Sari la conținut

Ture pe Skatkart - Targu Secuiesc


neutrino
 Share

Postări Recomandate

  • Răspunsuri 1,4k
  • Created
  • Ultimul Răspuns

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

sau de la 9 la 21 cum a stat noi :))

in general e de la 9 pana nu mai vezi pista sa te dai

 

Pana la 21? Pfff! Bine ca stiu! Eu la 19 fara un pic m-am simtit si am iesit de pe circuit. :P S-a mai dat Septimiu ieri cateva ture si dupa ora 19 si am prins poarta deschisa la plecare. Am vazut ca oamenii de acolo sunt foarte pasionati si stau pana tarziu sa lucreze... deci putem exagera si noi. :))

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

stimabililor, ca tot s-a incins tarata in voi hai sa vedem ce facem weekendu asta ca simt nevoia sa ma activez, cum zice bunul meu prieten crbl :)

 

pana acum avem una bucata duba (eu cu crbl)

am vorbit cu septimiu si el se baga cu una bucata sprinter in care intra 2-3-4-5 mobre

deci acem 2-3-4(?) locuri libere.

costurile vor fi minime pentru ca mergem ca turcii la corturi cu ciorba de acasa si cu paine la tzast.

 

deci cine mai pofteste si cine mai doreste si are aprox 4-500 ron de distractie pentru weekend este binevenit printre noi.

numa hotarati-va ca sa sunam la circuit si sa anuntam ca venim ca sa nu mergem acolo sa privim lacatele pe porti.

 

hai!

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

eu am insistat sa se faca cumva pentru ca suntem cativa doritori. problema e ca trebuie sa fim si noi macar peste 5 insi. doar pentru 2 nu cred ca se sinchisesc prea tare. a ramas ca primesc un tel de la viktor si imi zice daca se poate sau nu. o sa va tin la curent, dar ajutati-ma si voi, strangeti-va cativa sa putem face ceva... ca una e daca ii zic ca suntem 2-3 si alta e daca suntem 5-6 (suna a mai multi bani) ;)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

si...cum a fost? eu tot astept momentul in care-o sa dau cu fundu' de asfalt :)) nu am avut norocul asta momentan, dar tot experimentez cu trail braking, deci e doar o chestie de timp :)))

 

 

nu mai vorbi ampulea, eu am dat cu fundul de asfalt in urma unui highside fix pe skatkart si am coloana fracturata.

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

avem galben pana acum. asteptam cu insistente si relatii un verde, dar inca asteptam... suntem dupa cum urmeaza: eu, crbl, jinxy, si se poate pentru sambata si hardcore. pe de alta parte mai vine si septimiu cu klux si inca 1/2 persoane (nu am inteles exact. deci pana acum am fi vreo 8, va rog confirmati prezenta sa stiu ce ii zic lu sefu! am pus o vorba buna undeva si sper sa fie cu folos, poate avem noroc weekendu asta pentru ca dupa cum spun astrele vor fi peste 20 de grade cu soare si e pacat sa nu ne bucuram de ultima parte de circuit din sezonul 2013! :)

Link spre comentariu
Distribuie pe alte site-uri

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Vizitator
Răspunde la acest topic...

×   Alipit ca text avansat.   Restituie formatare

  Doar 75 emoji sunt permise.

×   Linkul tău a fost încorporat automat.   Afișează ca link în schimb

×   Conținutul tău precedent a fost resetat.   Curăță editor

×   Nu poți lipi imagini direct. Încarcă sau inserează imagini din URL.

 Share

  • Navigare recentă   0 membri

    Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.


MOTOCICLISM.ro
Grup Facebook: +36000 membri
Înscrie-te în grup
Discutii despre motociclism pe Facebook
 
BIKESHOP.ro
Grup Facebook: +18000 membri
Înscrie-te în grup
Anunturi de vanzare - cumparare pe Facebook.


×
×
  • Creează nouă...