am eu ce am cu astia... 99% sunt niste labari...

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

PAI CA DE OBICEI TOT MOTOCICLISTUL , SAU MORTUL E VINOVAT MAI STIU SI EU LA MINE IN ZONA UN CAZ.......IN CARE VINOVAT A FOST SCOS TOT MOTOCICLISTUL DECEDAT.

PACATDE BAIAT, DUMNEZEU SA-L IERTE

Editat de MOSU WEST
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La minutul 2:18-2:22 din reportajul de aici http://stirileprotv.ro/stiri/actualitate/un-motociclist-a-murit-dupa-ce-s-a-ciocnit-de-o-masina-inregistrata-pe-numele-lui-ciprian-marica.html se vede o camera de supraveghere.Sunt tare curios daca o sa vedem imaginile surprinse de acea camera.Martorii (anonimi) spun ca motociclistul avea viteza mare.Toti am vazut cum arata o motocicleta izbita la viteza mare.Tind sa cred ca viteza motociclistului a fost destul de mica,dar a avut ghinionul sa-i fuga fata si sa fie prins intre motocicleta si masina.Daunele la abmbele vehicule,sunt destul de mici.Roata motocicletie este umflata si se invirte,ghidonul se misca lejer,amortizoarele nu sunt strimbe,deci cit de mare putea sa fie viteza lui?

Dumnezeu sa-l odihneasca.Condoleante familiei.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Dumnezeu sa-l odihneasca in pace!

 

haideti sa incercam sa mergem mai prudent si cu mana cat mai mica la gaz!sunt o gramada de handicapati si daca nu ne ferim noi ei nu o fac..

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Deci a dat cu capul de aripa. Daca e asa, nasol, rau. Daca intra in el avea infinit mai multe sanse sarind peste.

 

 

taci mah din gura..

 

Odihneasca-sa in pace.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Chiar i-a alunecat roata fatza? Cam greu de crezut ca mergea cu 50-60km/h, si dupaia sa frineze si sa moara. Evident ca a avut viteza mai mare, a frinat, a alunecat. Caldura mare afara, asfalt cald, fara ploaie. Pe centrul sensului de mers nu e praf.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Mereu si mereu aceasi treaba,nu se acorda prioritate in trafic de catre cei cu masinile si se provoaca alt necaz! Pacat,era tanar si avea viata inainte,Dumnezeu sa-l odihneasca in pace !!

Cine merge de ani de zile,, stie perfect cum e cu circulatia de pe sosele, si instinctul de conservare functioneaza perfect.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

La minutul 2:18-2:22 din reportajul de aici http://stirileprotv.ro/stiri/actualitate/un-motociclist-a-murit-dupa-ce-s-a-ciocnit-de-o-masina-inregistrata-pe-numele-lui-ciprian-marica.html se vede o camera de supraveghere.Sunt tare curios daca o sa vedem imaginile surprinse de acea camera.Martorii (anonimi) spun ca motociclistul avea viteza mare.Toti am vazut cum arata o motocicleta izbita la viteza mare.Tind sa cred ca viteza motociclistului a fost destul de mica,dar a avut ghinionul sa-i fuga fata si sa fie prins intre motocicleta si masina.Daunele la abmbele vehicule,sunt destul de mici.Roata motocicletie este umflata si se invirte,ghidonul se misca lejer,amortizoarele nu sunt strimbe,deci cit de mare putea sa fie viteza lui?

Dumnezeu sa-l odihneasca.Condoleante familiei.

 

Nu cred ca avea viteza la cum arata motorul. Un prieten a intrat cu 60-70 in lateralul unei masini si motorul a fost mult mai avariat, inclusiv jugul rupt. Din fericire pt el a zburat peste masina si a aterizat pe iarba. Aici a fost ghinion, a lovit masina in loc sa sara peste ea. Poate ca a pierdut fata, cine stie. Of, franarea asta......

Editat de Filosofull
Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Pai cam asta am vazut si ei... motocicleta pe sensul celalat usor avariata si riderul langa masina :( dupa cum e urma de franare, se vede ca la un moment dat o ia spre stanga asa ca asta cred si eu, ca a pierdut fata si s-a lovit puternic de masina.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...